Sponsorzy
programu 


Wiadomości

Uczestnicy

Jury

Niedyskrecje

Multimedia

Czat

Forum

Wywiady

Zasady

Gadżety
Wejście do strefy płatnej Kup kod dostępu
Uczestnicy
MARCIN MROZIŃSKI

GRUPA OSTATNIEJ SZANSY

popularność w grupie: 6%


ŻYCIORYS
OPINIE JURY
KOMENTARZE


Marcin urodził się 26 września 1985 roku. Jego rodzinny miastem jest Inowrocław, w którym mieszka od 16 lat wraz z rodzicami i starszą siostrą Magdą. Marcin uczęszcza do II klasy Liceum Ogólnokształcącego. Jest romantykiem i zodiakalną Wagą.

Od dzieciństwa uwielbiał śpiewać, czemu dawał dowód śpiewając w zespole muzyki dawnej oraz chórze. Marcin gra również na flecie poprzecznym. Już jako dziewięciolatek, po raz pierwszy uczestniczył w ogólnopolskim festiwalu. Obecnie jest laureatem wielu innych festiwali, takich jak: "Piosenki Francuskiej", "Piosenki Angielskiej", "Piosenki Studenckiej" czy w końcu poezji śpiewanej.

Wystąpił także w musicalu "Gdzie nasi idole, gdzie nasi poeci" w Bydgoszczy. Inną pasją Marcina są podróże. Znajomość angielskiego i francuskiego znacznie ułatwia nawiązywanie kontaktów z różnymi ludźmi z całego świata. Jazda na rowerze, rolkach czy pływanie to dziedziny sportu, które cieszą naszego bohatera. Jeżeli chodzi o idoli, to Marcin wymienia takie persony jak: Sting czy Jimmy Nail.


Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu IDOL nie może być kopiowana, reprodukowana, przechowywana w systemach internetowych lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody posiadających prawa autorskie.
© Idol TM 19 TV Ltd and FremantleMedia Operations BV. POLSAT, INTERIA.PL.
Strona powstała na podstawie programu IDOL produkowanego przez Fremantle Polska Sp. z o.o.
Program powstaje na licencji Fremantle Licensing Group
phobos.interia.pl