Counter : 20232


30 Marca Roku Pańskiego 2001 [CreepingDEATH]


Witam serdecznie

Dziś bardzo szybko i krótko. Zaktualizowalem listę chętnych :))) hehehe ot tyle. Zapraszam do zerknięcia. Jeśli wysłałeś/aś zgłoszenie a nie ma Cię na niej proszę o ponowne wysłanie lub skontaktowanie się bezpośrednio ze mną.

pozdrawiam
Creep

PS.
- Frodo sorka mój błąd, twój form doszedł tylko ja nieopatrznie skasowałem
- Gimli to nie wina formularza :) tylko moja, zapomnialem wyłączyc moda anty herbatnik ;) :P
- Hellmaker ze swojej strony serdecznie dziękuję za zrozumienie :). Piękny obrazek wylądował dziś w mojej skrzynce.

23 Marca Roku Pańskiego 2001 [CreepingDEATH & Goose]


erdeczne Buba !

Czas ogłosić chyba najważniejszą i najbardziej oczekiwaną kwestię - CENY tegorocznego Rogoźnika (wiemy :(, poniżej pisze, że miało być podane na drugi dzień ale naprawdę wiele spraw nam się skomplikowało i musieliśmy do samego końca na zmiane to debatować to pertraktować... na całe szczęście mamy już to za sobą) Cena tegoroczna za pobyt nie zmienia się nawet o grosik w stosunku do ubiegłorocznej i wynosi 200 zł polskich. Goraco wszystkich prosimy aby w miarę możliwości już dokonywać wpłat (tzn. od poniedziałku of corse :P). Mamy nadzieję, że w pierwszej kolejności możemy liczyć na wszystkich tych, którzy bawili się z nami w zeszłym roku i doskonale znają powagę sytuacji. Po dokonaniu w/w czynności należy przesłać skan dowodu wpłaty na którykolwiek z naszych adresów emilowych lub jeśli ktoś nas przyłapie na ICQ :) to oczywista nie będzie problemu w przeslaniu takiego pliczku.

iedyś wygłupiając się z Silverem :)) ... padło hasło - "każdy pobyt w Rogoźniku to jeden DOT :)))". W Diabelku jedyneczce były tylko trzy równe trzem poziomom trudności :)) ... hehehe może ktoś z Was zdobył 4 doty w odwiedzinach Rogoźnika ???? :)) Sonda czeka !... :))))

apraszamy również do skorzystania z komentarzy w sondach... nadal czekamy na sugestie, pomysły, żale, może coś nowego urodzi się na to pięciolecie :)

... heheh prawie zapomnieliśmy :)) mamy nowych chętnych !

z łódki bols specjalnie dla Was nadawali :
Goose & Creep

14 Marca Roku Pańskiego 2001 [CreepingDEATH & Goose]


uba wszystkim :)

Już jutro wszystko będzie jasne :)). W czwartek mamy umówione spotkanie "na szczycie" z ekipą WIMY (kto jest częstym gościem Roglca ten wie o kim mowa :) ). Dziś tylko uaktualniamy listę chętnych - rośnie jak dobre ciasto to cieszy :)))) Podajemy dziś również jeszcze jedną jakże istotną informację :) Uwaga Uwaga :)) Rogoźnik 2001 startuje z dniem 15 czerwca a zakończy się 17 tegoż samego miesiąca (rzucając szybko okiem na kalendarz -plask- ... startujemy zaraz po Bożym Ciele) To wszystko na dziś. Następna porcja newsów już jutro zaraz po obradach :). Jeszcze raz zapraszamy do komentowania w sondzie może jakieś koncepcje, pomysły, żale...

z lini frontu nadawali
Creep & Goose


4 Marca Roku Pańskiego 2001 [CreepingDEATH & Goose]

ili państwo :) po udejciku zinteresowanie skoczylo o całe 100% :))) co jest niewymownie miłym akcentem za który dziękujemy :)). Dziś publikacja :) pierwszych chętnych ( już 22 osoby :) ) wyrażających akces na przyjazd do krainy radości. Przeglądając wynik sondy :)) widać, że mimo wszystko dobrze nam we wspólnym gronie i jeszcze będziemy się spotykać ho ho :)). Te kilka głosów na "nie" hmmm może jakiś komentarz ? nowa wersja znanej sondy.pl na to pozwala :))) z niecierpliwością czekamy.

racając do organizacji prawie na 100% jesteśmy pewni, że cena pobytu nie wzrośnie nawet o złotóweczkę ale prosimy również o jeszcze trochę czasu ... pod koniec tygodnia podamy oficjalną cenę :).

Pozostaje nam zapraszać Was do zapisywania się :) i dodawania swoich komentarzy w sondzie. pozdrawiamy Creep & Goose

Ps : nowe info soon :P

25 Luty Roku Pańskiego 2001 [CreepingDEATH & Goose]


psss prawie rok minął odkąd wywiesilismy karteczkę "nieczynne do odwołania", stronka pajęczyną i kurzem zarosła :))) nam się też cyferka podniosła ehhhh hehehehe... ale po co się rozpisywać to już przeszłość. Jak to mawiał Pawlak "...trzeba myśleć przyszłościowo". Jako, że nieubłagalnie (pytanie czy się cieszyć czy płakać ;) ) nadciąga miesiąc czerwiec (ostało sie lekko ponad setka dzionków, które pewnikiem zlecą jak z bicza strzelił ) czas na updejt :)) i przygotowania jubileuszowego Rogoźnika 2001. Tak tak moi mili jakby nie patrzeć znamy się już 5 lat może to mało, a może za duuużo :)).

yślimy, że formę przygotowań stali bywalcy doskonale znają i pozwalamy sobie ją tylko w skrócie przypomnieć ....

- na stronie zgłoszeniowej jest formularz i dwie tabele, jedna do naszych celów orientacyjnych czyli wszyscy Ci którzy wyrazili akces wystapienia w 5 odcinku Rogoźnika po wysłaniu formularza oraz tabela druga - pewniaki czyli wszystkie ludziki które zasiliły odpowiednie konto w odpowiednim czasie dostarczając również pod wskazane emile skany potwierdzeń przelewu
- czas włacania pieniążków będzie limitowany począwszy od dnia dzisiejszego (to troszeczkę na wyrost z racji, że jeszcze nie znamy kwoty jaką należy będzie uiścić)do dnia 31 maja włącznie

NR KONTA : Bank PeKao S.A. I o/Katowice
nr: 12401330-01647352-2700-211112-001-0000
Marcin Ogrodnik


- w trakcie przygotowań będziemy informowali o wszystkim na bieżąco ... póki co nie możemy więcej pisać i zdradzać :)). Zapraszamy do ewentualnego wypełnienia formularza i zgłoszenia chęci przybycia. Kolejne info wkrótce.

Pozdrawiamy serdecznie

BigGoose & CreepingDEATH

PS : Jesteśmy Wam winni dwie rzeczy :))). Są to zdjęcia z zeszłorocznego Rogoźnika Y2K oraz ze styczniowej bejówki na Odyńca Street winne pokutujemy i do galerii zapraszamy.

 

Intro Kontakt News Imprez Hall of Fame Diablo Chronicles Files and Multimedia Foto Galeria

SONDA

Czy Rogźnik jest wart kolejnych 5 lat kultywowania tradycji ?

Tak !
Nie !

SONDA

Każdy Rogoźnik to ciężka wyprawa :). Biorąc udział w tych wyprawach zdobyłem już :

cztery doty
trzy doty
dwo doty
jednego dota
jeszcze ani jednego dota :(

"Stara Gwardia" to znak zastrzeżony najbardziej wyjebistej ;) drużyny w Polsce. "Stara Gwardia" WWW by Creep,Goose & Aragorn. Kopiowanie, powielanie, duplikowanie, zrzynanie z czegokolwiek znajdującego się na tej stronie (tekst, foto, grafika) bez zgody autorów, ZABRONIONE! Tekst, zdjęcia, opracowanie by "Stara Gwardia" Site Team. Projekt graficzny oraz wykonanie: Hando.