Původní aktivity EUN
Portály EUN
  eSchoolnet
  Hlavní evropský portál všech zájemců o vzdělávání do značné míry integrovaný do hlavního serveru EUN. Obsahuje praktické informace o zavádění ICT do evropských škol, odkazy na vybrané výukové materiály s hodnocením, fórum zájemců o navázání spolupráce, nabídky vzdělávání učitelů a virtuální časopis.
  School Managers Centre
  Online společenství evropských ředitelů škol obsahující specializované informace, diskuzní fórum, kalendář akcí aj. spolupracující s organizací ESHA (European School Heads Association).
  eLearning News
  Aktuální komplexní přehled nejnovějšího vývoje eLearningu v Evropě s možností přihlásit se k odběru novinek elektronickou poštou.
  Community
  Služba umožňující vytváření pracovních skupin řešící online i off-line komunikaci včetně publikování materiálů, archivu odkazů a souborů. Specielně je určena řešitelům projektů Comenius.
Hlavní projekty EUN
  Virtual School
  Již delší dobu vyvíjená virtuální škola pro učitele, kde může každý najít zdroj poučení podle svého zaměření.
  myEurope
  Rozsáhlý projekt formou mnoha různých aktivit sdružující více než 1500 evropských škol s cílem posilovat evropskou identitu.
  European Network of Innovative Schools
  Jeden z prvních projektů EUN, který propojuje školy s dostatečným stávajícím technickým vybavením mající zájem o zdokonalování ve způsobu jeho využití.
  Comenius Space
  Služba na podporu všech druhů projektů Comenius s informacemi, možností hledání partnerů a s komunikací.
  eSchola
  pravidelná jarní akce EUN spojená s odměňováním nejlepších evropských výukových projektů a učitelů inovativním způsobem pracujících s ICT, která má souvislost s přijatým programem Evropské komise eLearning.
     Domácí aktivity
 Jarní den v Evropě
  Soutěž pro základní školy o nejlepší Webovou aplikaci na oslavu stejnojmenné akce EUN dotovaná notebookem od firmy Spinet.
  Novinky EU Učitelského spomocníka
  Česká verze vybraných novinek se vztahem k výukovému využití technologií nejen z EUN na stránkách Učitelského spomocníka - služby UK PedF Praha.
  Projekty Učitelského spomocníka
  Přehled vybraných vhodných aktuálních mezinárodních výukových projektů pro české základní a střední školy na stránkách Učitelského spomocníka - služby UK PedF Praha.
  Schoolbag
  Specializovaný projekt reprezentující ČR v jarní akci eSchola (aktivní pouze během ní), v němž se interaktivním způsobem vytváří a zpracovává statistika předmětů nacházejících se ve školních brašnách třech generací.