Jan 06

Blogosfērā un masu medijos ir sacēlusies kņada ap ziņu, ka Lielbritānijas valdība devusi policijai tiesības “uzlauzt” mājas datorus. Man, kā apzinīgam pilsonim, ir jautājums - kas tur slikts? Man nešķiet, ka valsts drošības institūcijām interesē jūsu porno kolekcija, vai pirātiskais MS Office. Patiesībā es pat priecātos, ja tādejādi tiktu iecirsts lauznis pirātisma zobratos.

Vēl daži blogeri velk paralēles ar sazvērestības teoriju murgojumiem par un ap NWO (New World Order), Brīvmūrniekiem un Illuminati. Tieši tādēļ es, kā jau mazais žurnālists a.k.a. trū blogeris, veicu izpētes darbu sazvērestības teorijās:

Continue reading »

written by admin \\ tags: , , , , , ,

Dec 18

Ziemassvētki ir laiks, kad jāvalda saticībai, mieram un mīlestībai. Bet, vai mēs tādi esam? Miera vietā valda satraukums par krīzi. Saticības vietā mēs cenšamies iestāstīt aprobežotajiem PC lietotājiem, ka Mac ir un būs 100 reizes labāks. Mīlestībai neatliek laika, jo jādomā par bloga SEO un Google PR.

Svētdien satiku kaimiņu, viņš, starp citu, arī ir populārs blogeris. Viņš paziņoja, ka pārdodot savu māju, mašīnu, domēnu un došoties trimdā. Darbs bankā viņam esot apnicis un viss, kas vajadzīgs jaunai dzīvei esot viņa Macbooks, iPhone 3g un iekrājumi kādā ārzemju bankā. Novēlēju viņam veiksmi sākot jaunu dzīvi un atvadījos. Ar draudzeni devāmies nopirkt visu nepieciešamo piparkūku pagatavošanai, pēc tam devāmies pie draugu pāra un sacepām gardākās piparkūkas, kādas ir nācies baudīt.

Lūk arī foto:

written by admin \\ tags: , , , ,

Dec 10

Vispirms man jāatvainojas, ka sen nebiju rakstījis. Piedodiet.

Vairākas nedēļas esmu pavadījis viesojoties dažādās Eiropas valstīs, piedalījies visdažādākajās konferencēs. Visbeidzot, pagājušās nedēļas nogalē, uzaicināju kolēģi no nemirst.lv uz IT forumu Tallinā. Ar to arī noslēdzās nogurdinošā ceļošana pa Eiropu. Jūs padomājāt, ka es esmu pārvedis suvenīrus un foto ar arhitektūras šedevriem? -Nē. Es atvedu atmiņas par paneļdiskusijām, brainstorming diskusijām un strīdiem ar NVO pārstāvjiem. Powoerpoint prezentācijas man vēl ilgi rādīsies murgos. Visās konferencēs, visās prezentācijās, visās diskusijās, kā lentenis zarnu traktā, caurvijās viena tēma - ekonomiskā krīze.

Kopenhāgenā es biju uz neformālu diskusiju par sociālajiem tīkliem un globalizāciju. Man bija izdevība apspriesties ar kādu britu blogeri, kurš, pateicoties ekonomiskajai krīzei, ir kļuvis tik turīgs, ka pametis darbu kādā finanšu kompānijā. Viņš arī neslēpa kā - aicinot lasītājus uz diskusiju, izstrādājot metodes un ieteikumus kā mazināt krīzes ietekmi uz iedzīvotājiem. Viņa bloga apmeklējums Google analītiķī esot “izdūris caurumu viņa monitorā.” Pat reklāmas baneru cenu krišanās nav traucējusi viņam ļoti labi nopelnīt. Gandrīz visi atzina, ka arī viņu valstīs esot līdzīgi, cilvēki meklējot iespējas kā izvairīties no krīzes, vai nesāpīgāk to pārdzīvot.
Atgriežoties Latvijā, es sāku pētīt mūsu blogosfēras attieksmi pret krīzi. Un šeit ir kopsavilkums: Continue reading »

written by admin \\ tags: , , , , , , , ,

Nov 19

Markizs, Tu esi bijis pirmais blogeris līdzās Benvenuto un Watt. Lūdzu, pastāsti, kā tas viss sākās.

Daļa šo lielo notikumu, protams, ir jau nodoti pelnītā aizmirstībā, bet nu joprojām ir sastopami daži apdrupuši fakti. Piemēram, tajā laikā es mīlēju zaļo krāsu. Arī plīša lācīšus.

Hobiji arī bija vieni no mūsu sākotnējajiem kontakta punktiem. Piemēram, Benvenuto es iepazinu izbāzeņu veikalā, viņš meklēja labu zīļuka ekemplāru, es spēcīgu kušķi. Ar Wattu, toties, abi bijām kaislīgi rokdarbnieki, tas mūs arī saveda kopā. Viņš drāza koka vīriņus, es karotes. Padevās arī tamborēt.

Kā jau mēs visi zinam, Watt radīja sviesta cibu, kur gan tu, gan viņš blogojāt, bet Benvenuto uzsāka solokarjeru ar nemirst.lv. Kādēļ tā, kādēļ Jūs gājāt tik dažādus ceļus?

Continue reading »

written by admin \\ tags: , , , ,

Nov 14

Es nespētu labāk pateikt: Brāķu % iPhoniem!

Šis bloga ieraksts uztaisīts ar Intel Pentium 4 (2.4 Ghz) datoru.

written by admin \\ tags: ,

Oct 27

Es arī noskatījos LNT ziņas par Veidenbauma iespējamo psihisko nestabilitāti. Ar jūsu atļauju, izteikšos.

Tvnet: Elmārs Tērauds (Latvijas Psihiatru asociācijas prezidents): “Viņš ir sociopāts, kam nepatīk sabiedrība.” Diagnozes uzstādīšanai viņam pietika ar dažu bilžu apskatīšanu. Es noņemu cepuri šī speciālista priekšā un gribētu dzirdēt viņa viedokli par electricretard un Gedroica darbiem.

Un kādēļ Dana Albrehta ir muļķe? Atbildi sniedz blogeris Nombre iekš twitter.com: “Žēlums ir tāds. Veindenbaums tik dēvēts kā blogeris… nelīdzsvarots.. blogs, nelīdzsvarots.. tagad visi domās, ka mēs nelīdzsvaroti” Kā žurnālists var veidot ziņas par cibiņčabulīti, ja neatšķir blogu no sociālā tīkla? Man ar šo faktu pietiek, lai pieņemtu, ka viņa neorientējas pilnīgi nevienā tēmā un, iespējams, žņaudz trusīšus, jebšu izmanto tos savu seksuālo fantāziju apmierināšanai.

Vēl es šorīt uzzināju, ka arī twitteristiem ķersies klāt, meklēs teroristus mūsu (blogeru) vidū. Un tas viss tikai dumjo žurnālistu dēļ. Vai jūs varat iedomāties Onkuli šaujam cilvēkus, Artūru spīdzinam kaķīšus un Krizdabzu kopā ar meiteni? Ja jā, tad Tu esi prātā slims cibiņčabulītis, nevis blogeris. Latvijas blogosfēra ir morāli vesela. Fakts, ka visiem Latvijas blogeriem ir iPhoni 3G, liecina par lielu sociālo aktivitāti un par sociopātijas pazīmēm mūsu vidū nevar būt ne runas. Sociālo tīklu piedāvātās iespējas rakstīt dienasgrāmtas (klab.lv; mix.lv; livejournal.com utt) nekādā gadījumā nedrīkst dēvēt par blogiem, piedāvāju tos dēvēt par “tenkuvēm.”

Varbūt mums, blogeriem, ir pienācis laiks nodemonstrēt mūsu vienotību un iesūdzēt LNT tiesā par neslavas celšanu? Vienotībā ir spēks, biedri blogeri.

written by admin \\ tags: , , , , , , ,

Oct 21

Vispirms man jāatvainojas, ka ilgi šeit netika nekas rakstīts. Ilgais klusuma brīdis bija brāķēto iPhonu 3G dēļ. Arī man tāds tika iedalīts. Tik sagrauts neesmu juties kopš Titānika scēnas, kur noslīkst Dikaprio. Nervu sabrukums, negulētas naktis, 18 dienās zaudēti 12Kg (Pārspēj šo, Britnij). Man likās, ka dzīve ir zaudējusi savu jēgu! Es pat nebiju aizgājis savākt servisā savu salaboto iPhone 3G!.Velns, pat Sončikas kailfoto manī neizraisītu nekādu interesi! Tā es gulēju savā apātijā un bezmērķīgi bridu pa interneta plašajām ārēm. Un tad vakar.. Continue reading »

written by admin \\ tags: , , , ,

Sep 25

Nebijis gadījums blogosfērā! Sensācija! Triumfs!
Visi šie virsraksti derētu, bet nē, es esmu pieticīgs. Ik pa laikam nākas dzirdēt, ka kāds brits ir urinējis pie Brīvības pieminekļa, bet ir taču vietas Rīgas centrā, kur netraucēti var pačurāt. Kādēļ tērēties maksas tualetēm, kurās smird pēc sūdiem un hlora, kādēļ bezkaunīgi izmantot bāru labierīcības? Palīdzēsim sev un mūsu pilsētas viesiem čurāt nepieķertiem.

Piedāvāju jūsu uzmanībai jaunu sadaļu šai blogā - Pee 4 Free

Rīt katram skolas sola deldētājam būs savs iPhone 3g. Mēs visi zinam, ka googles karšu vērošana jaunajā iPhonā ir labāka nekā sekss, nemaz nerunājot par kulaku. Tātad urinēšanas ceļvedis mums visu laiku būs kabatā.

Daļēji iedvesmojos no Viganta, kurš saspraudis kartē iPhone 3g tirdzniecības vietas.

*Aicinu blogosfēras dalībniekus dalīties ar šo informāciju un iesūtīt savu iemīļotāko nostūru koordinātes un to drošības vērtējumus.

written by admin \\ tags: , , , , , ,

Sep 24

Kā jau katru rītu atvēru nekur.lv, lai uzzinātu svaigākās aktualitātes blogosfērā, kad pēkšņi - “Ilgi gaidītais iPhone 3G būs klāt!” Mans rīta koks kļuva tik stingrs, ka čurājot sagriezu pisuāru šķēlēs.

Un ne jau 26. septembris ieies vēsturē ar iPhone triumfiālo ierašanos Latvijā, ne jau tas ir svarīgi. Vēsturē ieies 24. septembris - diena, kad visi Latvijas blogeri pierādīja, ka ir aktuālākie šodienas mediji, jo visi kā vienots veselums, publicēja savos blogos vienu un to pašu informāciju. 26.09.2008. būs vienkāršs datums, kurā viņu dzīves beidzot iegūs papildus komfortu, saglabājot 2000 kontaktus savā jaunajā iPhonā. Šodien Rīgu varētu kolonizēt milzu čūskzirnekļi, kuri spīdzinātu tautu, skaļi lasot priekšā Guigo bloga ierakstus, bet ziņu lentēs top tēma tāpat būtu iPhone.

 
Personīgi, es jauno iPhonu gaidīju, lai varētu uzdāvināt savai meitenei, jo uzskatu, ka tāds aksesuārs iederās manikīra koptos pirkstiņos. Un tādi pirkstiņi ir tikai meitenēm un džekiem, kuri sien rozā lentītes ap kaklu.

Lai ziņa no LMT paliktu piemiņā, es to nokopēju un pielāgoju iPhone ekrāna izšķirtspējai - BILDE

written by admin \\ tags: , , , , ,

Sep 19

Man kā tipiskam trūblogeru pārstāvim ir darba apmaksāts 2007. g. Honda Civic, iPhons un privātmāja klusā piepilsētas daļā. Sakritība, vai nē, bet man daudzi kaimiņi ir blogeri ar stāžu. Lūk, ko esmu pamanījis:

Blogeris A (dzīvo ar draudzeni) katru rītu, pirms došanās uz darbu, stāv 5 minūtes pie kaimiņu sētas un vēro, kā uz viņu rej suns. Reiz es saņēmos un pajautāju, kādēļ viņš tur tā stāv un A atbildēja tā: “Man to vienkārši vajag, es bez tā nevaru…”

Blogeris B (precējies pirms 5 gadiem, bērnu nav) bieži izkarina svaigi mazgāto gultas veļu. B apgalvo, ka katru rītu pienesot sieviņai brokastis gultā, šad tad apgāžoties kāda krūze… Mani nepiemānīsi, skaidrs, ka tas ir urīnistu pāris.

Continue reading »

written by Lodzinjsh \\ tags: , , , , , ,