Rozmiar: 7083 bajtów

Odwiedziny: 43872

(od 01.02.2004)

reklama
Społeczeństwo
Moda na singla
Paulina Stanach, 2007-03-19
Są młodzi, wykształceni, niezależni, świetnie zarabiają… Realizują swoje plany, dbają o rozwój, także fizyczny, mają pasje, znają języki obce, za wyjątkiem jednego – języka miłości… Jedyne czego nie lubią, to ciepła majowych wieczorów, gdy ludzi ogarnia pęd bliskości i dnia marketingowej miłości w lutym. Kochają ich za to specjaliści od marketingu, bo z racji tego, iż posiadają duży potencjał, stanowią świetną grupę docelową dla produktów ekskluzywnych i nowatorskich. SINGLE – to nowa grupa społeczna, temat na topie, nowa jakość i styl życia.
czytaj >>
Obwarzanek – krakowski fast food
Małgorzata Gwóźdź, 2007-03-19
Już przeszło 600 lat cieszy się niesłabnącą popularnością, nie tylko w Krakowie, lecz również w całym kraju. Jednak nigdzie nie smakuje tak, jak właśnie w dawnej stolicy Polski, skąd wziął swój początek, będąc nie tylko daniem pospolitej gawiedzi, ale także przysmakiem królów. Obecnie niemalże każdego dnia, w godzinach rannych, sprzedaje się przeszło 150 tys. sztuk obwarzanków.
czytaj >>
Odpis 1% za 2006 r.
MM, 2007-03-19
W tym roku również możemy odliczyć od naszego podatku jeden procent na rzecz organizacji pożytku publicznego
czytaj >>
„Polisz Ekspresy”
Anna Serafin, 2007-03-19
Wraz z masową polską emigracją zarobkową, w największych jej skupiskach powstawać zaczęły coraz to nowe pisma oraz dzienniki. Bynajmniej nie są to pseudo-dziennikarskie popisy, lecz profesjonalne tytuły przyciągające coraz więcej reklamodawców.
czytaj >>
Strategia na miarę Europy
Piotr Olszewski, Barbara Szulkowska, 2007-03-19
„Pierwszy raz jesteśmy w takim momencie historycznym, kiedy naprawdę możemy dokonać bardzo dużego skoku cywilizacyjnego” – słowa Jerzego Kwiecińskiego, podsekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego, wygłoszone podczas ostatniej konferencji Studium Dziennikarstwa Europejskiego, odbywającej się w Centrum Europejskim Natolin, są słuszne. Polska bowiem, pierwszy raz w historii, ma strategię, a przede wszystkim środki umożliwiające jej wdrożenie.
czytaj >>
Najważniejszy egzamin
Magdalena Madej, 2007-03-19
Dla studentów egzaminy to szara codzienność. Zwłaszcza gdy nadchodzi czas sesji. Zdaje się je śpiewająco. Ale życie jest twarde. Wymaga czegoś więcej...
czytaj >>
Chwila relaksu
Paweł Wojciechowski, 2007-03-19
W dzisiejszych czasach ludzie są zapatrzeni w przyszłość i zapracowani chyba bardziej niż kiedykolwiek. Studia, praca, nauka języków obcych, długie godziny spędzane przy komputerze i za biurkiem, to już możemy uznać za normalne. Natomiast gdy mamy czas wolny, najczęściej spędzamy go przed telewizorem lub powracamy przed ekran monitora, a przecież są dużo skuteczniejsze metody relaksu, które poprzez fizyczne i psychiczne odprężenie pozwalają zwalczyć stres, zmęczenie, poprawić kondycję oraz pozytywnie nastawić nas – studentów do dalszej walki o wymarzone miejsca pracy.
czytaj >>
Coaching
Gabriela Moskal i Paulina Niżankowska, 2007-03-19
Obserwując rzeczywistość możemy zauważyć, że coraz większa liczba osób „gubi się” na rynku pracy. Powodów tego zjawiska można wymienić bardzo dużo. Przede wszystkim wielu z nas nie potrafi określić swoich mocnych stron, umiejętności, które posiadamy. Jak sobie z tym poradzić? Można poprosić o pomoc coacha...
czytaj >>
Szukamy dobrej pracy
MM, 2007-02-08
Czy zaintrygowała Was żółta karteczka, która pojawiła się przed dwoma tygodniami na krakowskich przystankach? Bez wątpienia! Niezwykle ciekawie przeprowadzona akcja promocyjna zorganizowana przez Gazetę Wyborczą, a dotycząca portalu internetowego: gazetapraca.pl, zaintrygowała niejednego przyszłościowo myślącego studenta. Organizacja Studencka AIESEC wyszła naprzeciw Waszym oczekiwaniom, inicjując projekt pod nazwą Dni Kariery.
czytaj >>
Co z tą Polską... panie student?
Mariusz Tamowski, 2007-02-08
We wtorek 5 grudnia mieliśmy okazję do spotkania się na żywo z twórcą i prowadzącym, „Co z tą Polską?” na spotkaniu zorganizowanym przez Młode Centrum w budynku Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Na sali zebrało się bardzo wielu studentów krakowskich uczelni, wykładowców, a także młodzież licealna i wolni słuchacze. Spotkanie było jednym z wielu zorganizowanych w różnych miastach Polski, w ramach promocji nowej książki Tomasza Lisa zatytułowanej „Polska, głupcze”.
czytaj >>

^ do góry    starsze >> Napisz do redakcji Wróć na strone głównš Zobacz skład redakcji...
Oceń swój stosunek do służby wojskowej
Dla twardzieli - jestem na tak
Meksykańska fala mnie nie kręci
Obojętny
Raczej nie - bardziej strata czasu niż obowiązek
Zdecydowanie powinno się znieść!


> Zobacz wyniki <

Masz pomysł na ciekawy artykuł?
Ale nie wiesz jak go napisać... chętnie pomożemy. Prześlij na adres e-mail redakcji swoje sugestie i pomysły. Najciekawsze z pewnością zostaną wykorzystane.

Praktyka studencka w Multis Multum.
Zamiast lizać znaczki na praktyce w banku lub urzędzie, podejmij praktykę w redakcji "Multis Multum". Oferujemy Ci zdobycie doświadczenia w przyjaznej atmosferze. Zgłoszenia należy kierować na adres: multis@wszib.edu.pl.

REDAKCJA
Redakcja Magazynu Kulturalno - Studenckiego
"Multis Multum"
ul.Armii Krajowej 4
30-150 Kraków
multis@wszib.edu.pl www.multis.wszib.edu.pl

WYDAWCA
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie ul.Armii Krajowej 4
30-150 Kraków
wszib@wszib.edu.pl www.wszib.edu.pl

.:: webmaster ::.