НОВИНИ
ГРАФIК ПРЕЗИДЕНТА
ОФIЦIЙНI ДОКУМЕНТИ
ПУБЛІКАЦІЇ
ФОТОАЛЬБОМ
ПРОМОВИ
СТЕНОГРАМИ
ВIТАННЯ
АКЦЕНТИ ПРЕЗИДЕНТА
СЕРВIСИ:
ПОШУК ПО САЙТУ
РОЗСИЛКА
RSS
АРХIВ

Щотижнева радіопрограма
Національний інститут стратегічних досліджень
До 75-х роковин Голодомору в Українi
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Верховна Рада України
13:40 3 КВIТНЯ 2006
Прес-служба Апарату РНБОУ

Робоча група з питань патріотичного виховання молоді при апараті РНБО ініціює розробку загальнодержавної концепції патріотичного виховання молодих людей

При Апараті Ради національної безпеки і оборони створено робочу групу з питань патріотичного виховання молоді, яка ініціює розробку загальнодержавної концепції патріотичного виховання молодих людей. Робочу групу очолив Перший заступник Секретаря РНБО Василь Крутов. До її складу увійшли провідні спеціалісти державних органів України, зокрема, Мінмолоді та Міносвіти, представники громадських, у тому числі молодіжних організацій та творчої інтелігенції, відомі науковці. Крім того, до роботи групи залучено широкий загал вітчизняних теоретиків та практиків, які працюють у сфері виховання молоді.

На першому засіданні робочої групи  визначено пріоритетні завдання її діяльності. Серед першочергових завдань робочої групи – розробка пропозицій щодо створення системи патріотичного виховання молоді, яка б дала можливість максимально задіяти усі інститути виховання – сім’ю, школу, трудові та військові колективи, громадські організації, а також забезпечити ефективність діяльності на цій ниві засобів масової інформації, закладів культури та творчих колективів. Члени робочої групи планують також проаналізувати та надати оцінку сучасному стану організації патріотичного виховання в України, можливостям практичної реалізації вітчизняних наукових розробок у цій галузі, ініціювати розробку, визначення спрямованості та механізмів реалізації нормативно-правових актів, концепцій, програм та планів з питань патріотичного виховання. Втім, як відзначалось на першому засіданні робочої групи, одним із найголовніших завдань стане визначення системи ціннісних орієнтацій для підготовки концепції патріотичного виховання молоді та розробка на її основі відповідного закону України.

Як було відзначено на засіданні групи, становлення і розвиток незалежної України, формування нових соціально-політичних відносин, створення сучасної економіки, відстоювання гідного нашої державі місця серед міжнародної спільноти можливе лише за наявності громадянина нової доби, який усвідомлює особисту відповідальність за долю своєї країни – незалежної України - та є активним учасником її розвитку. Відтак, на переконання учасників робочої групи, на сучасному етапі розбудови демократичного українського суспільства вкрай важливого значення набуває необхідність розробки державної програми з патріотичного виховання молоді та формування зрілої особистості – громадянина, справжнього спадкоємця і продовжувача прогресивних національних традицій з високоморальною активною громадською позицією, широким і відкритим світоглядом. Василь Крутов упевнений, що основна увага повинна зосереджуватися на вихованні  дітей і молоді, формуванні в них національної свідомості, патріотичних поглядів і переконань, мінімізації впливу на молоде покоління «сурогатної» культури. На думку членів робочої групи, реалізація такого підходу згуртує усіх громадян України, незалежно від національності, віросповідання та мови, над вихованням молодого покоління, здатного  розбудувати демократичну, правову, економічно розвинуту державу. „Питання патріотичного виховання, формування та розвиток громадянина України повинно розглядатися у площині національної безпеки”, - наголосив Василь Крутов. 

На другому засіданні робочої групи її учасники обмінялися поглядами та висловили свої пропозиції щодо організації патріотичного виховання в Україні, визначилися з планом роботи групи на найближчу перспективу. Планується, що питання щодо патріотичного виховання молоді буде розглянуто на одному із засідань Ради національної безпеки і оборони України. 


РНБОУ
16:4917 ГРУДНЯ 2007
Коментар т.в.о. Секретаря РНБОУ А.Пишного щодо створення представницькими органами кримських татар структур охорони громадського порядку
16:212 ЛИСТОПАДА 2007
Відбулось засідання Міжвідомчої комісії з питань енергобезпеки при РНБОУ
18:4916 ЖОВТНЯ 2007
Відбулась зустріч заступника Секретаря РНБОУ І. Дріжчаного з Віце-президентом Міжнародної асоціації прокурорів та представниками Генеральної прокуратури України
15:4616 ЖОВТНЯ 2007
Апарат РНБОУ перераховує свою одноденну зарплатню на допомогу постраждалим внаслідок трагедії у Дніпропетровську
17:1019 ВЕРЕСНЯ 2007
РНБОУ прийняла рішення щодо подолання демографічної кризи та розвитку трудоресурсного потенціалу України
14 ГРУДНЯ 2007
10 ГРУДНЯ 2007
6 ГРУДНЯ 2007
5 ГРУДНЯ 2007
5 ГРУДНЯ 2007

21 ГРУДНЯ 2007
20 ГРУДНЯ 2007
10 ГРУДНЯ 2007

Під час зустрічі-ланчу Президента України Віктора Ющенка з представниками влади та великого бізнесу «Зігрій любов’ю дитину»