על הגרין כארד
מה הוא הגרין כארד?
הגרין כארד מעניק לך מעמד של תושב קבע של ארה"ב ומאפשר למחזיק אותו לחיות ולעבוד באופן קבוע וחוקי בארצות הברית כמו כל אזרח אמריקאי.

מי לא רשאי להשתתף בהגרלת הגרין כארד?
מי שנולד באחת מן הארצות הבאות אינו רשאי להשתתף בהגרלה ובקשתו באם יגיש תפסל על הסף:
קנדה, בריטניה, מקסיקו, סין, קולומביה, הרפובליקה הדומיניקנית, אל סלוודור, האיטי, הודו, ג'מייקה, פקיסטן, פיליפינים, קוריאה הדרומית, וייאטנם.
אולם, גם אם אחד מבני הזוג נולד במדינה האסורה על פי הרשימה למעלה, יכול בן הזוג שנולד במדינה שכן מותרת להגיש את הבקשה עבור שניהם. אם אדם נולד במדינה שאינה יכולה להשתתף בהגרלה, אך הוריו נולדו במדינה אחרת, הוא יכול לרשום את שם המדינה של אחד מהוריו.

מדוע כדאי להגיש את הבקשה להגרלה דרכנו?
בכל שנה נפסלות מיליוני בקשות משום שלא נערכו כראוי, אינן מכילות את כל הפרטים הדרושים, אינן כתובות ברור או שלא מגיעות בזמן. יש לציין, כי הדרישות משתנות בכל שנה.
אנחנו נערוך את בקשתך ונבטיח שטופס ההרשמה עם כל הפרטים המלאים ערוך כראוי ועומד בדרישות ממשלת ארצות הברית.
השימוש במערכת המקוונת מיועד לסייע לך בהכנת הטופס בצורה הטובה ביותר לפי דרישת ממשלת ארה"ב. כמו כן אנחנו מוודאים שאתה עומד בדרישות הסף, הפרטים וכתובת המשלוח נכונים וברורים.

כיצד מתבצע מילוי הטופס ושליחתו?
לאחר שתסיים למלא את השאלון הממוחשב, אנא הדפס אותו* ושלח אותו חתום בחתימתך ובצירוף תמונה עדכנית ! של החודשים האחרונים.
מידע לגבי התמונה: על התמונה להיות בגודל של 5X5 ס"מ (שים לב, זהו אינו גודל סטנדרטי של תמונת פספורט). חייבת להיות חזיתית (לא צדדית ולא פרופיל) עם הפנים ישר, לא למעלה ולא למטה וכמו כן הפנים חייבים לכסות לפחות 50% מהתמונה.
בנוסף, מאחור על גב התמונה רשום באנגלית באותיות דפוס את שמך המלא (שם פרטי ושם משפחה) וכן את תאריך הלידה לפי הפורמט הבא: שנה/חודש/יום (לדוגמה: 25/12/1970) .
באם מצורפים לבקשה בן/ת הזוג ו/או הילדים, יש לצרף גם את התמונות העדכניות שלהם עם השם המלא ותאריך הלידה רשומים על גב התמונה.
חשוב! אין להדביק או לשדך את התמונה לטופס, שלח אותה במעטפה ביחד עם הטופס.

שלח את הטופס המלא והחתום יחד עם התמונה לת.ד. 48158 בתל אביב מיקוד 61481
אנחנו נעבור על הטופס ונבדוק את הפרטים ואת תקינותו ורק אז נשלח אותו לכתובת הנכונה בארה"ב. במידה ומשהו לא יהיה ברור או תקין, נחזור אליך על מנת לתקן את הטעון תיקון.
*במידה ומכל סיבה שהיא אין באפשרותך להדפיס את הטופס, אל תדאג, אנחנו נדפיס אותו עבורך ונשלח לך אותו בדואר על מנת שתחתום עליו.

כיצד ומתי אדע אם זכיתי בהרגלת הגרין כארד?
ההגרלה תיערך במהלך חודש אוקטובר. ההודעה על הזכייה נשלחת כ- 6 חודשים לאחר תום ההגרלה.
הזוכים יקבלו הודעה על זכייתם לבתיהם לפי הכתובת שמסרו בטופס ההרשמה.
במצורף יחד עם ההודעה יקבלו הזוכים הוראות כיצד להמשיך בתהליך קבלת הגרין כארד.
משתתפים שלא יזכו בהגרלה לא יקבלו שום הודעה. כמו כן לא תהייה שום אפשרות לקבל פרטים או מידע על אלו שזכו בהגרלה בשגרירות ארצות הברית.
ההשתתפות בהגרלת הגרין כארד השנתית אינה כרוכה בתשלום. אנחנו גובים עבור שירות הרישום, בדיקת הנתונים, מילוי נכון של הטופס ושליחתו במועד הנכון לכתובת הנכונה בארה"ב, וכל זאת על מנת להבטיח שהטופס שלך ייכלל בהגרלה ולא יפסל עקב אי מילוי נכון של הפרטים וכדומה.

מה היא הגרלת הגרין כארד?
הגרלת הגרין כארד נערכת על ידי ממשלת ארצות הברית בקביעות מדי שנה וזאת על פי חוק של הקונגרס האמריקאי משנת 1990.
מטרת ההגרלה הינה להגדיל ולגוון את אוכלוסיית ארה"ב מצד אחד, ומצד שני ממשלת ארצות הברית נותנת על ידי כך סיכוי לאזרחים מכל רחבי העולם להגשים את החלום האמריקאי בצורה חוקית והוגנת.

ההגרלה מעניקה מספר קבוע של 55,000 כרטיסי גרין כארד לנרשמים ממדינות שונות ברחבי העולם.
הזוכים נקבעים בהגרלה אקראית הנערכת באמצעות מחשב של מחלקת המדינה של ארה"ב.

כמה טפסים אפשר להגיש?
כל אדם מורשה להגיש בקשה אחת בלבד בשנה. אדם שיגיש יותר מבקשה אחת יפסל ולא יוכל להשתתף בהגרלה. בעל ואישה יכולים להגיש כל אחד בקשה נפרדת. דבר זה מגדיל את הסיכויים לעלות בהגרלה.
כל בקשה חייבת לכלול את שם בן הזוג ואת הילדים במידה וישנם אשר מתחת לגיל 21 ואינם נשואים.

מהן דרישות המינימום לקבלת גרין כארד?
לפי החוק, מגיש הבקשה חייב להיות בעל השכלה תיכונית של לפחות 12 כיתות לימוד או שווה ערך, או, שבמשך חמש השנים האחרונות עבד לפחות שנתיים במקצוע כלשהו הדורש התמחות או ניסיון מעשי של מינימום שנתיים. אין חובה לדעת או לכתוב אנגלית.
בקשה של אדם בעל עבר פלילי, חולה במחלת נפש או אדם שאינו יכול לדאוג לעצמו או nהווה נטל או סיכון לאחרים, תיפסל על הסף.
לחץ להירשם להגרלה.

זוכים 2002 | צור קשר | הרשמה | על הגרין כארד | אודותינו | כניסה ללקוחות | דף הבית
Web Site Design and Maintenance Services by G.I.E.C.S