Ідеальна Країна Електронна демократія Кадровий реєстр  
 
українська | русский
розширений пошук


Імперативний мандат депутатів місцевих рад
Реформа ПДВ
Закон про Кабмін
  ОПИТУВАННЯ

Оберіть наступну тему

Основи внутрішньої і зовнішньої політики
Поновлення пільг у СЕЗ
Угода про співпрацю Україна – ЄС
Інше
  Результати
  СТАТИСТИКА
Всього концепцiй 415
Всього проблем 525
Всього ідей 430
Зареєстрованих користувачiв 13387
Відвідувачів за сьогодні 435
Користувачі онлайн:
   mescheryakoff  
Незареєстрованих:  1
  Головна
  Політика   Економіка   Соціум   Ідеологія   Регіони
Проблеми Концепції Ідеї Форум Матеріали


«Ідеальна Країна» – унікальний ресурс, який дає Вам можливість поділитися в мережі інтернет своїм баченням тактичного і стратегічного розвитку України, обговорити його з колегами та обмінятись думками щодо пропозицій інших користувачів. Разом ми працюватимемо над тим, щоби впровадити Ваші найрейтинговіші пропозиції в життя.


На ресурсі знайдеться місце для будь-яких Ваших ідей, незалежно від рівня їх деталізації чи завершеності. У Вас є немалий вибір можливостей: взяти участь у дискусії на Форумі, стати Експертом «ІК» або опублікувати свої пропозиції. Найдієвішим механізмом є розробка Концепції – документа певної структури, який стосується будь-якої теми, запропонованої на ресурсі. Її Життєвий цикл фокусує в собі особливі можливості – обговорення на форумі, додавання альтернативних статей, коментарів та рецензій, участь експертів, рейтингування, розробку Пропозицій до політики. Якщо Вам забракло часу для оформлення Вашої пропозиції згідно формату концепції, Ви можете додати Ідею. Якщо маєте статтю, аналітичне дослідження, думки щодо тієї чи іншої теми – додавайте Текст. Маєте бажання залучити користувачів до обговорення наболілого – додавайте Проблему до теми або Регіону. Крім цього Ви можете долучитися до формування Бібліотеки «ІК» – публікуйте на сайті Матеріали, які Вам видалися цікавими. Також Ви можете допомогти в Популяризації ресурсу.

І ще одне. Нам дуже важливо почути Вашу думку і Ваш голос щодо пропозицій ресурсу. Візьміть участь у рейтингуванні концепцій. На цьому ресурсі все залежить від Вас!

Для тих, хто на ресурсі вперше
Докладніше про проект
Історії успіху ресурсу

Нові концепції
Найпопулярніші: за рейтингом | за індексом уваги
Пропозиції до політики
Вибір адміністраціїНовини
22.02.2007  Запрошуємо на круглий стіл з питань євроінтеграційних перспектив України

26 лютого 2007 року партнер «Ідеальної країни» – Лабораторія законодавчих ініціатив спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань європейської інтеграції та Фондом Конрада Аденауера проводять у ВР України круглий стіл “Україна – Європейський Союз: напередодні укладення нового базового договору”.

21.02.2007  Три законопроекти «Електронної Демократії» перебувають на розгляді у Верховній Раді України

Вітаємо авторів трьох законопроектів еДемократії, зареєстрованих Секретаріатом Верховної Ради України, які в даний час вже перебувають на розгляді профільних комітетів ВРУ!
Не виключено, що найближчим часом кількість таких нормативних документів, авторами яких є учасники громадської законотворчої ініціативи – «Електронної демократії», зросте.

20.02.2007  Розпочато створення робочих груп із доопрацювання концепцій, підтриманих «Ідеальною Країною»
Адміністрацією ресурсу ініційоване створення тимчасових робочих груп, метою діяльності яких є доопрацювання підтриманих ресурсом концепцій у «пропозицію до політики». Запрошуємо вас до участі у цих РГ!
20.02.2007  Список законопроектів, взятих до розгляду СЗІ, поповнився!
На  засіданні Експертної ради БЮТ 19 лютого 2007 року її члени – народні депутати України висловили бажання у своїй подальшій законодавчій діяльності скористатися ідеями ще шістьох законопроектів «Електронної Демократії».
19.02.2007  Концепції рейтингуватимуться з 22 лютого

У четвер, 22 лютого, рейтингування та постатейне голосування розпочнеться для 10 концепцій «Ідеальної Країни». Наводимо їх перелік...


  Контакти, зворотній зв'язок
  Мапа сайту
  Для тих, хто тут вперше
  РЕЙТИНГУВАННЯ (10)
1 Міжбюджетні трансферти та сприяння розвитку регіонів
2 В ідеальній державі - ідеальна громада
3 Система альтернативної кваліфікації спеціалістів на основі самостійного навчання
4 Создание футбольной премьер-команды
5 Проблема залучення іноземних інвестицій в розвиток вітроенергетики Львівської області
рейтингування до: 04.03.2007.

© 2005, «Ідеальна Країна»
Developed by laboratory8
Автори ідеї
Наші контакти: info@kraina.org.ua