2000m.
2001m.
2002m. atranka
2002m. atrankos finalasPaieška


 

Penktadienis
2002-08-16


ROBINZONAI 2000


ROBINZONAI 2000 LAIMĖTOJA
Latvijos komandos narė ZANE. Nugalėtoja apdovanota prizu - automobiliu "Mazda 626"!

Lietuvos komanda

Monika
19 m., iš Pakruojo. Baigusi muzikos mokyklą - groja pianinu, mėgsta piešti ir bendrauti su senyvo amžiaus žmonėmis. Labai mėgsta plaukioti, žaidžia krepšinį.

Danutė
42 m., iš Vilniaus. Domisi lietuvių mitologija, etnografija, burtais ir apeigomis. Kartu su vyru yra įkūrusi šeimos teatrą "Vieni juokai". Mėgsta gaminti valgyti, bet tik - bendradarbiams.

Aleksėjus
45 m., i� Vilniaus. Auk�tuminių darbų vadovas, in˛inierius. Pomėgiai: alpinizmas, baidarės, kalnų slidinėjimas, dviračiai, burlentės, ˛vejyba, oro balionų sportas, fotografavimas, �achmatai ir �a�kės. Taip pat mėgsta leistis į urvus. Rizika - antroji jo gyvenimo pusė.

Šarūnas
28 m., i� Vilniaus. Vadovybės apsaugos departamento operatyvinio skyriaus vir�ininkas, kapitonas. Pagrindinis pomėgis - įdomiai gyventi. U˛siiminėja daugybe sporto �akų, pradedant krep�iniu, baigiant nardymu.

Audrius
30 m., iš Vilniaus. UAB "Garsų pasaulis" spaustuvės pamainos viršininkas. Pagrindiniai pomėgiai - tapyba ir medžio drožinėjimas. Savo paveikslų niekam neparduoda.

Latvijos komanda

Zane
20 m. Manekenė. Studijuoja žurnalistiką. Dirba bibliotekoje ir groja daugybe muzikos instrumentų. Susibūrimuose ir vakarėliuose jaučiasi kaip žuvis vandenyje. Į salą pasiėmė kosmetikos rinkinį.

Daiga
29 m. Muitinės darbuotoja. Studijuoja kalbas Londone. Dirbo visus įmanomus darbus, mėgsta keliauti, skaityti ir plaukioti. Linksma ir turi puikų jumoro jausmą. Net saloje tęsia kalbų studijas.

Normunds
31 m. Gaisrininkas. Labai mėgsta extremalias sorto rūšis, pvz.: sieglentes, laipioti į kalnus. Sava charakterizuoja kaip tylų ir taikų žmogų, kuris norėtų patikrinti save būdamas robinzonu.

Vilnis
39 m. Žurnalistas. Tai labiausiai patyręs komandos narys. Dirba mokytoju Bauskėje, vedęs ir turi 10m sūnų, galvojusį, kad kaip tik jis ir bus tas "daiktas", kurį tėvas pasiims su savimi į salą. Mėgsta keliauti, domisi politika ir visuomeniniu gyvenimu.

Reinis
26 m. Dirba modelių agentūroje "Vacatio" apsaugoje. Kartu studijuoja. Mėgsta žvejoti, dziudo, krepšinį, aerobiką ir šokius. Daug keliauja.

Estijos komanda

Riina
51 m. Pardavimų menedžeris. Turi du sūnus.Hobi: šokiai ir muzika. Su savimi pasiėmė užrašų knygutę. Bijo vandens! Labai rūpestinga ir taiki asmenybė.

Rainer
29 m. Aukštosios mokyklos dėstytojas ir meno kritikas. Hobi: patinka "tai chi", keliauti po pietų šalis. Su savimi į salą pasiėmė knygą, be to saloje bandys mesti rūkyti. Mėgsta eksperimentuoti, mano, kad puikiai gali dirbti kartu su komanda, tačiau gali būti labai reiklus ir negeranoriškas. Mėgsta rengtis kaip indai. Ganėtinai sudėtinga ir kontraversiška asmenybė.

Inga
26 m. Sekretorė. Miela, gražutė mergina. Turi organizatoriaus gebėjimų, labai tiesmukiška, užsispyrusi. Hobi: kryžiažodžiai ir dviračių sportas.Niekada anksčiau nekeliavo. Anksčiau dirbo apsaugos darbuotoja uoste, klientų aptarnavimo sferoje.

Dimitrij
26 m. iš Narvos. Teatro aktorius. Hobi: futbolas ir tenisas. Charakteris lyderio, tačiau tolerantiškas, svajoja gauti rolę filme, mėgsta "Depeche Mode" ir "wave" muziką.

Sven
30 m. Didelis, sportiškas vaikinas. Karininkas. Didžiausia gyvenimo užduotis - užauginti dukrą (dabar 6 metai), todėl šeima jam gyvenime yra viskas. Antroje vietoje gyvenime jam egzistuoja sportas. Jis mano, kad taps komandos lyderiu saloje.


 
08:50 Išėjimas
12:15 Ziusas ir Roksana
13:55 Kalpeperio galvijų kompanija
Šiandienos programa >>
Kas Lietuvoje laimės milijoną? >>
Robinzonai 2002 >>
TV3 kuria naują nuotykių šou! ->>
Akvariumas >>
TV3 laidos internete >>