Velkej Chytrák rozšiřuje své řady:
       Nahoru  
IRC kanál
IRC
       

Aktuality
Nepřehlédněte
Středověké souboje jsou námětem nejedněch strategií a v poslední době jsou obzvlášť omývaným námětem. Přesto však můžeme tento typ her nazvat nevysychající studnou, neboť každý z nich nám nabízí úplně něco jiného. Stejně jako Medieval battle. Pojďme si o něm říci něco bližšího v následující recenzi.
 Herly
Vývojář GameDeveloper a jeho tým kutí již dašlí z řady 3D her. Tentokrát si vzali na paškál komerční hru Portal.
 Z00MF1R3
Hungry fish je hrou, která vsadila na, starý ohraný žánr a dala mu zase něco navíc, čímž ji opět oživila. Ani to však nezvrátí fakt, že tento typ her již pomalu upadá v zapomnění. Pokud ovšem rádi jíte, rozhodně nepolitujete, pokud si hru zahrajete. O co všechno je hra obohacena a co všechno nám nabízí? Odpověď najdete v následující recenzi.
 Herly
Řetězová reakce následky rozvážného klikání je jediným motivem téhle hry. Na první pohled se zdá, že hra toho nemá moc co nabídnout a v tomto případě je to bohužel pravda. Přesto vás však celkem zabaví. Pojďme si k ní říci něco bližšího
 Herly
V pořadí již třetí hra s názvem Pinkanoid od týmu Rotterik’s studio, tentokrát v černobílém provedení, je hrou, která byla vytvořena za necelé dvě hodiny a řadí se tak mezi další rychlovky týmu. Stojí vůbec za to takovou hru zapnout? Přesvědčme se o tom v následující recenzi.
 Herly
Nová roztomilá online hra v Game Makeru je těsně před spuštěním nového serveru - o co vůbec jde?
 Fiola
Letní VCH soutěž 2007
 Užijte si herní nášup roku "na druhou" ! Registrace již brzy končí! Zaregistrujte se a hrajte o hafo skvělých, jedinečných a věcných cen!
Novinky
08.10. Bum! - GM Hry 
Aktivní diskuze pod články
13:01 13.10. Medieval battle
18:01 11.10. Medieval battle
09:44 11.10. Blender, první díl.
12:31 10.10. Bum!
16:15 03.10. Logi-gun
Nejčtenější články
       Nahoru  
 
Game Maker
Co je to Game Maker?
 Game Maker je program pro vytváření počítačových her ve 2D prostředí, jako jsou například plošinovky, bludiště, střílečky, ale i adventury, RTS, RPG, při troše zručnosti vytvoříte prostě vše :-) Vytváření her a ovládání je velmi jednoduché. S Game Makerem se dají vytvářet i jednoduché 3D hry, ale pro jejich tvorbu musíte znát zvláštní programovací jazyk GML (Game Maker Language).
 
Takto vypadá pracovní rozhraní:           Takovéhle hry můžete s Game Makerem vytvořit:
 
     
     
Jak začít?
 Stáhněte si v sekci Download, pokud neumíte anglicky můžete si stáhnout češtinu. Jděte do sekce Jak začít... a podle obrázkového návodu si vytvořte vaší 1. hru. Dále se můžete učit podle tutoriálů.
 
Kde hledat pomoc?
 Pokud si s něčím nebudete vědět rady využijte naše Fórum.
 
Je Game Maker v češtině?
 Kompletní čeština na Game Maker je k dispozici v sekci Game Maker > Čeština.
       Nahoru  
Programy
V sekci Programy naleznete databázi nejrůznějších užitečných programů a utilit.
  ArtRage 2
Opravdu realistické malování na počítači. Program dovoluje namalovat opravdu krásný obrázek k nerozeznání od práce na papír. Zkuste to!
 
       Nahoru  E-mail: lukas.pikora@seznam.cz
Design by Luká‘ Pikora © 2005