Ідеальна Країна Електронна демократія Кадровий реєстр  
 
українська | русский
розширений пошук


Закон про Кабмін
Імперативний мандат депутатів місцевих рад
Купівля–продаж житла: нові правила?
  ОПИТУВАННЯ

Оберіть наступну тему

Закон про опозицію
Люстрація та кадровий реванш
Заборона валютного кредитування фіз. осіб
Інше
  Результати
  СТАТИСТИКА
Всього концепцiй 404
Всього проблем 523
Всього ідей 417
Зареєстрованих користувачiв 13232
Відвідувачів за сьогодні 564
Користувачі онлайн:
  
Незареєстрованих:  4
  Головна
  Політика   Економіка   Соціум   Ідеологія   Регіони
Проблеми Концепції Ідеї Форум Матеріали

Якщо ви на ресурсі вперше


Ресурс «Ідеальна Країна»–«Електронна Демократія»–«Кадровий Реєстр» покликаний подолати кризу ідей в державі та дати можливість заявити про себе громадянам, які мають пропозиції щодо покращення життя в країні.

Отже, які можливості дає Вам ресурс:

  •  Найперше – Ви можете знайти матеріали (часто вони є ексклюзивними й ніде більше не опублікованими) з теми, що Вас цікавить. Матеріали є різноплановими – концепції та ідеї користувачів, спрямовані на вирішення тієї чи іншої проблеми; аналітика та нормативна база, розбита тематично (бібліотека), форумні гілки обговорення цих матеріалів, окремих проблем та Гарячих тем.
  •  Якщо Ви зацікавились роботою на ресурсі, зареєструйтеся, після чого Ви зможете відразу ж долучитися до обговорень на форумі, оцінювання концепцій ресурсу, написання рецензій. Також Ви зможете додати проблему до будь-якої теми чи регіону, поставити запитання експерту ресурсу, додати матеріал до бібліотеки «ІК».
  •  Але Ви можете зробити ще більше – опублікувати свою концепцію чи ідею, взяти участь у її обговоренні та розробці Пропозиції до політики – документу, який дозволить втілити Ваш задум у життя.
  •  Іще одна опція – Ви можете себе спробувати у якості експерта ресурсу в обраній Вами сфері. Експерти допомагають авторам концепцій у розробці пропозицій до політики, надають експертні оцінки, разом з найактивнішими користувачами беруть участь в офлайн-заходах «Ідеальної Країни» (навчальні семінари, наукові конференції, круглі столи тощо).

У залежності від Вашого бажання й наявності у Вас часу та можливостей роботи онлайн, ресурс може стати для Вас:

  •  довідником та базою даних оригінальних ідей і концепцій;
  •  місцем для предметної і аргументованої дискусії, гуртком однодумців;
  •  механізмом для реалізації Вашого задуму – від написання концепції, через її обговорення, рейтингування, перетворення разом з експертами на Пропозицію до політики – до лобістської кампанії та втілення ідеї в життя.

Структура сайту включає в себе 4 тематичні розділи – «Політика», «Економіка», «Соціум», «Ідеологія» та 27 регіональних блоків, кожен з яких містить перелік тем. Цей перелік зустрічатиметься Вам і в дереві форуму, і при додаванні Вами концепцій чи інших матеріалів.

Більшість користувачів ресурсу працюють в обраних, близьких їм темах. Однак ми запрошуємо абсолютно всіх, незалежно від фаху та вподобань, брати участь в обговоренні Гарячих тем. Мета цих обговорень – побачити зріз думок громадян «ІК» щодо актуальних на цей момент подій, проблем, проектів державних рішень.

Останні матеріали, які з’явились на ресурсі, а також ті гілки форуму, на яких були останні повідомлення, Ви завжди знайдете на сторінці Зараз на сайті.

Ласкаво просимо на ресурс!
  Контакти, зворотній зв'язок
  Мапа сайту
  Для тих, хто тут вперше
  РЕЙТИНГУВАННЯ (10)
1 Парковка автомобилей
2 ЭКОНОМИКА БЕЗ ПРОЦЕНТОВ И ИНФЛЯЦИИ
3 Реформа держапарату
4 Брак європейських спеціалістів
5 Концепция "Дозированной конкуренции как способ улучшения Украинских компаний и уровня жизни в стране".
рейтингування до: 05.02.2007.

© 2005, «Ідеальна Країна»
Developed by laboratory8
Автори ідеї
Наші контакти: info@kraina.org.ua