Transfer

(Rendition)

Transfer

Wielowarstwowa, złożona historia pracownika CIA, którego życie ulega zmianie.. 

Sztuczki

(Sztuczki)

Sztuczki

Opowieść o tym, jak można rzucić wyzwanie losowi, oszukać go lub przekupić, a czasem nawet zagrać vabank z przeznaczeniem. 

Halloween

(Halloween)

Halloween

Remake filmu z 1978 roku. Krwawa opowieść o bezlitosnej, zamaskowanej maszynie do zabijania.. 

Aktualności Ten film otrzymał najwyższe Wasze oceny w ubiegłym tygodniu!


  


  


  

Dinozaury żyją! 3D

Zobacz zwiastun !  

Wielki Finał Play Cinema City


  

Sprawdź swoją wiedzę filmową!


  

Ratatuj

Zdobywca Oscara, reżyser Brad Bird oraz niezastąpieni twórcy fantastycznych historii ze studia Pixar przedstawiają film „Ratatuj" - najbardziej oryginalną komedię tego sezonu opowiadającą o niewyobrażalnej z pozoru przyjaźni. Jej bohaterami są: szczurek Remy, który ma czelność marzyć o zdobyciu sławy jako szef kuchni w pięciogwiazdkowej francuskiej restauracji oraz chłopak na posyłki o imieniu Linguini. Ta dziwaczna para odkrywa sposób, by rzucić kulinarny Paryż na kolana. Remy jest obdarzony niesamowitym węchem. Nie zniechęca go wcale to, że próbuje robić karierę w najbardziej szczurofobicznej profesji świata! Nie poddaje się presji rodziny, która chce, by zadowolił się klasycznym, szczurzym, śmietnikowym stylem życia. Okoliczności dosłownie wrzucają go do paryskiej restauracji rozsławionej przez kulinarnego idola Remy`ego - Auguste`a Gusteau, który przez całe życie jak mantrę powtarza zdanie: Każdy może gotować!Remy szybko orientuje się, że „być odkrytym w kuchni", gdy ma się ogon i wąsy, może się okazać, delikatnie mówiąc, wielkim zagrożeniem... I kiedy wydaje się już, że marzenia Remy`ego legną w gruzach, spotyka on kogoś, kto w niego uwierzy. Ten nieoczekiwany przyjaciel to Linguini - nieśmiały pomocnik kuchenny, którego właśnie mają wyrzucić z pracy. Teraz, gdy obaj nie mają nic do stracenia, Remy i Linguini zawierają nieprawdopodobny układ - niezdarne ciało Linguiniego ma stać się medium dla kreatywnego umysłu Remy`ego. Ta para postawi kulinarny świat Paryża na głowie! Dzięki swej współpracy doświadczą komicznych zwrotów akcji, uczuciowych zawirowań oraz sukcesów, jakich nigdy by nie osiągnęli w pojedynkę.

  

Akcje i atrakcje »» 


 »»  »» 


 »» Praca w Cinema City
 »» Klub Heyah
 »» 

Oferty specjalne

Kontakt

Mapa serwisu  |  Więcej o Cinema City  |  Prawa autorskie  |  Polityka prywatności  |  Opiekun serwisu

 

Copyright (c) 2004 Cinema City Poland. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie - Ennovate
Dla prawidłowego funkcjonowania serwis wymaga przeglądarki IE 5.5 lub wyżej z zainstalowanym komponentem ActiveX oraz włączoną obsługą Cookie.

 
Powiadom znajomego Drukuj stronę Hokus-Pokus Orange IMAX New Age Media >