print  |   Відіслати ссилку цієї сторінки    Головна  |  Карта сайту  |  Зробити стартовою
Українською


Наша команда
Про блок
Вступити в партію
Публікації та промови
Новини
Мультимедіа
Напишіть нам
Проголосуй
Політичний гумор
Прес-центр
РегіониХто винен у підвищенні тарифів на житлово-комунальні послуги?


Феодосійський міський суд таки скасував свою ж постанову від 5 квітня. Копія ухвали.

07 квітня 2007
21:44:03


Народний депутат, член фракції БЮТ, голова Української соціал-демократичної партії Євген Корнійчук спростував заяву директора Державної виконавчої служби Міністерства юстиції Вікторії Тісногуз про те, що рішення Феодосійського міського суду від 5 квітня 2007 року є чинним.

Нагадаємо, що ухвалою від 5 квітня заборонялися будь-які дії щодо виконання Указу Президента про дострокове припинення повноважень Верховної Ради.

«Сьогодні до обіду Феодосійський міський суд, оскільки провадження по даній справі закрите не було, розглянув її і скасував свою ж ухвалу», - повідомив депутат.

Євген Корнійчук наголосив, що насправді ухвала була скасована самим Феодосійським міським судом, а не апеляційним судом Сімферополя як повідомляли деякі ЗМІ.

Крім того, Корнійчук повідомив, що зазначена ухвала суду щодо скасування ухвали від 5 квітня передана також всім суб’єктам, включаючи Національний банк, Центральну виборчу комісію, Кабінет міністрів і Міністерство юстиції.

«Здається дивним, що пані Тісногуз, яка є державним службовцем і працює в Міністерстві юстиції, робить заяву у неробочий день, наголошуючи на тому, що у вихідні дні ані суди, ані Державна виконавча служба не працюють», - наголосив Євген Корнійчук.

Всім зацікавленим особам наводимо копію ухвали Феодосійського міського суду з мокрою печаткою щодо скасування ухвали від 5 квітня.

Ухвала Феодосійського міського суду  Архів новин

  Повернутися
Тимошенко зберігає спокій, незважаючи на посилення напруги в Україні

Юлія Тимошенко в інтерв’ю канадському виданню "Globe and Mail" сказала, що зараз Україна "перетинає наступний з періодичних вибоїстих відрізків на шляху від радянського комунізму до справжньої західної демократії".


У понеділок відбулася конференція Чернівецької обласної організації політичної партії "ВО" Батьківщина" 

Указ Президента попередив державний переворот 

Уряд Януковича обділив Волинь коштами 

Волинські БЮТівці обговорили стратегію виборів 

БЮТ Шостки продовжує безстрокову акцію «Незаконним тарифам – ні!» Ваше ім'я 
Ваш email *
 підписатися
 відписатися
  


© 2005 ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" обов'язкове.


Кадровий резерв


rss   Головна  |  Карта сайту  |  Зробити стартовою