Ідеальна Країна Електронна демократія Кадровий реєстр  
 
українська | русский
розширений пошук


Дострокові вибори
Судова реформа
Основи внутрішньої і зовнішньої політики
  ОПИТУВАННЯ

Оберіть наступну тему

Референдум: народовладдя чи маніпуляція?
Крим та правове поле України
Доцільність конституційної реформи
Інше
  Результати
  СТАТИСТИКА
Всього концепцiй 419
Всього проблем 528
Всього ідей 462
Зареєстрованих користувачiв 13477
Відвідувачів за сьогодні 53
Користувачі онлайн:
Незареєстрованих:  0
  Головна
  Політика   Економіка   Соціум   Ідеологія   Регіони
Проблеми Концепції Ідеї Форум Матеріали


«Ідеальна Країна» – унікальний ресурс, який дає Вам можливість поділитися в мережі інтернет своїм баченням тактичного і стратегічного розвитку України, обговорити його з колегами та обмінятись думками щодо пропозицій інших користувачів. Разом ми працюватимемо над тим, щоби впровадити Ваші найрейтинговіші пропозиції в життя.


На ресурсі знайдеться місце для будь-яких Ваших ідей, незалежно від рівня їх деталізації чи завершеності. У Вас є немалий вибір можливостей: взяти участь у дискусії на Форумі, стати Експертом «ІК» або опублікувати свої пропозиції. Найдієвішим механізмом є розробка Концепції – документа певної структури, який стосується будь-якої теми, запропонованої на ресурсі. Її Життєвий цикл фокусує в собі особливі можливості – обговорення на форумі, додавання альтернативних статей, коментарів та рецензій, участь експертів, рейтингування, розробку Пропозицій до політики. Якщо Вам забракло часу для оформлення Вашої пропозиції згідно формату концепції, Ви можете додати Ідею. Якщо маєте статтю, аналітичне дослідження, думки щодо тієї чи іншої теми – додавайте Текст. Маєте бажання залучити користувачів до обговорення наболілого – додавайте Проблему до теми або Регіону. Крім цього Ви можете долучитися до формування Бібліотеки «ІК» – публікуйте на сайті Матеріали, які Вам видалися цікавими. Також Ви можете допомогти в Популяризації ресурсу.

І ще одне. Нам дуже важливо почути Вашу думку і Ваш голос щодо пропозицій ресурсу. Візьміть участь у рейтингуванні концепцій. На цьому ресурсі все залежить від Вас!

Для тих, хто на ресурсі вперше
Докладніше про проект
Історії успіху ресурсу

Нові концепції
Найпопулярніші: за рейтингом | за індексом уваги
Пропозиції до політики
Вибір адміністраціїНовини
12.03.2007  Удосконалено можливість ставити запитання експертам «ІК»
На сторінках тематичних модулів користувачі «ІК» нині мають можливість ставити запитання галузевим експертам, переглядати списки експертів ресурсу по кожній із тем та перелік усіх їхніх запитань і відповідей.
07.03.2007  Новий етап діяльності робочих груп із доопрацювання концепцій, підтриманих ресурсом
Розпочато новий етап діяльності робочих груп із доопрацювання концепцій, підтриманих ресурсом. Членам робочих груп розіслано алгоритм подальшої роботи.
06.03.2007  Концепції рейтингуватимуться з 12 березня
У понеділок, 12 березня, рейтингування та постатейне голосування розпочнеться для 10 концепцій «Ідеальної Країни». Наводимо їх перелік...
22.02.2007  Запрошуємо на круглий стіл з питань євроінтеграційних перспектив України

26 лютого 2007 року партнер «Ідеальної країни» – Лабораторія законодавчих ініціатив спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань європейської інтеграції та Фондом Конрада Аденауера проводять у ВР України круглий стіл “Україна – Європейський Союз: напередодні укладення нового базового договору”.

21.02.2007  Три законопроекти «Електронної Демократії» перебувають на розгляді у Верховній Раді України

Вітаємо авторів трьох законопроектів еДемократії, зареєстрованих Секретаріатом Верховної Ради України, які в даний час вже перебувають на розгляді профільних комітетів ВРУ!
Не виключено, що найближчим часом кількість таких нормативних документів, авторами яких є учасники громадської законотворчої ініціативи – «Електронної демократії», зросте.


  Контакти, зворотній зв'язок
  Мапа сайту
  Для тих, хто тут вперше
  РЕЙТИНГУВАННЯ (10)
1 Нова модель збереження та популяризації художньої спадщини України
2 Концепция партийной работы.
3 Принципова заміна структури економічних та владних відносин в Україні, відносно деяких напрямків та принципів їх функціонування в реальних умовах сьогодення.
4 Концепція поширення законодавчої ініціативи на групу громадян чисельністю 100.000 осіб
5 Свобода передвижения и свобода голоса через регистрационное клеймо
рейтингування до: 22.03.2007.

© 2005, «Ідеальна Країна»
Developed by laboratory8
Автори ідеї
Наші контакти: info@kraina.org.ua