Otrdiena
2002-06-25


Izvēlēts TV3 Robinsonu piecnieks!

Pieci Latvijas pārstāvji, kas vasarā dosies uz Malaiziju, lai piedalītos ekstrēmā izdzīvošanas spēlē Robinsoni 2002, no desmit atlases finālistiem tika izvēlēti preses konferencē pirmdien, klubā Kaļķu vārti.2002. gada ekspedīcijas Robinsoni Latvijas komandā būs: kriminologs Andris Upenieks (27), finansiste Baiba Liepiņa (26), bijušais jūrnieks Jānis Dūdums (23), medicīnas studente Kristīne Koļadina (21), kultūras menedžmenta studente Madara Šlēkste (21). Latvijas piecnieks tika izvēlēts improvizētā salas padomes balsošanā preses konferences laikā, ko veica Robinsonu radošā komanda.
Preses konferencē TV3 programmu direktore Daina Ostrovska pavēstīja, ka šāda formāta – ekstrēmas realitātes spēles – raidījumi pasaulē kļūst arvien populārāki, tādēļ arī Latvijas TV3 pēc pērnā gada panākumiem – skatītāju atzinības un NRTVP balvas – atkal izvēlējusies rudens programmā iekļaut šo populāro spēli. Parekss bankas Mārketinga daļas vadītāja Ieva Rozenberga informēja, ka šogad, tāpat kā pērn, Parekss banka ir Baltijas Robinsona 2002 galvenās balvas – 7500 latu – sponsors.
Spēles producents Valdo Kasks informēja, ka šogad dalībnieku apstākļi būs ekstremālāki nekā pērn – būs gan jaunas salas un spēles, gan citi klimatiskie apstākļi – tropu vētras, kā arī mežonīgu dzīvnieku klātbūtne. Vēl preses konferencē piedalījās Latvijas versijas režisors Dainis Kļava raidījuma vadītājs Pauls Timrots, producenta asistente Ieva Tūna un pagājušā gada ekspedīcijas uzvarētājs Māris Šveiduks, kas Robinsoniem novēlēja dalību spēlē izmantot par pamatu turpmākai karjerai.
Konkursā par iespēju piedalīties 2002. gada ekspedīcijā Robinsoni Malaizijā rakstiskus pieteikumus iesūtīja pavisam 380 potenciālie Latvijas Robinsonu komandas dalībnieki, bet aktīvu interesi par notiekošo izrādīja gandrīz 1500 cilvēku, kas piezvanīja pa informatīvo tālruni, lai noskaidrotu pieteikšanās noteikumus. Salīdzinot ar pagājušo gadu interese par dalību Robinsonu ekspedīcijā augusi (pērn attiecīgi 288 un 1000).
Arī šogad, tāpat kā pērn Robinsonu ekspedīcija notiks uz Malaizijai piederošas salas Dienvidķīnas jūrā, un tajā piedalīsies trīs Baltijas valstu komandas. Šī gada Robinsonu ekspedīcija noritēs vasaras nogalē.
Abās līdzšinējās ekspedīcijās Baltijas valstu konkurencē uzvarētāju laurus plūca Latvijas pārstāvji. 2000. gadā pirmā Baltijas Robinsona titulu ieguva žurnālistikas studente Zane Mukāne no Ķekavas, bet 2001. gadā par galveno Robinsonu kļuva liepājnieks, kultūrists Māris Šveiduks.


 
20:55 Izmeklēšanas noslēpumi
21:55 Valmonts
00:30 Kriminālā Informācija
01:20 Eņģelis
Skatīt dienas programmu »
Gribi būt miljonārs?
Robinsoni
Star FM
Viasat
SuperBingo