Офіційна інтернет сторінка Буської районної державної адміністрації Львівської області
  
Інформація  
+ Буський район
 
Розділи  
+ Інвестиції
+ Економіка
+ Cільське господарство
+ Туризм
+ Соціальна сфера
+ Культура
+ Освіта
+ Охорона здоров'я
+ Релігія
+ Нормативно-правова база
+ Регуляторна політика
+ Офіційні документи
+ Анонси подій
+ Оголошення
+ Поздоровлення
 
Галерея  
 Буський район
 
Сервіс  
Написати для admin  Зворотний зв'язок
Додати  Додати у вибране
Рекомендувати цей сайт другові  Рекомендувати другові
Мобільна версія   Мобільна версія
 
Лічильник  

 3994 всього

 1 зараз на сайті

 
Календар подій  

 
Опитування  
 
Результати
 
  Офіційна інтернет сторінка Буської районної державної адміністрації Львівської області  
 
 Шановні краяни, жителі Галицького краю, друзі та партнери!     Вітаю усіх на офіційній інтернет-сторінці Буської районної державної адміністрації     Львівської області.
     Сподіваюсь, що кожен з Вас зможе знайти на цьому сайті цікаву та корисну інформацію про наш район та місто Буськ – Галицьку Венецію, стародавнє місто,  якому понад 
1500 років. 
     Наша земля –своєрідний „археологічний рай”, з унікальними пам”ятками архітектури, мальовничою природою, гостинними та доброзичливими людьми.
     Це рідна земля видатних історичних постатей, які відіграли значущу  роль  у становленні української державності, це батьківщина мистецтвознавців, знаних акторів, письменників, героїв національно-визвольних змагань, вчених, спортсменів, які славлять свій край та свою Українську державу й до сьогодні.
     Економічний, культурний та кадровий потенціал,  потужні можливості взаємовигідної співпраці у різноманітних галузях, вигідне територіальне розташування, транспортні шляхи, близькість до кордону з країнами Європейської Унії відкривають широке поле до плідної співпраці з нашими партнерами – іноземними та вітчизняними інвесторами  у галузях сільського господарства, промисловості, розвитку туризму, інших галузях.
     Ми радо приймаємо гостей і сподіваємось, що й Ви полюбите наш край – прабатьківщину племені Бужан,  древнє місто Буськ, людей, які населяють цю благодатну територію серед мальовничих річок, озер та лісів.

     Бажаю Вам доброго здоров'я, миру і щастя.
 

                         З повагою
            голова Буської районної
           державної адміністрації
                              Михайло Вовк
 

  10 останніх новин  
 

До 70-річчя з дня народження В. Чорновола - admin 10/12/2007 • 16:33

    10 грудня 2007року за участю керівництва Буської РДА, районної ради відбулося засідання організаційного комітету з питання відзначення в районі 70-річчя  від дня народження В’ячеслава Максимовича Чорновола. Зокрема, у районному центрі відбудеться засідання “круглого столу”  керівників владних структур,  інтелігенції району, істориків, краєзнавців, представників політичних партій, громадських організацій, молоді. В закладах освіти  відбудуться уроки та виховні години на тему “Роль В. Чорновола в становленні незалежності України”, в бібліотеках вже зараз розгорнуто  книжково-журнальні виставки. Готуються до публікації у місцевому часописі “Воля народу” матеріали про життєвий шлях та діяльність Героя України В. М. Чорновола. РДА та районна рада підготувала та направила листи на ім’я голів місцевих рад щодо відзначення 70 річниці на місцях та можливості розгляду питання щодо найменування чи перейменування вулиць та майданів у населених пунктах району іменем В’ячеслава Чорновола.

.../...


Відзначення свята місцевого самоврядування - admin 10/12/2007 • 16:32

   7 грудня 2007 року за участю керівництва Буської районної ради, голів місцевих рад району, керівників установ та організацій  відбулося святкування Дня місцевого самоврядування. Перед присутніми виступив голова райради В. Замроз, його заступники, гості свята, які у своїх промовах висловили слова вдячності за самовіддану працю, вказали на  високий професіоналізм, цілеспрямованість та відповідальність осіб, які  проводять роботу в районі  щодо розвитку територіальних громад. Особливо було відзначено місцевих голів, які показали свої найкращі якості на ввірених їм територіях рад під час аварії товарного поїзда з фосфором поблизу с. Ожидів. Їм було вручено почесні грамоти від керівництва району.

.../...


Відбулася чергова сесія Буської районної ради - admin 10/12/2007 • 16:30

     3 грудня 2007 року відбулася чергова сесія Буської районної ради. Депутати заслухали звіт начальника фінуправління М. Стебак про виконання бюджету району за 11 місяців. Як засвідчили цифри, він  виконаний на 106%. Отож у обранців з’явилась можливість розподілити додатково 400 тис. грн., які виділені на культуру, медицину, сільські ради, футбол, міліцію, прокуратуру. Завдяки перерозподілу коштів з інших статей 20 тис. грн. отримав Буський ПВКГ, який має борги і може бути відключений  від електропостачання. Поряд з немалим річним дотуванням у півмільйона гривень, суттєвого покращення роботи підприємства не відбувається, так як воно потребує енерго менш затратного обладнання й загалом усій системі ЖКГ району  необхідне реформування.  Ще одна  важлива тема, яку обговорили депутати – необхідність упорядкування, згідно чинного законодавства, земель, які використовувались під видобування піску, торфу тощо. Такі землі потребують рекультивації і повернення в обробіток. За інформацією начальника управління земельних ресурсів В. Тиховецького таких ділянок у районі 41 гектар, окремо 124 га знаходяться Чанижі, де раніше видобували торф. Також депутати затвердили розмежування  земель міської ради та м. Буська. Цю проблему вдалося зняти за рахунок пілотного проекту і тому вже точно відомо, де є земля приватна, державна та територіальної громади. На наступній сесії райради планується затвердити символіку району – герб та прапор. Про це повідомила заступник голови райради Б. Сорочинська.

.../...


Відкрито об’їзну дорогу - admin 10/12/2007 • 16:28

29 листопада 2007 року відкрили об’їзну дорогу поблизу Буська автомагістралі Київ – Чоп. Поряд з тим ще тривають роботи на мості через річку Західний Буг. Субпідрядники турецької фірми “ОНУР” – бригада  Львівського РНТЦ рівняє та обварює вгорі та внизу перила, а Луцький містобудівний загін кріпить конус моста. Неподалік завершує земляні роботи “ОНУР”, а бригада з Бродівського району ставить обабіч дороги бар’єрну огорожу.

.../...


time.gifСемінар-навчання - admin 27/11/2007 • 16:54

  27 листопада в м. Буську відбулися семінар-навчання з особовим складом секторів відділень дільничних інспекторів міліції ГУМВСУ в Львівській  області з питання  створення громадських формувань, заключення з ними угод, соціальне замовлення на охорону громадського порядку громадськими формуваннями, виконання статті 16 Закону України “Про участь громадян в охороні громадського порядку та державного кордону”, а також взаємодії громадських формувань з органами внутрішніх справ під час виконання ними правоохоронних завдань та матеріально-технічного забезпечення.

.../...


Вшанування пам’яті жертв голодомору 1932-1933 рр. - admin 27/11/2007 • 16:51

   24 листопада у районному центрі Буську, селищах Красне та Олесько, інших населених пунктах району відбулися мітинги-реквієми, інші акції по вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Так у м. Буську на центральному майдані Незалежності було викладено із сотень лампадок символічний хрест. Про жахливі роки в українській історії 1932 та 1933 розповіли очевидці цих подій, звернулися до громадськості голова районної ради В. Замроз, голова Буської міської ради В. Вовк, голова Братства ветеранів ОУН-УПА Ф. Палинський. Панахиду за невинно загиблими дітьми та дорослими відправили отці Буських храмів УПЦКП, УГКЦ о.Петро, о.Михайло, о.Андрій. О 16.00 год. присутні (близько 500 осіб) хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв Голодомору.

.../...


До Дня працівника сільського господарства - admin 27/11/2007 • 16:48

    23 листопада у спортивному комплексі м. Буська  відбулися спортивні ігри працівників виконавчої влади, місцевого самоврядування, керівників агропромислових формувань і профспілкових організацій АПК та депутатів усіх рівнів Львівщини, присвячених  Дню працівника сільського господарства. У програмі відбулися змаги з більярдного спорту, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок.

.../...


time.gifНарада з питань торгівлі - admin 05/11/2007 • 12:21

В Буській РДА відбулася нарада з питань роботи торговельних закладів та про ситуацію  цін на продовольчому ринку району. Участь у нараді взяли: голова РДА М. Вовк, заступники, голова районної ради В. Замроз, керівники контролюючих органів, заступник начальника  Державної інспекції з контролю за цінами у Львівській області, керівники торговельних закладів та суб’єкти  підприємницької діяльності у сфері торгівлі. Серед питань, які розглядалися під час наради:
-         підвищення цін на основні продукти харчування;
-         низький рівень середньомісячної заробітної плати та шляхи її підвищення;
-         продаж підакцизних товарів без ліцензії;
-         робота закладів торгівлі під час ліквідації наслідків аварії в с. Ожидів.
За підсумками наради прийнято ряд рішень. Зокрема: управлінню економіки РДА спільно з Державною інспекцією  з контролю за цінами  у Львівській області щотижнево здійснювати моніторинг цін та притягувати до відповідальності керівників, які порушують розпорядження голови ЛОДА №947 від 11.10.2005 року; РВ УМВСУ спільно з Державною податковою інспекцією провести рейди по населених пунктах району з метою виявлення порушень  з продажу підакцизних товарів без ліцензії та громадян, які здійснюють  торгівлю алкоголем на дому сумнівної якості та походження; рекомендувати керівникам торговельних закладів підвищити до 1 грудня 2007 року середню заробітну плату до 950 гривень; список керівників закладів торгівлі, які порушують законодавство про  оплату праці, подати в прокуратуру району для реагування.

.../...


До Дня української писемності та мови - admin 05/11/2007 • 12:20

У рамках відзначення 9 листопада Дня української писемності та мови відділом освіти РДА  заплановано провести в загальноосвітніх закладах урочисті лінійки “Наша доля – в наших устах”, ІІ етап Всеукраїнської олімпіади школярів з української мови та літератури серед учнів 7-11 класів, турнір серед педагогів дошкільної освіти на тему: “Українознавство в дошкільних навчальних закладах”, установчі збори районного товариства “Просвіта”, презентувати збірку освітян району “Одкровення” та методичного посібника “Маркіян Шашкевич і Бузеччина” , взяти участь в обласному конкурсі “Радіодиктант”. Також відділом освіти передбачено опублікувати на шпальтах районного часопису “Воля народу” ряд інформаційних матеріалів, статтю під назвою “Мистецтво виховання словом”, придбати для 32 шкіл по два комплекти таблиць з української мови: “Бутрин Л. Українська мова. Види мовних розборів”, “Бутрин Л. Українська мова. Фонетика. Орфографія”.

.../...


flag.jpgДо Дня проголошення ЗУНР - admin 05/11/2007 • 12:19

У Буському районі відзначили 89-річницю проголошення Західноукраїнської народної Республіки. Зокрема, 1 листопада у районному центрі Буську відбулася урочиста академія та святковий концерт, приурочений ЗУНР за участю керівників органів влади, ветеранів ОУН-УПА, депутатського корпусу, політичних та громадських організацій району, молодого покоління. З доповіддю про історичне значення цієї події виступив голова Буської районної ради В. Замроз. Учасники урочистого засідання хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, поклали корзини квітів до пам’ятника Незалежності та могил борців за волю України. У святковому тематичному  концерті  взяли участь кращі колективи художньої самодіяльності народних домів району, учасники дитячо-юнацького фестивалю мистецтв “Сурми звитяги”, ансамбль січових стрільців. Святкові заходи відбулися й у інших населених пунктах району: віча, концерти, виставки художньої літератури, конкурси малюнка, класні години, зустрічі з ветеранами національно-визвольної боротьби тощо.    

.../...


 

  Пошук
 
  Пошук Google
 
Google

Web busk-rda.org.ua
  веб-ресурси
 
  Новини регіону
 
  Погода
 
Погода на rp5.ru
  
^ Вгору ^

м.Буськ вул.Львівська, 2
електронна адреса: buskrda@ukr.net
                                 rdabusk@ukrpost.ua
                                  тел.(03264) 2-16-92
GuppY - http://www.freeguppy.org/    Site powered by GuppY v4.5.12 © 2004-2005 - CeCILL Free License   GuppY - http://www.freeguppy.org/