Drum Club Shop Açıldı

www.drumclubshop.com

Drum Club Shop davul mağazası açıldı. Ayrıntılı bilgi için lütfen internet sayfamızı ziyaret ediniz.


Tüm davul ve davul aksesuarları ihtiyaçlarınız için bekliyoruz.

Online alışveriş için www.gittigidiyor.com adresindeki Drum Club Shop mağazasını ziyaret ediniz.

Dersler devam ediyor, siz de çalabilirsiniz ;)

DRUM CLUB Yenileniyor...

Faaliyetlerine hızla devam eden Drum Club, sitemizin bu bölümünde sizlere sürekli duyuracagımız aktiviteler ve yeniliklerle karşınızda;

Bunlardan bazıları;

  • Tüm Drum Club ders içerikleri yenilendi. Yeni konularla birlikte temel eğitimi içeren bölümdeki tüm konuların, eğitmenler tarafından çalınmış ses kayıtlarını öğrencilerimiz ücretsiz edinebilecekler
  • Davulcu dostlarımızın temel ihtiyaçlarını karşılayacak bir çok malzeme yeni ve 2. el olarak www.drumclubshop.com adresinde.
  • Yenilenen Davul Kayıt odamızda yüksek kalitede 12 kanal davul kayıtları devam ediyor.
  • Latin, Türk perküsyon derslerimiz için ayrıntıları bu sayfanın devamında bulabilirsiniz

bizi takip edin:)

Türk Perküsyon Dersleri

ALPAY DİNLETİR YÖNETİMİNDE...

Darbuka,Türk bongosu,Hollo,Asma davul,Def...

Alpay Dinletir

Müzisyen olan babası rahmetli İlkin Dinletirden etkilenerek müzige basladı… Bu sürecte Burhan Tonguc (burhan baba) dan ritm dersleri aldı..


Profesyonel müzisyenlige ilk gecisi istanbul'un cesitli kulüplerinde calısarak gerceklesti..


Bu sürec zarfında Sezen Aksu, İbrahim Tatlıses, Isın Karaca, Ebru Gündes, Rafet el Roman, Yıldız Tilbe, Kenan Dogulu, Laco Tayfa (Brooklyn Funk Essentials).. Oguz Büyükberber, Muammer Ketencioglu, Neset Ertas, Harem (perküsyon grubu).. Cat Stevens (Yusuf İslam).. gibi sanatcılarla ve gruplarla turne,konser,ve albüm kayıtlarında yer aldı…


Su an sahne ve albüm calısmalarının haricinde Drum Club'da Türk perküsyon dersleri vermektedir..(Darbuka,türk bongo,bendir,hollo,tef,kudüm vs..)

Dersler hakkında ayrıntılı bilgi için Drum Club'ı arayınız.
Latin Perküsyon Dersleri

LATIN PERKÜSYON SINIFLARI ACILMISTIR.. İvan kile yönetiminde.. İvan Kile 1980 yılında,müzisyen bir ailenin çocuğu olarak istanbul da dünya ya geldi.müziğe,ailesinin de büyük katkılarıyla 10 yaşında gitar çalarak başladı. Uzun yıllar çaldığı gitarın yanısıra, davulcu abisinin de katkısıyla 1996 yılında perküsyon ve özellikle afro-cuban müziğe merak saldı. Kendi kendine başladığı conga çalışmalarına yine bir perküsyoncu olan Ayhan Sicimoğlu ile beraber devam etti ve bir senelik beraber çalışmanın ardından ders lerde asistanlık yapmaya başladı. İki sene kadar süren asistanlığın ardından Ivan Kile, kendi afro-cuban perküsyon workshoplarını gerçekleştirmek üzere Drum Club'ta ders vermeye başladı.

Aynı zaman da popüler türk müziğinde de aktif olarak çalışan Ivan Kile, şu anda pop müzik sanatçısı Funda Arar ile çalışmaktadır.

DERS SAATLERİ(SINIFLAR) PAZARTESİ-20:00 SALI:-20:00 CARSAMBA:20:00 AYRICA İSTEK ÜZERİNE ÖZEL DERSLERDE VERİLİR.. LÜTFEN BİZİMLE İRTİBAT KURUNUZ..