LUBLIN III - na każde warunki

Dane techniczne

Samochody Lublin III powstały dzięki połączeniu najlepszej tradycji polskiej myśli technicznej z najnowszymi osiągnięciami światowej technologii. Opracowane z uwzględnieniem eksploatacji w różnych warunkach charakteryzują się trwałością i niezawodnością wszystkich podzespołów. Są wygodne w eksploatacji ekonomiczne i funkcjonalne. Dostępne w wielu wariantach, z różnorodnym wyposażeniem, w interesującej kolorystyce, pozwalają spełnić najbardziej wyszukane oczekiwania każdego klienta. Lublin II otrzymał nowe wykończenie wnętrza kabiny. Zmieniono deskę rozdzielczą, wskaźniki, przełączniki i kierownice. Wszystko po to, aby zapewnić wysoki komfort jazdy i funkcjonalność. Nowe elementy stylistyki nadwozia nadają sylwetce świeżego i nowoczesnego wyglądu, a zmodernizowana kabina nabrała niezwykle przyjaznego ciepła. Zmienione zostało również nadwozie z zewnątrz: nowe zderzaki, a także - co widać na pierwszy rzut oka - na zmodernizowanej atrapie chłodnicy pojawiło się logo Daewoo - symbol najwyższej światowej klasy. Nie ulega wątpliwości, że ta zmiana zobowiązuje, a tym samym gwarantuje najwyższą jakość nawet najmniejszego detalu. Dzięki połączeniu nowoczesności, znajomości polskiego rynku i gustów naszych klientów stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju samochód - LUBLIN III

 

Ten model Lublina II posłuży do przewozu towarów wymagających ochrony przed czynnikami atmosferycznymi. Solidne metalowe, zamknięte nadwozie składa się z wygodnej i przestronnej trzymiejscowej kabiny, oddzielonej od pomiesszczenia ładunkowego pełną ścianą z oknem lub bez okna. Przedział ładunkowy posiada pełne, przesuwane drzwi boczne (prawe) oraz tylne drzwi dwuskrzydłowe (bez okien), umożliwiające niezwykle wygodny załadunek i wyładunek towarów. Pojazd prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Znajdzie, z pewnością szerokie zastosowanie, ku zadowoleniu zarówno producenta, jak i użytkowników. Przecież to własnie na bazie tego modelu powstają specjalistyczne wersje przeznaczone do wykorzystania przez wojski, policje i pocztę. Jednostkę napędową stanowi silnik wysokoprężny 4C90 .

 

LUBLIN II kombi towarowo - osobowy przeznaczony jest do przewozu 6 osób i ładunku. Przedział pasażerski jest oddzielony od przedziału towarowego niską ścianką działową zabezpieczającą przewożony ładunek przed przesunięciem się po podłodze. W części pasażerskiej, wyposażonej w nagrzewnice, znajdują sie 3 fotele usytuowane przodem do kierunku jazdy. Samochód posiada prawe drzwi boczne, przesuwane z oknem oraz drzwi tylne, dwuskrzydłowe, pionowe ( z oknami ) otwierające się o kąt 180°. W lewej ścianie bocznej zamontowano dodatkowe okno.

 

 

W przypadku tego modelu zabudowa może posiadać kilka odmian : - bez izolacji cieplnej - kontener przeznaczony do przewozu towarów wymagających uprzedniego zabezpieczenia przed wpływem czynników atmosferycznych; - z izolacją cieplną - przeznaczony do komfortowego transportu artykułów spożywczych w stanie schłodzony, zapewniającym stałą temperature przewożonych towarów; - z agregatem chłodniczym - chłodnia. Jak widać ten model może spełniać bardzo wiele funkcji i znaleźć szerokie zastosowanie. Mamy nadzieję, że ta uniwersalność zachęci kupujących do wyboru LUBLINA II w wersji KONTENER. Jednostkę napędową stanowi silnik wysokoprężny 4C90 zapewniający bezpieczną i sprawną podróż.

 

To uniwersalne podwozie możę być wykorzystane według uznania, co z pewnością spotka się z powszechną aprobatą ze strony klientów. W zależności od potrzeb można na nim zamontować pojemną skrzynie ładunkową, kontener, izotermę, urządzenie samowyładowcze, a nawet podnośnik balkonowy. Godna podziwu wszechstronność i wysoka jakość ! LUBLIN II w wersji PODWOZIE to dobra inwestycja ! Jednostkę napędową stanowi silnik wyoskopężny 4C90

 

 

Odpowiednio skonstruowana szeroka skrzynia ładunkowa daje możliwość wygodnego przewozu nawet dużych ładunków. Opuszczone boki i tył skrzyni ułatwiają wygodny dostęp do przewożonych towarów. Co bardzo ważne, pozwala też na zmechanizowanie prac przy załadunku i wyładunku transportowanych artykułów. W tym modelu istnieje możliwość zainstalowania opończy zwykłej i celnej. Pojazd może być wyposażony w burty stalowe lub bardziej odporne na korozje - aluminiowe. Dzięki wykorzystaniu tego typu LUBLIN II przewóz towarów staje się znacznie przyjemniejszy i mniej uciążliwy ! Nabywcy z pewnością to docenią ! Jednostkę napędową stanowi silnik wysokoprężny 4C90 .