PiO Rządzi Samo…

Pierdoły, SEO 1 Comment »

oznajmia “Nocnik Pomorski”.
“Uwolnienie się PiO od nielojalnego koalicjanta i kategoryczne Banned dla dyktatorskich zapędów szefa Szookoobrony skutkuje stopniowym wzrostem poparcia i zaufania dla Platformy PiO. Już dziś można powiedzieć, że ta decyzja była słuszna i odwołanie, przypomnijmy, podejrzanego o przekręty i szpiegostwo lidera S, przynosi Platformie wymierne korzyści.”

Telefoniczny sondaż przeprowadzony 16 VIII na reprezentatywnej grupie 23 dorosłych Polaków nie pozostawia złudzeń, komu ufają. 16% respondentów na pytanie “Czy zgodziłbyś się pojechać na kolejne SEO Party organizowane przez Radio S?” odpowiedziało Tak, 67% kategoryczne Nie, a 17% miało to w dupie. Z kolei na pytanie “Czy wierzysz zapewnieniom S. o niedonoszeniu na współkoalicjantów i braku współpracy z G?” tylko 9% daje wiarę słowom niedoszłego prezesa. Na ostatnie pytanie “Czy logi z donosami zabezpieczone w Prokuraturze zostały spreparowane? I jeśli tak to przez kogo?” - 96% osób stanowczo zaprzeczyło, jedna osoba wskazała grupę SEO-Kebab, jedna Złego Nimka, a dwie zapobiegliwie rozłączyły się.

Znany pisarz sci-fiction, prof. Anioł wieszczy:
“Obecny stan techniki pozwala z dokładnością do 3 zer po przecinku ustalić pochodzenie donosu. Nie mam żadnych wątpliwości kto był autorem tych, wyjątkowo ochydnych, przecieków. Dyktafony wypuszczane na rynek przez moją firmę jako jedyne posiadają atest AntyProxy i mogą być stosowane pod wodą.”

Johnny Bravo: “Oh, Mama, znam S od dawna, choć był z innej kreskówki, zdaje się że z Pinokia. Nie wytrzymał konkurencji ze mną i musiał odejść. Lala, kopsnij dolca.”

Oficjalne stanowisko PiO w sprawie bana lidera Szookoobrony nie jest jeszcze znane, choć jak poinformował nas jeden z wyższych rangą przedstawicieli Platformy: “S. był zbyt pewny siebie, zbyt zachłanny, wszędzie było go pełno. To musiało denerwować wiele osób ze ścisłego kierownictwa PiO. No i się doigrał.”

Ferdynand Kiepski: “Cycu jeden, co mie obchodzi jakiś tam Szookmajster czy inny glut?”

Firma G stanowczo zaprzecza jakoby donosy S. wpływały bezpośrednio na ranking. “Nie stosujemy rozwiązań doraźnych. Zatrudnieni u nas specjaliści nie ingerują ręcznie w ustalanie pozycji. No chyba, że mają akurat kaprys.”

Do chwili obecnej nie udało nam się skontaktować z red. S, wszelkie połączenia są natychmiast odrzucane. Bliska współpracownica lidera Szookoobrony, pani Ewa G. tak komentuje całe wydarzenie: “Choć znam prezesa dopiero 2 tygodnie to słowem zaręczam, że jest osobą niezwykle uczciwą. Każda wypłata była w terminie, nigdy się na mnie złościł, nie krzyczał, ani razu przez te 4 lata. Wieczorami zabierał mnie do solarium. To niezwykły człowiek.”

Milionkatalog Beta

Pierdoły, SEO 16 Comments »

Kliknij aby powiększyć.
Nieźle, nieźle, nienajgorzej ;)

Syndrom Kierownika Szatni

Pierdoły 1 Comment »

Wujek: Cześć gruby, co słychać? Robimy pół?
Mod: Dzień dobry. Niestety dziś nie mogę.
Wujek: Kurwa, stary, co ty do mnie jak do teściowej?
Mod: Nie wiem o co panu chodzi?
Wujek: ??
Wujek: Acha. Słuchaj, misiek mi mówił, że zostałeś moderatorem na … i wyjebałeś go z forum. Prawda?
Mod: Pan Misiewski był niekulturalny i dostał ostrzeżenie.
Wujek: Kurwa, wczoraj z nim grzałeś wódę. Odpier… ci?
Mod: Przepraszam, nie rozumiem.
Wujek: Mówię, że ci kurwa odpieprza. Misiek jest twoim kumplem od lat, chodzisz z jego siostrą, pracujecie razem w tesco…
Mod: Nie jestem pewien czy to pana powinno interesować?
Wujek: Pana? Cholera, pana? To ja, wujek, twój ziomek. Znamy się z przedszkola.
Mod: Przy okazji, czy mógłby mi pan zwrócić Nintendo?
Wujek: Ja pierdolę.

Wieczorem, domofon.
Mod: Cześć wujek. Słuchaj, ja muszę się tak zachowywać, ludzie patrzą.
Wujek: Acha.
Mod: No nie wkurwiaj się, sorry.
Wujek: Nie wkurwiam się. Łap nintendo. Oups.

2 tygodnie później.

Mod: Cześć chłopaki, co słychać? Wiecie, że mnie wyjebali z …?
Chłopaki: Spierdalaj…

Historyjkę z życia dedykuję kilku znajomym modom oraz pewnej świeżo-upieczonej moderatorce.