Krutums nemirst web 2.0 edition

Apzinātais ceļš no Mezozoja ēras līdz nemirst.lv

Interneta ieņemšanas vēsture.

nemirst.lv ir interneta dienasgrāmata, kas radīta pilnīgi bez jebkāda augstāka mērķa. Šeit pausts viena cilvēka personīgais viedoklis, tātad nevajag baidīt ar masu mēdijiem vai burtiski uztvert visu šeit rakstīto, jo daudzi ieraksti ir pilni ironijas vai humora. Ja kādam šķiet nepatīkama šīs lapas lasīšana, viņš ir laipni aicināts šeit nenākt. Vēlos, lai lapu apmeklē tikai pilngadīgi subjekti, jo vietām sastopami vulgāri un prasti ieraksti, kas varētu negatīvi ietekmēt nenobriedušus prātus.

Komentāri lapā parādās pēc apstiprināšanas. Tas ieviests, lai lapa netiktu piespamota ar visādiem mēsliem laikā, kad esmu prom. Cenzūra ir absolūta. Aizliegts ir floods, spams un bezjēdzīga rupjību straume (mācīsimies lamāties kulturāli). Komentētāja IP adrese tiek saglabāta (baidies). Par komentāru saturu visu atbildību uzņemas pats komentāra autors.

Mazliet par vēsturi: lapa radās 2002. gada pēdējā dienā. Sākotnēji tā atradās uz lēna un briesmīga bezmaksas ārzemju hostinga ar adresi benvenuto.has.it Vēlāk labais onkulis no proktologu biedrības pārcēla to uz savu kasti hostēt un vēl viens cits labais onkulis iedeva subdomēnu gonor.eja.lv Tā nu mazpamazām mazais, vārais gonor.eja.lv stādiņš auga augumā, migrēja atkal uz jaunu un jaudīgu hostingu un visādi citādi braši turējās līdz es izlēmu to aizvērt. Pāris mēnešus netika uzrakstīta neviena rindiņa, bet slepus tika gatavots nepatīkams pārsteigums visiem civilizētās pasaules iedzīvotajiem - lapas jaunā versija. 2004. gada jūnijā parādījās gonor.eja.lv loģiskais turpinājums - nemirst.lv jeb "pavirši par mazsvarīgo".

Lapas satura pārpublicēšana bez autora atļaujas ir aizliegta un nevēlama. Tā var radīt nepatīkamas sekas (caureju un galvassāpes).

Nemirst.lv dienā apmeklē aptuveni 30 apmeklētāji (pēc Google Analytics datiem). Komentārus pārsvarā rakstu es pats.

Visus jautājumus, ierosinājums un pārējo hatemail lūdzu uz benvenuto@gmail.com
Blog web 2.0 RSS
Aktuel web 2.0 RSS