Nielsen Music Control

 

 MyHome
Login:
Password:


a vnu business

 

english

français

deutsch

español

português

italiano

turkish

polish

NIELSEN MUSIC CONTROL AIRPLAY SERVICES
DEDICATED TO THE MUSIC INDUSTRY

Nielsen Music Control monitoruje emisję muzyki w ponad 700 stacjach radiowych i telewizyjnych w 18 krajach na całym świecie.

Określając standardy w muzycznym przemyśle, dostarczamy szeroki wachlarz raportów i notowań dostosowanych do potrzeb klienta. Przygotowujemy między innymi analizy wybranych przez klienta tytułów, profile stacji radiowych, a także raporty dla firm fonograficznych dotyczące ich osiągnięć na rynku.

Nielsen Music Control używa unikalnej, opatentowanej technologii ‘Medicor’ służącej do rozpoznawania utworów. Została ona opracowana na wyłączny użytek firmy Nielsen Music Control i spełnia specyficzne potrzeby i wymogi rynku muzycznego.

Raporty dostępne są poprzez osobiste konto klienta na stronie. Możemy uaktualniać je w czasie rzeczywistym, w odstępach jednodniowych, tygodniowych, lub innych wybranych przez klienta.

Ponad 1000 firm na całym świecie korzysta z usług Nielsen Music Control. Jesteśmy uznawani i doceniani przez IFPI (Międzynarodowa Federacja Przemysłu Fonograficznego). Naszą siostrzaną firmą jest Nielsen BDS – wiodący serwis monitorujący muzykę w Północnej Ameryce.

Nielsen Music Control jest częścią grupy VNU Media Measurement & Information Group będącej liderem w zakresie serwisów informacyjnych dla mediów i przemysłu rozrywkowego.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy kontaktować się pod adresem info@nielsenmusiccontrol.com, lub u lokalnego przedstawiciela Nielsen Music Control.


 
Poland  Poland TOP 5
1 BIG GIRLS DON'T CR FERGIE
2 TEN MILES INFERNAL
3 1973 BLUNT, JAMES
4 PICTURES OF YOU THE LAST GOODNIG
5 4 IN THE MORNING STEFANI, GWEN


Europe  Europe TOP 5
1 1973 BLUNT, JAMES
2 HEY THERE DELILAH PLAIN WHITE T'S
3 BIG GIRLS DON'T CR FERGIE
4 DON'T STOP THE MUS RIHANNA
5 BEAUTIFUL GIRLS KINGSTON, SEAN


UK  UK TOP 5
1 ABOUT YOU NOW SUGABABES
2 RULE THE WORLD TAKE THAT
3 BLEEDING LOVE LEWIS, LEONA
4 2 HEARTS MINOGUE, KYLIE
5 VALERIE RONSON, MARK FEA


USA  USA TOP 5
1 BUBBLY COLBIE CAILLAT
2 STRONGER KANYE WEST
3 NO ONE ALICIA KEYS
4 APOLOGIZE TIMBALAND FEAT.
5 CRANK THAT (SOULJA SOULJA BOY TELL'

2007 © Nielsen Music Control 
Impressum, info@nielsenmusiccontrol.com