» home  » newsy  » galeria  » SRK  » wagony  » mapa kolejowa  » linia 117 » o stronie...  » o autorze...  » księga gości  » linkownia  » kontakt
Symulator USRK typu E1 na stacji Osielec
Symulator odzwierciedla pracę przekaźnikowych urządzeń stacyjnych typu E1 na stacji Osielec. Ruch jest realistyczny i odbywa się według rozkładu 2004/05. Program napisany został w środowisku Borland Delphi 7 - jest to mój pierwszy program tego typu, więc działa trochę wolno i może posiadać kilka niedociągnięć.

Więcej informacji zawarte jest w pliku programu:

Wersja 1.06 - dodatkowe zabezpieczenie przed zapętleniem przy otwieraniu komunikatów.

Symulator USRK typu E1 (286 KB)

Miłej zabawy w dyżurnego ruchu :)

UWAGA - w przypadku występowania błędów w czasie działania programu (Access Violation) proszę spróbować ustawić tryb zgodności na Windows NT.

Często przychodzą do mnie zapytania o możliwość zrobienia opcji zapisu stanu symulacji - więc odpowiadam: opcja taka powinna być dostępna za jakiś czas w nowszych wersjach.

W niedalekiej przyszłości planuję rozwinięcie projektu i napisanie symulatorów innych stacji - także z urządzeniami mechanicznymi. (c) Paweł Okrzesik 2003-2007. Wykorzystywanie elementów witryny bez wiedzy i zgody autora zabronione.