2009 kovo 28 d. Lietuva 21:45 Prancūzija
2009 balandžio 1 d. Prancūzija 22:00 Lietuva
Naujausi video

A lygoje "Kauno", "Atlanto", ir "Žalgirio" nebus (Papildyta 16.20 val.)

2009 03 27 11:07296Futbolas.lt

Penktadienį po ilgų diskusijų ir atidėliojimų paaiškėjo 2009 metų A lygos komandos. Tarp jų nebus FBK "Kauno" ir Klaipėdos "Atlanto" ir Vilniaus "Žalgirio". Į A lygą iš I lygos priimta Gargždų "Banga", Kauno "LKKA ir Teledema" bei Pakruojo "Kruoja".

Lemiami sprendimai dėl šalies čempionatų priimti Kaune esančioje Nacionalinėje futbolo akademijoje vykusiame Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto posėdyje. Komitetas atmetė "Kauno" ir "Atlanto" prašymus dalyvauti I lygoje, o žinių iš "Žalgirio" derybų su potencialiais rėmėjais nesulaukė.

Sprendimo pasitraukti nepakeitė

Norintys dalyvauti A lygoje turėjo apsispręsti iki ketvirtadienio. Prašymus LFF pateikė šalies čempionas Panevėžio "Ekranas", bronzos medalininkė Vilniaus "Vėtra", taip pat Marijampolės "Sūduva", "Šiauliai" ir Tauragės "Tauras", o FBK "Kaunas" ir Klaipėdos "Atlantas" savo sprendimo nepakeitė.

Norą žaisti A lygoje išreiškė ir "Žalgiris". Tačiau jau pusantros savaitės vykstančios derybos tarp Kastujevų šeimos, ir, kaip manoma, "Snoro" banko, iki penktadienio vis dar buvo nebaigtos.

Viską nulėmė apie tris valandas penktadienio popietę LFF Vykdomojo komiteto posėdis, kuriame šalies klubų atstovai jau nedalyvavo.

"Kauno" ir "Atlanto" nebus net I lygoje

Vykdomojo komiteto sprendimu, iš A lygos savo noru pasitraukę FBK "Kaunas" ir Klaipėdos "Atlantas" negalės dalyvauti ir I lygoje - abu klubai galės rungtyniauti nebent trečioje pagal pajėgumą II lygoje. LFF Drausmės komitetas taip pat turės įvertinti "Kauno" bei "Atlanto viešus pareiškimus.

"Balsai buvo pasiskirstę labai netolygiai. Dauguma nusprendė nesuteikti klubui prašymo dalyvauti I lygoje dėl neetiškų pasisakymų LFF atžvilgiu ir kitų pažeidimų. Tai - galutinis sprendimas. Neatmetu galimybės, kad jie atsiprašys, bet kažin ar tai pakeistų padėtį", - po susirinkimo susirinkusiems žiniasklaidos atstovams sakė LFF prezidentas Liutauras Varanavičius.

"Žalgirio" A lygos viltys žlugo

A lygoje nerungtyniaus ir Vilniaus "Žalgiris". LFF Vykdomasis komitetas taip ir nesulaukė sėkmingos klubo derybų su naujais investuotojais pabaigos. "Dėl "Žalgirio" buvo pratęstas posėdžio terminas, tačiau nieko nesulaukėme", - teigė L.Varanavičius.

"Kauno", "Atlanto" ir "Žalgirio" vietas užims žaisti A lygoje norą pareiškę Gargždų "Bangos", Kauno "LKKA ir Teledemos" bei Pakruojo "Kruojos" klubai. Kartu su "Ekranu", "Vėtra", "Sūduva", "Šiauliais" ir "Tauru" jie sudarys aštuonių komandų A lygą.

"Žalgiris" kaip I lygos licencijos turėtojas dar turi teisę žaisti I lygoje. Jei klubas šia teise pasinaudos, antrajame pagal pajėgumą šalies futbolo turnyre iš viso rungtyniautų 7 ekipos. I lygoje taip pat yra "Šilutė", "Alytis", "Lietava", "Nevėžis", "Glestum" bei "Mažeikiai".

A lygos sezonas startuos balandžio 4 dieną, I lygos - balandžio 18-ąją.

Atgal [< ]

Rašyti komentarą.

Dalyvauti diskusijoje galima tik registruotiems vartotojams. Jei nesate užsiregistravęs Futbolas.lt portale - registruokitės čia.

Vaidas002009 03 28 10:35 | Palaikoma komanda: Tauras

gal kas zinot kur galima rasti A bei I lygos tvarkarascius jei tokie jau yra ??

fkz2009 03 28 10:10

viena zinau tiksliai,kad zalgiri is lietuvos futbolo istorijos galima isbraukti.gaila ,kad visos hebros pastangos nuejo per niek.kadangi naujas investuotojas lauke patvirtinimo del a lygos,dabar jis jau hana.ir manau LFF labai padejo kastujevui ji suzlugdyti neleisdama alternatyvai zaisti.

karoliskris2009 03 28 09:56 | Palaikoma komanda: Lietuva

Ploju už tokį sprendimą ir spaudžiu dešinę Varanavičiui. Puiku, kad su tokiais išsišokėliais ir maištininkais pagaliau nesitaikstoma. Maladiec! Iš tikrųjų gaila, kad nepriėmė Žalgirio. Nors iš kitos pusės, ar reikia į aukščiausią lygą priimti komandos, kuri neturi finansinio pagrindo...? Čia jau Kastujevo, Žalgirio ir t.t., o ne A lygos ar LFF problema. LFF sprendimas teisingas.

Laimis2009 03 28 09:33

Labai šaunu, kad federacija taip pasielgė, nes tokie išsišokėliai kaip "Kaunas" ir "Atlantas" nereikalingi A lygoje.Dabar galės trinti Kazlų Rūdos ir Plikių stadionus, o kad sugrįžti i aukščiausią lygą prireiks minimum 2 metų.Aišku gaila komandų gerbėjų, kurie šiuo atveju yra daugiausiai nukentėję nuo tokios klubų politikos, bet ya kaip yra.Koks bus stimulas šių komandų žaidėjams irgi neaišku, nes žaisti su mažų miestelių komandomis jiems per lengva.Labiausiai gaila "Žalgirio", kuris priešingai Nei Ūkio banko komandos žutbūt siekė žaisti A lygoje.Tikiuosi koks bebūtų čempionanatas, jis bus vertas A lygos vardo.Sėkmės visiems

Reimondas2009 03 28 08:41 | Palaikoma komanda: Sūduva

norėjau parašyt ii lygoj..

Reimondas2009 03 28 08:40 | Palaikoma komanda: Sūduva

Tai kaip gal Kasparūno Žalgiriui bus reikalas lošt I lygoj? Matau kažkaip Kastujevo Žalgiris nenori niekur lošt?

Gedeminas2009 03 28 08:16 | Palaikoma komanda: Lietava

A lyga pasiekė dugną. Dabar belieka LKL apsivalyti nuo BC Žalgirio. Klubas, kuris penkis metus skolingas žaidėjams yra jau viršijęs bet kokias atlyginimų lubas. Va jeigu Platini skaito, kad lubos yra tada kai nemoki atlyginimų - tada aš su juo sutinku. Klubas, kuris nemoka atlyginimų pagal kontraktą, konkuruoja nesąžiningai.

Nieksaz2009 03 28 02:25

miroslavchik ar Romka kaip i tave kreiptis,kur dingai?Skaiciau tavo komentarus ir juokiaus iki asaru,tu rimtai nesveikas?

canada2009 03 28 00:43 | Palaikoma komanda: Banga

Nu ir kaip susiplanuot ? ryt Kaunas , pirmadieni isvyka i france, 4d. uz Banga, o tvarkarascio ner.

zudyk_krepsini2009 03 28 00:00 | Palaikoma komanda: Ekranas

miroslavcikai, taip, visuomene veikiausiai juo nebetikes ir tam yra tikrai labai rimtas pagrindas..jau vien del sokiu konkurselio juo jau galima nebetiket :DDD..puikus pavyzdys kaip piaras tampa puikia antireklama..taciau jei yra irodymai, tai yra ir institucijos, kurios juos tiria nepaisant to, ar jis yra gerbiamas zmogus, ar ne..kodel ten tada jis neina..vel gi darau isvada, kad jis jokiu irodymu neturi..ir siunta jis labiau man rodos ne del kazkokios korupcijos, o del to, kad matai silute kazkokie tai brakonieriai nuzude..jauna, talentinga komanda, kuriai veikiausiai buvo planuojama lff taure ir pinigeliai europoje..o cia jau laisve tavo mastymui..ar butu tenkinamasi uefa pinigais, ar butu, kaip sakai, statoma azijoje, kaip pats teigi su lt klubais vyksta..mat kaip greit galima alternatyvia samokslo teorijele sukurpt..neteigiu, kad viskas svaru, esu ne aklas, taciau butini irodymai ne kalbu pavidalu :) o siuo atveju tavo ginamojo kalbos tera pasapaliojimai

armis2009 03 28 00:00

Cokolis ne miroslavchik truputi risliau desto mintis nei romanovas :))))

miroslavchik2009 03 27 23:58 | Palaikoma komanda: Lietuva

to cokolis: :)))))

Cokolis2009 03 27 23:56 | Palaikoma komanda: Ekranas

Juokas juokais, bet butu galima pamanyti, kad pats Romanovas apsireiske miroslavchik vardu :)

armis2009 03 27 23:54

bet zinau tik viena kad romanovui rupi pinigai o ne futbolas

armis2009 03 27 23:54

miroslavchik o kas as turiu nutuokti kad romka sventas is dangaus nuzenges ? manau tokiu nenutuokianciu palei tave dauguma

miroslavchik2009 03 27 23:52 | Palaikoma komanda: Lietuva

TO ARMIS: KAROCE, LABOS TAU NAKTIES. NEMATAU PRASMES DISKUTUOTI KAI NYC NIEKO NENUTUOKI APIE FUTBOLA

armis2009 03 27 23:49

miroslavchik kazkodel zmones is oro nesako kad jis bandytas aferestas reiskia yra priezastis apie kurias jau daug kartu kalbeta

miroslavchik2009 03 27 23:47 | Palaikoma komanda: Lietuva

TO ZUDYK_KREPSINI: NE, JIS NERA SILPNUTIS VARGSELIS. BET JUO PADARE ATPIRKIMO OZIU, MANAU JAU NIEKAS NETIKES JO ZODZIAIS. KAM TIKETI KAZKOKIAM BANDITUI, AFERISTUI NESVEIKAM?? JIS TOKS IR LIKS, JO NIEKAS NEKLAUSYS

armis2009 03 27 23:45

miroslavchik taip niekis bet jug uz tas tavo vadinimas sutartas rungtynes musiskai gauna po 10 000 jug pats katik sakiai ... tai kas geriau ar tiek ar 10 kart tiek ?

zudyk_krepsini2009 03 27 23:44 | Palaikoma komanda: Ekranas

miroslavcikai,tai blemba, kokia ten tiesa buvo? daug korumpuotu klubu..tegu vardija pavadinimais, pavardemis vadovu ir pan..o cia tie kaltinimai buvo mazdaug viena bobute sake..aisku galima daryti prielaida, kad jei jis prades vardyti konkreciai, tai tie ivardytieji lengvai laimes smeizto bylas teismuose, nes buratinukas jokiu irodymu neturi..ir siaip man keistai skamba zodziai, uzciaupe burna..jis negi toks silpnutis vargselis, nuo kovos su sistema prislegtas, kad ji tarsi koki mokinuka pamojus lazdele uztilde..

miroslavchik2009 03 27 23:41 | Palaikoma komanda: Lietuva

TO ARMIS: BET TU RIMTAI NAIVUS. UZ PATEKIMA I KITA UEFA TAURES ETAPA KLUBAI GAUNA PO 300 000 LT, BET TAI NIEKIS PALYGINUS SU STATOMOMIS SUMOMI. LIETUVIAI GALI TIK PARDUOTI RUNGTYNES, NUPIRKTI NEGALI TIK DEL TO KAD NETURI PINIGU. VIENINTELIS ATVEJIS KUR LIETUVIAI NUPIRKO RUNGTYNES TAI PRIES KELRIUS METUS ZALGIRIS ZAIDE INTERTOTO. EGALEO ( GRAIKIJA )- VILNIAUS ZALGIRIS. UZ ZALGIRI BUVO KOEFICIENTAS 9!!! BUVO STATOMI MILZINISKI PINIGAI. KAIP MANAI KAS LAIMEJO ??

armis2009 03 27 23:40

miroslavchiko kas juos judino butu zaide a lygoje ir ramu butu buve bet ne pries pat pradzia pasake kad nezais jug specialiai pries pradzia pasake suzlugdyt lyga norejo

miroslavchik2009 03 27 23:38 | Palaikoma komanda: Lietuva

TO ZUDYK_KREPSINI: SAKAI NEGALI TIESIAI PASAKYTI ?? TIESA PASAKE NESENAI-- TAI ISVARE I 3 LYGA IR UZCIAUPE JAM BURNA. NE SIAIP SAU JI ISVARE I 3 LYGA, O ISVARE TAM KAD TYLETU, NES NIEKAM VIESU KALBU NEREIKIA

armis2009 03 27 23:37

miroslavchik pries pora metu lff buvo paskelbta kiek gauna komanda uz patekima i kita etapa tiek cl tiek uefa cup tiek intertoto taigi zinau

armis2009 03 27 23:36

miroslavchik o tai ka tu nori kad per menesi nuo 1000 iki 10 000 pakiltu tai niekada nebuna jei nezinojai tai viskas daroma palkaipsnui ir reklamuojame dabar daug kur internete ekranas kur daug zmoniu susiburia

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pirmyn