Rozmiar: 7083 bajtów

Odwiedziny: 43872

(od 01.02.2004)

reklama
Interr@nking
O netykiecie
eMJay, 2006-12-07
W ciągu wielu wieków w kontaktach międzyludzkich wykształciły się pewne normy i formy zachowań, mniej lub bardziej sformalizowane. W czasach odległych rycerzy obowiązywał kodeks rycerski, w kontaktach królów z poddanymi i dworzanami obowiązywała zaś etykieta dworska. W XVIII-wiecznej Japonii samuraje przestrzegali niepisanego kodeksu postępowania, bushido.
czytaj >>
Interr@nking - grudzień 2006
MM, 2006-12-07
…czyli strony gdzie warto zajrzeć…
czytaj >>
Interr@nking - Kwiecień 2005
Tomasz Rojek, 2005-03-31
Tradycyjnie już przedstawiamy zestawienia najciekawszych i wartych odwiedzenia witryn WWW. Celem naszym jest propagowanie wiedzy, dostępnej na wyciągnięcie ręki za pomocą internetu.
czytaj >>
Interranking
Jacek „DnameIN” Marszalik, 2005-03-21
Internetowe strony WWW zaczynają przechodzić na bardziej dorosły tryb życia. Coraz mniej przypominają zapomniany raj, gdzie wszystko jest za darmo i dla każdego. Powoli wkracza do niego kapitalizm, który nas otacza. Niesie to za sobą plusy, i minusy. Jakość usług się polepsza, ale niestety, zawartość naszego portfela może szybko stopnieć.
czytaj >>
www.opowiadania.pl
DnameIN, 2004-11-03
Jeśli lubicie dużo czytać i interesuje Was twórczość osób, które dopiero zaczynają, to ten serwis będzie dla Was w sam raz.
czytaj >>
www.pwn.pl
DnameIN, 2004-11-03
Wiadome jest, że niektórym jeżą się włosy na głowie na sam widok wielkich, często zakurzonych, tomów przeróżnych encyklopedii i słowników. Z pewnością każdy z nas ma jakieś we własnym domu. Na pewno też, nie raz szukaliśmy w nich potrzebnych nam informacji. Po to są, by uzupełniać naszą wiedzę.
czytaj >>
www.twojepc.pl
DnameIN, 2004-11-03
Chcesz kupić lub sprzedać komputer? Może zastanawiasz się, czemu źle działa?
czytaj >>
www.2advanced.com
DnameIN, 2004-11-03
Zastanawialiście się kiedyś, czy sztuka może mieć realne odzwierciedlenie w Internecie?
czytaj >>
www.jabberpl.org
Tomasz Rojek, 2004-10-22
Rewolucja w dziedzinie komunikatorów internetowych...
czytaj >>
Hacking.pl
Tomasz Rojek, 2004-10-22
Na tej stronie znajdziemy świeże informacje z szeroko pojętej branży hackerskiej. Wiadomości na temat wykrytych dziur w przeglądarkach, komunikatorach serwerach/stronach WWW, systemach operacyjnych, sprzęcie . Ponadto znajdziemy tutaj informacje o najnowszych wersjach wirusów i ich mutacjach, raporty o bezpieczeństwie, nowinki z branży (superszybkie komputery, kryptografia, sieci P2P, opensource). Różnorodność naprawdę ogromna – każdy znajdzie coś dla siebie, a w znakomitej większości podany jest link do źródła wiadomości oraz wiadomości podobnych, zatem każdy może dalej samodzielnie badać interesujący go temat (albo jak kto woli drążyć nowo wykrytą dziurę :) ). Tak w skrócie wygląda dział news, a i tak jest to wierzchołek góry lodowej.
czytaj >>

^ do góry    starsze >> Napisz do redakcji Wróć na strone głównš Zobacz skład redakcji...
Oceń swój stosunek do służby wojskowej
Dla twardzieli - jestem na tak
Meksykańska fala mnie nie kręci
Obojętny
Raczej nie - bardziej strata czasu niż obowiązek
Zdecydowanie powinno się znieść!


> Zobacz wyniki <

Masz pomysł na ciekawy artykuł?
Ale nie wiesz jak go napisać... chętnie pomożemy. Prześlij na adres e-mail redakcji swoje sugestie i pomysły. Najciekawsze z pewnością zostaną wykorzystane.

Praktyka studencka w Multis Multum.
Zamiast lizać znaczki na praktyce w banku lub urzędzie, podejmij praktykę w redakcji "Multis Multum". Oferujemy Ci zdobycie doświadczenia w przyjaznej atmosferze. Zgłoszenia należy kierować na adres: multis@wszib.edu.pl.

REDAKCJA
Redakcja Magazynu Kulturalno - Studenckiego
"Multis Multum"
ul.Armii Krajowej 4
30-150 Kraków
multis@wszib.edu.pl www.multis.wszib.edu.pl

WYDAWCA
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie ul.Armii Krajowej 4
30-150 Kraków
wszib@wszib.edu.pl www.wszib.edu.pl

.:: webmaster ::.