Uživatel: Heslo:
Vítáme Vás na taurejských stránkách.

Po přihlášení se zde nachází výpis novinek od minulé návštěvy.

113264
návštěv

Přihlášení:
ranWel, Silun

<< duben >>
poútstčtsone
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930Vítáme Vás na stránkách larpu Taurea.

Pokud se Vám stránky nezobrazují správně, vymažte temporary internet files, případně opakovaně stiskněte ctrl+f5!

Tento rok jsme si pro vás připravili hned dvě akce, themu i svět. Momentálně je spuštěno přihlašování pouze na themu, do konce dubna bude však zpřístupněno i na svět. Jistě jste si také všimli i nového rozložení stránek, které by vám mělo dopomoci k lepšímu orientování se na nich. Přibyly i sekce legendy a encyklopedie, v kterých se můžete dozvědět spoustu o světě Taurey. Časem budeme jejich obsah aktualizovat. Doufáme, že se vám změny líbí a se spoustou z vás se uvidíme přímo na našich akcích.

Taurea Thema - Hranice věčnosti proběhne 7.května až 10.května 2009.
Taurea VI - Poselství Alveoru proběhne 21.srpna - 26.srpna 2009.

Letošní děj Taurey Thema se bude odehrávat v prostředí velmi odlišném minulému ročníku. Z nestálé, hříchem prorostlé a podsvětské hospody U Mečouna se ocitneme ve zdánlivě přízemní, disciplinované a úzkoprsé vojenské pevnosti. Nenechte se tím však zmást. Množství rozličných charakterů, které si můžete téměř naprosto sami definovat a dotvořit; zázemí nabízející množství způsobů vyžití; tematicky pulzující situace, v níž se hráči s počátkem hry ocitnou- to vše snad zaručí kvalitní zábavu pro nás všechny.

Na žádost správce Itganna byla vyslána k neklidné hranici mezi Západní a Severní říší předsunutá výprava s úkolem vybudovat menší vojenský tábor s pevností a položit tak základy budoucího útočiště pro taurejskou armádu v boji za sjednocení severských kmenů a spojení dvou významných říší, která má vyrazit nějaký čas nato. Regiment vedený podplukovníkem Thiribaldem, složený z vybraných mužů a žen různých příslušností a schopností, tak vyrazil na nebezpečnou cestu do nepříliš probádané oblasti s na první pohled jasným úkolem avšak s celkem nejasnou budoucností. Nyní, když je vojenský tábor téměř dostavěn, vyvstává řada otázek ohledně celé výpravy a netrpělivě se očekávají další instrukce z hlavního města. Proč je výprava složena se zdánlivě kontrastních osob- mágy počínaje a trestanci odpykávajícími si své tresty prací konče? Jaký bude další osud Thiribaldova regimentu a kdy dorazí taurejské síly? Proč se čím dál častěji konají uzavřené porady důstojníků a jejich poradců? Osádka pevnosti si pomalu uvědomuje, že pro velké množství práce a vyčerpávající cestu se mezi sebou jednotliví zúčastnění téměř neznají. Atmosféra se stává vypjatější a vypjatější a Thiribald zatím stále mlčí…