RutkaNET Seznam forumov RutkaNET
Taborniški forum
 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 
 Stari RutkaNET forum
Rutka.NET

Rot 2004
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    RutkaNET Seznam forumov -> Tekmovanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
go_kyu
security


Pridružen/-a: Pet Avg 2004 18:05
Prispevkov: 164
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob 28 Avg, 2004 23:25    Naslov sporočila: Rot 2004 Odgovori s citatom

Ali bo letos na rotu dez? Ali bo letos se zgodilo to ono? O tem in vprasanjih o ROT-u se razpisite tu.
_________________
"Sem jugoslovanski nacionalist in zavzemam se za združitev vseh jugoslovanov in osvoboditev izpod Avstrije," so bile Principove besede, ko je utemeljeval politični motiv svojega dejanja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Klino
Začetnik


Pridružen/-a: Sob Avg 2004 20:21
Prispevkov: 52

PrispevekObjavljeno: Tor 31 Avg, 2004 11:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne bo dežja, zato k mi pridemo Very Happy
Drgač mam pa občutek, da bo dobra organizacija sam mogoče bo proga mal preveč domača za Ljubljano in okolico.

Ampak to so samo moja laična mnenja. Question
_________________
I am Klino and I aprove this message!
Klino, RTR
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
samo
Moderator


Pridružen/-a: Pet Avg 2004 17:50
Prispevkov: 263
Kraj: Bischoflack

PrispevekObjavljeno: Čet 02 Sep, 2004 21:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mene pa zanima kako je z ocenjevanjem bivaka, predvsem kako na oceno vpliva uporaba nenaravnega materiala (pohodne palice ter kovinski klini). Se zaradi tega dobi kaj manj tock ter koliko manj?

BP, S
_________________
You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
JEsa
Gost





PrispevekObjavljeno: Pet 03 Sep, 2004 10:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mi uporabljamo pohodne palice in kline že kar nekaj let, pa so v ocenjevalni komisiji potem vedno debate, če bi nam zato odšteli kaj pik. Na koncu nam jih še nikoli niso, sem pa ZA to, da se zadeva končno uradno razčisti in se vnaprej pove, če je to dovoljeno.

JEsa
Nazaj na vrh
Gregor Traven
Gost





PrispevekObjavljeno: Pet 03 Sep, 2004 12:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ZDRAVO

Kar se tiče klinov in palic jih lahko nosite s sabo če želite, zaradi tega pri ocenjevanju ne bo minus pik.
Takšna vprašanja so zelo dobrodošla da že zdaj razčistimo čimveč stvari, ki niso jasne iz propozicij.

Fest bodite

Travca
Nazaj na vrh
hajdi
Začetnik


Pridružen/-a: Sob Sep 2004 19:11
Prispevkov: 64
Kraj: iz mojega balkona se vidi soline (in hrvaška...:(

PrispevekObjavljeno: Sob 04 Sep, 2004 19:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

travca...čim boš kej vedu da rabiš kak folk dej sporoči...telefonsko itaq ti lahko da rokec al pa napiši kr tle...

lepo se mej(te) ...

papa*

eminca Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
Klino
Začetnik


Pridružen/-a: Sob Avg 2004 20:21
Prispevkov: 52

PrispevekObjavljeno: Ned 05 Sep, 2004 16:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mi mamo pa manjšo frko Sad
Ugotovil smo, da en ni plaču članarine pa smo se odločil, da bi nastopil kot zunanja ekipa. Pa še enga netabornika smo vzel.
Pa me zanima, če je to možno, a morš pripadat kšni organizaciji... Embarassed
_________________
I am Klino and I aprove this message!
Klino, RTR
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
košarca



Pridružen/-a: Ned Sep 2004 16:13
Prispevkov: 7

PrispevekObjavljeno: Ned 05 Sep, 2004 17:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni vsi potencialni tekmovalci Smile


Naj vas spomnim, da je jutri, 6.9., zadnja moznost, da pri startnini prihranite 4000 sit. Torej, da placate samo 16000 sit.

Zato hitro obiscite http://rot.rutka.net in sledite navodilom za prijavo.


Lepo se imejte pa se vidimo na ROTu! Upam, da v cim vecjem stevilu Smile


urska Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
samo
Moderator


Pridružen/-a: Pet Avg 2004 17:50
Prispevkov: 263
Kraj: Bischoflack

PrispevekObjavljeno: Ned 05 Sep, 2004 17:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

2000 SIT pa res (18000 - 16000 = 2000) Very Happy

BP, S
_________________
You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
košarca



Pridružen/-a: Ned Sep 2004 16:13
Prispevkov: 7

PrispevekObjavljeno: Ned 05 Sep, 2004 17:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Odvisno kako gledas... Ce vzames max. mozno startnino, ki znasa 20000 sit je to potem 20000 - 16000 = 4000 sit.


u.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
samo
Moderator


Pridružen/-a: Pet Avg 2004 17:50
Prispevkov: 263
Kraj: Bischoflack

PrispevekObjavljeno: Ned 05 Sep, 2004 17:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

To seveda drzi... Ampak ce zamudis en dan pri placilu pa placas samo 2000 SIT vec kar pomeni, da lahko s placilom en dan prej privarcujes samo 2000 SIT Smile

BP, S
_________________
You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
košarca



Pridružen/-a: Ned Sep 2004 16:13
Prispevkov: 7

PrispevekObjavljeno: Ned 05 Sep, 2004 18:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Klino (in ostali s podobnimi problemi),

ce preberes propozicije, bos ze takoj na zacetku videl, da lahko na ROTu tekmujejo le clani ZTS. Kar pomeni, da ne more tekmovati niti tisti, ki nima placane clanarine, niti tisti, ki ni tabornik.

Kategorija "zunanji tekmovalci" je letos odprta za vse tiste, ki bi radi sli na ROT, pa niso taborniki ampak so clani neke druge organizacije. Kar pomeni, da vi ne morete tekmovati v tej kategoriji!


ursa
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
go_kyu
security


Pridružen/-a: Pet Avg 2004 18:05
Prispevkov: 164
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned 05 Sep, 2004 19:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A ni tko da se pise sam -20 pr dokumentih in to je to?
_________________
"Sem jugoslovanski nacionalist in zavzemam se za združitev vseh jugoslovanov in osvoboditev izpod Avstrije," so bile Principove besede, ko je utemeljeval politični motiv svojega dejanja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
samo
Moderator


Pridružen/-a: Pet Avg 2004 17:50
Prispevkov: 263
Kraj: Bischoflack

PrispevekObjavljeno: Ned 05 Sep, 2004 20:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Koliksna bo kavcija za izposojo SportIdent cipov?

BP, S
_________________
You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
travegre
Začetnik


Pridružen/-a: Pet Sep 2004 12:19
Prispevkov: 12
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned 05 Sep, 2004 20:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ZDRAVO

Za sistem sportident še ni čisto sigurno da bo na rotu, tako da za kavcijo in ostalo izveste ko bo to potrjeno.

Travca
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Zuza
Začetnik


Pridružen/-a: Ned Sep 2004 21:30
Prispevkov: 11
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned 05 Sep, 2004 21:53    Naslov sporočila: staff Odgovori s citatom

hojla

a potrebujete se kaksno pomoc ali imate pri organizaciji ze dovolj osebja??
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
košarca



Pridružen/-a: Ned Sep 2004 16:13
Prispevkov: 7

PrispevekObjavljeno: Ned 05 Sep, 2004 22:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Takole pise v propozicijah glede clanskih izkaznic:

37. clen
a) Ekipa, katere člani imajo nepopolno oz. malomarno urejene članske izkaznice, dobi po 10 negativnih točk za vsakega člana. Za vsakega člana, ki nima članske izkaznice, dobi ekipa 20 negativnih točk, pri čemer se razume, da rod, ki je ekipo prijavil, jamči, da so prijavljeni tekmovalci člani rodu.

Vse ostale zadeve glede pogojev tekmovanja pa si se podrobno preberite v propozicijah. Najdete jih tudi na http://rot.rutka.net


ursa
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
travegre
Začetnik


Pridružen/-a: Pet Sep 2004 12:19
Prispevkov: 12
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned 05 Sep, 2004 22:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ZDRAVO

Osebja imamo zaenkrat dovolj, pač pa upoštevamo vse ki se nam javite. Če nam bo zmanjkalo ljudi vas bomo še poklicali na pomoč Smile

Travca
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
PiXy



Pridružen/-a: Ned Sep 2004 22:12
Prispevkov: 9
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Ned 05 Sep, 2004 22:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ej upam da se boste mel na ROT-u čimbolš!!!!
na žalost me ne bo (pač, smesn rod mamo:) ... pa sej boste mel lep vreme... tko da...užiwite kolkr boste loh - vem da boste Smile
_________________
d4nc3 w|th 3xp3ri3nc3§ 4nd r4|§3 y0uR h4nd§ up
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
go_kyu
security


Pridružen/-a: Pet Avg 2004 18:05
Prispevkov: 164
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon 06 Sep, 2004 5:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Travca you know. If you need me call me Smile
Btw glede dokumentov in tega. S tem, da nima dokumentov ostali jamcijo, da bo pac tekmvalec, ki nima dokumentov se ravnal v skladu s taborniskimi zakoni in pravili. Torej, da je clan rodu je bullshit.
_________________
"Sem jugoslovanski nacionalist in zavzemam se za združitev vseh jugoslovanov in osvoboditev izpod Avstrije," so bile Principove besede, ko je utemeljeval politični motiv svojega dejanja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
JEsa
Začetnik


Pridružen/-a: Pet Sep 2004 10:13
Prispevkov: 30
Kraj: Žabarnica

PrispevekObjavljeno: Pon 06 Sep, 2004 7:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mi bi zdaj že 3. leto zapored tekmovali z nekom v ekipi, ki ni član ZTS. Lani je bila z nami belgijska skavtinja, predlani članica ZSKSS. Podobno smo nameravali tudi letos. Valda ne mislimo zaradi tega tekmovati v kategoriji zunanjih tekmovalcev.

V bistvu ste s tem, ko ste ROT odprli za zunanje tekmovalce, ROT ZAPRLI. Sicer naj bi tudi prej bilo tekmovanje namenjeno samo članom ZTS, vendar so dejansko lahko tekmovali tudi skavti in naša ekipa pri tem ni izjema. Mislim, da so nekajkrat celo tekmovale tudi samo skavtske ekipe.

Mi lahko poveste, kako je zdaj s tem. Ekipo smo sestavili, štartnina se plačuje ravno v tem trenutku. Ne mi zdaj s tem, da smo zaradi ene skavtinje v kategoriji nečlanov.
_________________
*KVAK*
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
travegre
Začetnik


Pridružen/-a: Pet Sep 2004 12:19
Prispevkov: 12
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon 06 Sep, 2004 9:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ZDRAVO

Kategorija zunanjih tekmovalcev je namenjena članom raznih organizacij ki ne spadajo v svetovno skavtsko gibanje. Se pravi da tako naši katoliški skavti kot tudi skavti eventuelno kakšne druge države tekmujejo enako kot vsi taborniki, pod enakimi pogoji. Tako je razloženo in lahko preberete tudi na naši strani (rot.rutka.net).

V vašem primeru Jesa torej ni problema.

Travca
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Klino
Začetnik


Pridružen/-a: Sob Avg 2004 20:21
Prispevkov: 52

PrispevekObjavljeno: Pon 06 Sep, 2004 14:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zlo bi blo lepo če bi bli Sportident čipi, to tekmovalca ubistvu nč ne stane, je priprstno in učinkovito! Zgleda pa organizatorje stane?

P.S.: Za pomoč pri organizaciji priporočam Žužo!!!
_________________
I am Klino and I aprove this message!
Klino, RTR
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
go_kyu
security


Pridružen/-a: Pet Avg 2004 18:05
Prispevkov: 164
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon 06 Sep, 2004 15:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No sj jz sm mislu na taborniske udelezence tekmovaja... Se prav bil je tabornik pa ni vec oz ni odvedu clanarine na zvezo (kar me ne cudi) se mi zdi prav da se pise sam dol za dokumente pa je...
_________________
"Sem jugoslovanski nacionalist in zavzemam se za združitev vseh jugoslovanov in osvoboditev izpod Avstrije," so bile Principove besede, ko je utemeljeval politični motiv svojega dejanja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
vidkul



Pridružen/-a: Pet Sep 2004 12:47
Prispevkov: 7

PrispevekObjavljeno: Pon 06 Sep, 2004 15:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Klino je napisal/a:
Zlo bi blo lepo če bi bli Sportident čipi, to tekmovalca ubistvu nč ne stane, je priprstno in učinkovito! Zgleda pa organizatorje stane?

P.S.: Za pomoč pri organizaciji priporočam Žužo!!!


Klino, seveda vse stane. Samo problem je v tem, da na isti dan tudi druga tekmovanja, kjer potrebujejo Sportidente in mi žal nismo na prednostni listi. Iskali smo jih tudi zunaj meja Slovenije.

lp Vid
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
go_kyu
security


Pridružen/-a: Pet Avg 2004 18:05
Prispevkov: 164
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon 06 Sep, 2004 16:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Skrajni cas, da jih kupi tudi zveza Wink
_________________
"Sem jugoslovanski nacionalist in zavzemam se za združitev vseh jugoslovanov in osvoboditev izpod Avstrije," so bile Principove besede, ko je utemeljeval politični motiv svojega dejanja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Klino
Začetnik


Pridružen/-a: Sob Avg 2004 20:21
Prispevkov: 52

PrispevekObjavljeno: Pon 06 Sep, 2004 16:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Citiram:
Klino, seveda vse stane. Samo problem je v tem, da na isti dan tudi druga tekmovanja, kjer potrebujejo Sportidente in mi žal nismo na prednostni listi. Iskali smo jih tudi zunaj meja Slovenije.


Žalostno
Sad
_________________
I am Klino and I aprove this message!
Klino, RTR
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Kovax
Moderator


Pridružen/-a: Pet Sep 2004 23:25
Prispevkov: 14
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Pon 06 Sep, 2004 18:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bo ja zveza kupila... pa se piskote zraven. Meni se zdi, da en komplet SI pride vec kot miljon...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
travegre
Začetnik


Pridružen/-a: Pet Sep 2004 12:19
Prispevkov: 12
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon 06 Sep, 2004 20:22    Naslov sporočila: Instant ROT seminar Odgovori s citatom

Seminar za zunanje tekmovalce na ROTu ...

... se bo zgodil v soboto, 11.9.2004. Dobimo se ob 9:00 v taborniski sobici Rasiskega rodu v Smartnem, zakljucili pa bomo okoli 13. ure.

Seminar bo obsegal kratek pregled tem in nalog, ki so sestavni del vsakega Republiskega orientacijskega tekmovanja in je namenjen ekipam, ki niso iz taborniske organizacije in se bodo letosnjega ROTa udelezile v kategoriji Zunanji tekmovalci ter tistim tabornikom, ki se morebiti pocutijo nevesci v doloceni "panogi" na ROTu. Udelezenci (clani celotne ekipe, ki se namerava udeleziti ROTa) potrebujejo armafleks in risalni pribor.

Prosimo ekipe, ki se seminarja nameravajo udeleziti, da se prijavijo do cetrtka, 9.9. preko e-maila ajda@ajda.info.

Se vidimo v soboto!

Rasiski rod
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Bubi
Moderator


Pridružen/-a: Sob Avg 2004 17:29
Prispevkov: 143
Kraj: Cerkno

PrispevekObjavljeno: Tor 07 Sep, 2004 8:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kovax je napisal/a:
Bo ja zveza kupila... pa se piskote zraven. Meni se zdi, da en komplet SI pride vec kot miljon...


Bo že držalo. Wink Na žalost je v soboto, 25. 9., tekma Slovenske orientacijske lige, kjer se bo uporabljalo SI postaje/čipe OZS. Ponavadi se tekme koledarja OZS in raznih taborniških tekem ne prekrivajo ... Tudi letos se niso, vendar pa je bila omenjena tekma prestavljena na omenjeni termin. Kakorkoli - če kdo nima časa za 3 dni na ROT-u, je lepo vabljen v Kotlje, pod Obretanovo, na zanimivo dirko. Smile Sicer pa se ostale dni vidimo na ROT-u. Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    RutkaNET Seznam forumov -> Tekmovanja Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Stran 1 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB 2.0.10 © 2001, 2002 phpBB Group