2000m.
2001m.
2002m. atranka
2002m. atrankos finalas

Paieška


 

Ketvirtadienis
2002-06-13


ROBINZONAI 2001


ROBINZONAI 2001 LAIMĖTOJAS
Latvijos atstovas Maaris, kuris ir laimėjo prizą - 50 000Lt. atitikmenį latais - 7500Ls.


Lietuvos komanda

Ieva
19 m. Netekėjusi. Gyvena Vilniuje. Keturiolika metų gyveno Kaune, todėl nemano, kad yra tikra vilnietė. Studijuoja Vilniaus Gedimino technikos Universitete aplinkosaugą. Projekto metu buvo akademinėse atostogose, turėjo daug laisvo laiko, todėl ir nutarė išbandyti laimę.
Tapo robinzone, nes manosi nebijanti gyvenimo iššūkių, esanti komunikabili ir draugiška. Nemėgsta monotonijos. Mano, kad kiti jai gali pavydėti laisvumo, nesusikaustymo, gali išreikšti savo nuomonę visose gyvenimo situacijose ar pasielgti kitaip, nei kiti.
Į salą pasiėmė vibratorių.

Vaida
30 m. Ištekėjusi, augina du sūnus. Gyvena Mažeikių rajone, Sedos miestelyje. Dirba mokykloje, dailės mokytoja. Hobi - medžioklė, domisi veterinarija. Šiuo metu neakivaizdžiai Studijuoja Klaipėdos Universitete teologiją.
Tapo robinzone, nes yra "gamtos vaikas", be to, nori nugalėti daug "fobijų" ir ypač save pačią. Sakosi esanti tolerantiška optimistė, pasiruošusi visiems išbandymams.Jos šūkis: "sąžiningas žaidimas + šauniai praleistas laikas".
Į salą pasiėmė arbatmedžio aliejaus buteliuką.

Linas
23 m. Vedęs, augina dukrytę. Gyvena Kaune. "Amžinas studentas", šiuo metu studijuoja Lietuvos kūno kultūros akademijoje. Dirba kelionių agentūroje gidu, kalnų slidinėjimo instruktoriumi, kalnų vedliu.
Tapo robinzonu, nes daugiau kaip pusę metų praleidžia kalnuose, tarp sniego - neblogai būtų ir saulutės paragauti. Be to, norėtų išbandyti savo jėgas bei parvežti Lietuvai "Robinzoną".
Į salą pasiėmė kompaktinį diską.

Vidmantas
44 m. Vedęs, augina keturis vaikus. Gyvena Tauragės rajone, Giržadų kaime. Liaudies meistras (medžio skulptūra, tapyba). Yra apkeliavęs Lietuvą pėsčiomis ir dviračiu. Tapo robinzonu, nes mėgsta keliauti. Be to, norėtų išbandyti save ir padėti išgyventi kitiems egzotiškoje ir nepažįstamoje aplinkoje.
Į salą pasiėmė varpelį.

Latvijos komanda

Anna
28 m. rygietė. Aktorė. Stengiasi kuo daugiau vaidinti teatre, tačiau tai būna nedažnai. Nenori, kad kas nors labai ją mėgtų ar nekęstų. Stengiasi būti savimi. Mėgsta gerą kiną, skaityti Markeso ir Selindžerio kūrinius.
Į salą pasiėmė dantų šepetėlį ir pastos.

Laasma
19 m. Netekėjusi. Medicinos universiteto antro kurso fizioterapijos specialybės studentė. Baigusi gydys be vaistų, tik mankšta ir masažu. Nori jaustis reikalinga, jai reikia daug draugų ir meilės. Mano, kad tai - visų svarbiausia. Širdyje jaučiasi esanti aktorė.
Į salą pasiėmė anglų-latvių kalbų žodyną.

Maaris
41 m. kultūristas iš Liepojos. Vedęs, augina du vaikus. Darbas ir pomėgiai susiję su sportu bei sveika gyvensena. Vadovauja sporto klubui, turi daug apdovanojimų. Dutūkstantaisiais laimėjo Pasaulio čempiono titulą. Mano esąs šaltakraujis, bet kartais mėgsta gyvenimo permainas.
Į salą pasiėmė didinamąjį stiklą.

Oskars
26 m. poetas. Mokėsi įvairiose mokyklose ir dirbo įvairius darbus, nes mano, kad tai teikia peno jo kūrybai. Jis kuria eilėraščius, keliauja, nori patirti įvairių nuotykių. Eilėraščių nespausdina, rašo juos tik sau. Mano, kad poezija jam - gyvenimo būdas. Domisi naujovėmis, iš Robinzonų projekto tikisi išmokti gero komandinio darbo, nes yra vienišius.
Į salą pasiėmė buteliuką rašalo ir teptukų.

Estijos komanda

Viive
45 m. Ištekėjusi jau dvidešimt penkerius metus, augina du sūnus. Dirbo finansų direktore, kosmetologe. Norėjo dalyvauti projekte, kad patikrintų, ar tikrai žmonės negali gyventi be civilizacijos teikiamų malonumų. Vyriausia iš visos Robinzonų grupės, todėl susitaikė su mintimi, kad salą tikriausiai paliks pirmoji. Tačiau nenusimena, nes savaitė, praleista džiunglėse, taip pat daug reiškia. Bijo Malaizijoje sutikti gyvačių ir kitų pavojingų gyvių.
Į salą pasiėmė pūkų pagalvę.

Helena
22 m. Kirpėja, visažistė ir kosmetologė. Mano esanti iš tų žmonių, kurie visada nori nugalėti. Mėgsta dėvėti ekstravagantiškus drabužius, todėl visada būna dėmesio centre. Malaizijoje tikisi gražiai įdegti, sulieknėti, gal net laimėti kiek pinigų. Mano, kad gyvenime viskas sukasi apie pinigus. Tikisi negyvenamoje Malaizijos saloje būti gražiausia, protingiausia ir linksmiausia robinzonė. Saloje pasiges patogios lovos, mobiliojo telefono, diskotekų, parduotuvių ir, žinoma, sekso.
Į salą pasiėmė miegmaišį.

Urmas
38 m. Vedęs, augina du vaikus. Jau keturiolika metų kaip kariškis. Padarė karjerą - nuo eilinio kareivio pakilo iki NATO kuopos vado (dabar jam pavaldūs 126 kareiviai), dalyvavo karinėse misijose Jugoslavijoje, Afrikoje ir kt. Kaip karininkas pasiruošė Robinzonų projektui iš anksto - netgi sudarė kompiuterinę schemą ir ją išsispausdino, kad galėtų viską iki menkiausių smulkmenų aptarti su komandos draugais. Mano, kad surasti pastogę, įvertinti, kiek yra vandens, maisto ir malkų - taip pat reikia strategijos ir taktikos.
Į salą pasiėmė pripučiamą čiužinį.

Allan
29 m. Išsiskyręs. Mėgino dirbti daugybę darbų. Tikras "gamtos vaikas", jam patinka jaustis hipiu. Daugiausiai džiaugsmo suteikia kelionės ir muzika. Pagrindinis instrumentas - būgneliai Djembe, pagaminti Afrikoje, Ganoje. Jei pakeistų dabartinį gyvenimo būdą, leistųsi į kelionę aplink pasaulį. Rutina žudo, bet ir verčia keliauti iš vienos vietos į kitą, kažko ieškoti. Mėgsta kalnų slidinėjimą, kopti į kalnus ir dviračių sportą. Mano gimęs būti lyderiu.
Į salą pasiėmė afrikietišką būgnelį.

Siiri
25 m. iš Talino. Tarnauja Estijos kariuomenėje, yra būrio vadė. Mėgsta lyderiauti, nekenčia blondinių ir žavisi ekstremaliomis situacijomis. Draugai ją vadina "pakvaišėle".


 
12:25 Čarlis ir angelas
14:00 Melrouzas
14:45 Paslaptingas Aleks Mak pasaulis
15:15 Garfildas ir draugai
15:45 Apsvaigę iš meilės
16:40 Teisė gyventi
17:40 "Kaip jaučiatės?". Informacinė sveikatinimo laida.
17:45 Aistros versmė
Šiandienos programa >>
Kas Lietuvoje laimės milijoną? >>
Robinzonai 2002 >>
TV3 kurs naują nuotykių šou! ->>
TV3 laidos internete >>