Nielsen Music Control

 

 MyHome
Login:
Password:


a vnu business

 

english

français

deutsch

español

português

italiano

turkish

polish

NIELSEN MUSIC CONTROL AIRPLAY SERVICES
DEDICATED TO THE MUSIC INDUSTRY

Nielsen Music Control monitoruje emisję muzyki w ponad 700 stacjach radiowych i telewizyjnych w 18 krajach na całym świecie.

Określając standardy w muzycznym przemyśle, dostarczamy szeroki wachlarz raportów i notowań dostosowanych do potrzeb klienta. Przygotowujemy między innymi analizy wybranych przez klienta tytułów, profile stacji radiowych, a także raporty dla firm fonograficznych dotyczące ich osiągnięć na rynku.

Nielsen Music Control używa unikalnej, opatentowanej technologii ‘Medicor’ służącej do rozpoznawania utworów. Została ona opracowana na wyłączny użytek firmy Nielsen Music Control i spełnia specyficzne potrzeby i wymogi rynku muzycznego.

Raporty dostępne są poprzez osobiste konto klienta na stronie. Możemy uaktualniać je w czasie rzeczywistym, w odstępach jednodniowych, tygodniowych, lub innych wybranych przez klienta.

Ponad 1000 firm na całym świecie korzysta z usług Nielsen Music Control. Jesteśmy uznawani i doceniani przez IFPI (Międzynarodowa Federacja Przemysłu Fonograficznego). Naszą siostrzaną firmą jest Nielsen BDS – wiodący serwis monitorujący muzykę w Północnej Ameryce.

Nielsen Music Control jest częścią grupy VNU Media Measurement & Information Group będącej liderem w zakresie serwisów informacyjnych dla mediów i przemysłu rozrywkowego.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy kontaktować się pod adresem info@nielsenmusiccontrol.com, lub u lokalnego przedstawiciela Nielsen Music Control.


 
Poland  Poland TOP 5
1 ALL GOOD THINGS (C FURTADO, NELLY
2 U + UR HAND PINK
3 I DON'T NEED A MAN PUSSYCAT DOLLS,
4 LOVE KILLS MERCURY, FREDDIE
5 HAVE YOU EVER SEEN STEWART, ROD


Europe  Europe TOP 5
1 ALL GOOD THINGS (C FURTADO, NELLY
2 IRREPLACEABLE BEYONCE
3 HURT AGUILERA, CHRIST
4 I WANNA LOVE YOU AKON FEAT. SNOOP
5 U + UR HAND PINK


UK  UK TOP 5
1 GRACE KELLY MIKA
2 RUBY KAISER CHIEFS
3 LIL STAR KELIS FEAT. CEE-
4 A BAD DREAM KEANE
5 STARZ IN THEIR EYE JUST JACK


USA  USA TOP 5
1 IRREPLACEABLE BEYONCE
2 I WANNA LOVE YOU AKON FEAT. SNOOP
3 SAY IT RIGHT NELLY FURTADO
4 RUNAWAY LOVE LUDACRIS FEAT. M
5 YOU LLOYD FEAT. LIL

2007 © Nielsen Music Control 
Impressum, info@nielsenmusiccontrol.com