MD Szanowni rodzice!

MDMała Dama - to sposób na mądrą zabawę!!!

MD Obecnie na rynku istnieje wiele zabawek, ale tylko nieliczne z nich pełnią funkcje edukacyjne. W związku z tym Mała Dama postanowiła stworzyć nowatorski kierunek w świecie zabawek, wprowadzając najwyższej jakości lalkę, która może stanowić ważny element w wychowaniu i rozwoju Twojego dziecka. Zabawa naszymi lalkami: uczy kochać i szanować, wzbudza zamiłowanie do czytania, rozwija pasję do poznawania historii Polski, wzbogaca wyobraźnie, poszerza horyzonty kulturowe.

MD Lalki Małej Damy to trzy dziewczynki pochodzące z różnych okresów. Klara urodzona jest w roku 1810, Zuzanna w 1910, a Julia w 1955.

MD Ich życie i "świat" jest pełen wesołych i smutnych wydarzeń, niesamowitych przygód i przeżyć charakterystycznych dla miejsc i okresów, z których pochodzą. Dotyczą one ich samych, a także ich rodzin i przyjaciół, łącząc elementy przeszłości z elementami teraźniejszości. Jest to więc zabawka "ponadczasowa". Każda lalka ma swoją osobowość, charakter oraz różne zainteresowania i przyzwyczajenia. Dlatego też każda dziewczynka odnajdzie w nich "odrobinę samej siebie".

MD Historia życia i pochodzenia lalki jest jej największym i najbardziej interesującym atutem. Lalka jest przyjaciółką, która towarzyszy dziewczynce w każdej chwili jej życia. Natomiast wszystkie jej dodatki i akcesoria nawiązujące do okresu, z którego pochodzi, są świetnym uzupełnieniem zabawy, a także wyróżniają ją spośród istniejących na rynku lalek.

MD Świat Małej Damy stwarza możliwość budowania kolekcji dodatków i akcesoriów towarzyszących każdej lalce. Kolekcje te będą wciąż wzbogacane o nowe elementy, stroje, książki, a także ubrania dla dziewczynek, identyczne jak ubranka dla lalek. Jest to wspaniała zabawa dla dzieci, a dla rodziców, dziadków, i innych osób pragnących sprawić dziecku wielką radość, ułatwienie w dokonywaniu jakże często trudnego wyboru "co tym razem kupić naszej małej damie"?

MD Mała Dama daje również możliwość wstąpienia do Klubu Przyjaciółek Małej Damy. W klubie tym czekają na dziewczynki niesamowite zabawy, konkursy i niespodzianki. Będziemy organizować wspólne akcje mające na celu pomoc potrzebującym dzieciom oraz opiekę nad zwierzętami. Przynależność do Klubu Przyjaciółek Małej Damy stwarza możliwość nawiązania nowych przyjaźni z koleżankami z klubu.