TISKOVÁ ZPRÁVA


Společnost Future Games s.r.o. v roce 2005 celosvětovým vydáním adventure NIBIRU navázala na předcházející úspěchy na mezinárdním distribučním poli, které se jí povedlo docílit s horrorovým titulem BLACK MIRROR (v ČR vyšlo jako "Posel smrti").

Zároveň s celosvětovým releasem NIBIRU (hra již byla vydána v USA, Kanadě, Německu, Rakousku, Švýcarsku, Francii, zemích Beneluxu, Itálii, Španělsku, Portugalsku, Rusku a státech bývalého SSSR, Polsku, Řecku, Turecku, Izreali, v zemích bývalé Jugoslávie, připravuje se uvedení v UK, Skandinávii a Austrálii) zahájila společnost Future Games s.r.o. práce na nové adventuře s velmi temným příběhem a názvem "ZATRACENCI" (celosvětově bude hra uvedena na trh pod názvem “REPROBATES”).

Hra poběží na třetí generaci herního engine AGDS s označením AGDS III. Nová verze engine plně vyhovuje nárokům kladeným na vizuální zpracování aktuálních počítačových her (adventure žánr nevyjímaje) a kromě realistických animací herních charakterů umožňuje pracovat s celou řadou novinek mezi něž m.j. patří:

  • Mimika a emoce v obličejích postav
  • Stárnutí a opotřebení šatů postav
  • Atmosférické efekty

a již zmíněné realistické postavy a jejich animace.

Kompletní vývoj REPROBATES zajišťuje společnost Future Games s.r.o. včetně financování projektu a následné celosvětové distribuce prostřednictvím svých smluvních partnerů. Hra vyjde na podzim 2007.

- Future Games s.r.o. –