Rozmiar: 7083 bajtów

Odwiedziny: 43872

(od 01.02.2004)

reklama
Student
Nasi mistrzami
Michał Fajkiel, 2007-03-17
W dniach od 25 lutego do 1 marca br. w Zakopanem, na stoku Harenda, Akademicki Związek Sportowy „Środowisko Warszawa” zorganizował XXIV Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych w narciarstwie alpejskim kobiet i mężczyzn. Oczywiście podczas tak ważnego wydarzenia sportowego nie mogło zabraknąć reprezentacji naszej uczelni.
czytaj >>
Konferencja naukowa we Wrocławiu
Karolina Drobik, 2007-03-17
W styczniowy weekend 20 i 21 stycznia nasi studenci pojechali do Wrocławia na konferencję naukową pt. „STARCIA – Kultura vs Kultura – Różnice międzykulturowe w praktyce negocjacji i mediacji” organizowaną przez międzywydziałowe koło naukowe Consensus.
czytaj >>
Człowiek sukcesu
Aleksandra Smyczyńska, 2007-03-17
W tym miesiącu przedstawiamy sylwetkę pana Artura Kozioła, który sprawuje funkcję burmistrza Wieliczki, a jednocześnie jest absolwentem Wyższej Szkoły i Zarządzania w Krakowie.
czytaj >>
Nasze cheerlidearki
Piotr Kołodziejczyk, 2007-03-17
Od niedawna w WSZiB funkcjonuje zespół cheerleaderek, który rozwija się doskonale, a w planach ma występy podczas turniejów sportowych oraz uroczystościach uczelnianych. O tym przedsięwzięciu opowie Urszula Białozor – inicjatorka powołania zespołu cheerleaderek.
czytaj >>
Pasja - kajakarz
Bartosz Banduła, 2007-02-09
Jak połączyć pasję i obowiązki? Takie problemy nurtują każdego studenta, niezależnie od kierunku oraz uczelni. Na te i wiele innych pytań odpowie Michał Szlachetka, student II roku Wydziału Finansów i Rachunkowości WSZiB w Krakowie a jednocześnie zapalony kajakarz i mistrz Polski w eskimoskach bez wiosła na czas.
czytaj >>
Wykładowca też człowiek
Barbara Szulkowska, Piotr Olszewski, 2007-02-09
W podróż do odległej Japonii – kraju kwitnącej wiśni udaliśmy się z Panem doktorem Stanisławem Meyerem, wykładającym w naszej Uczelni język japoński. Serdecznie zapraszamy do lektury wywiadu wszystkich, którym fascynacja Japonią nie jest obca oraz tych, dla których pierwsze skojarzenia na temat Japonii biegną w kierunku gejsz, samurajów i karaoke.
czytaj >>
Jestem stażystką
Stażystka, 2007-02-08
Stała praca czy staż z Urzędu Pracy? Często zadajemy sobie pytanie, co jest lepsze, co nam się bardziej opłaca… Na moim przykładzie przybliżę wam obraz stażu oraz to, jak i z czym to się je...
czytaj >>
Au pair, czyli... niania?
Gabriela Moskal, Paulina Niżankowska, 2007-02-08
Wyjazdy za granicę w celach zarobkowych są coraz bardziej popularne. Dla wielu młodych ludzi to zarówno szansa zdobycia pieniędzy, jak również przeżycia niezapomnianej przygody. A gdyby tak móc połączyć przyjemne z pożytecznym? Zdobyć pieniądze, a przy tym nauczyć się czegoś? Niewątpliwie taką możliwość stwarza praca operki. Zasada jest prosta. Dziewczyna wyjeżdża za granice do pracy w charakterze niani. W zamian za opiekę nad dzieckiem dostaje możliwość doskonalenia obcego języka.
czytaj >>
Człowiek sukcesu
Aleksandra Smyczyńska, 2007-01-07
Wydawać by się mogło, że w dzisiejszych czasach ciężko jest stworzyć firmę, która w krótkim czasie odniesie sukces. Jednak jest to możliwe, co pokazuje przykład Piotra Lutego, studenta WSZiB w Krakowie i prezesa HSK Auto.
czytaj >>
Dwa kierunki…? Niemożliwe? A jednak….!
Gabriela Moskal i Paulina Niżankowska, 2007-01-07
Obecna sytuacja na rynku pracy sprawia, że czasem mimo ukończonych studiów nie możemy znaleźć zatrudnienia. Pracodawcy stawiają przed nami coraz to nowsze wymagania, którym nie zawsze sposób sprostać. Kluczem do sukcesu coraz częściej bywa „obszerne” CV. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na więcej niż jeden kierunek. Dla wielu z nas pomysł taki wydaje się jednak niemożliwy do realizacji. O pomoc w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: „Jak można sobie z tym poradzić?” poprosiliśmy studentów naszej uczelni.
Zobaczcie, czego się dowiedzieliśmy.
czytaj >>

^ do góry    starsze >> Napisz do redakcji Wróć na strone głównš Zobacz skład redakcji...
Oceń swój stosunek do służby wojskowej
Dla twardzieli - jestem na tak
Meksykańska fala mnie nie kręci
Obojętny
Raczej nie - bardziej strata czasu niż obowiązek
Zdecydowanie powinno się znieść!


> Zobacz wyniki <

Masz pomysł na ciekawy artykuł?
Ale nie wiesz jak go napisać... chętnie pomożemy. Prześlij na adres e-mail redakcji swoje sugestie i pomysły. Najciekawsze z pewnością zostaną wykorzystane.

Praktyka studencka w Multis Multum.
Zamiast lizać znaczki na praktyce w banku lub urzędzie, podejmij praktykę w redakcji "Multis Multum". Oferujemy Ci zdobycie doświadczenia w przyjaznej atmosferze. Zgłoszenia należy kierować na adres: multis@wszib.edu.pl.

REDAKCJA
Redakcja Magazynu Kulturalno - Studenckiego
"Multis Multum"
ul.Armii Krajowej 4
30-150 Kraków
multis@wszib.edu.pl www.multis.wszib.edu.pl

WYDAWCA
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie ul.Armii Krajowej 4
30-150 Kraków
wszib@wszib.edu.pl www.wszib.edu.pl

.:: webmaster ::.