ראשי > יהדות > חדשות המגזר > כתבה
בארכיון האתר
נמרודי, אמנון יצחק מאחוריך!
יוזמה חדשה של גדול המחזירים בתשובה הרב אמנון יצחק: עיתון יומי לציבור החרדי. העלות: שקל אחד. עורך העיתון: "הכוונה שהעיתון פתוח לכל החוגים, ללא שיקולים פוליטיים פנים חרדיים". ויש גם גרסה לחילונים
לכתבה הקודמתדפדף ביהדותלכתבה הבאה
ישורון תורג'מן
13/2/2007 12:32
ישורון תורג'מן
13/2/2007 12:32
אחרי שהקים את ארגון "שופר" להחזרה בתשובה ואת השבועונים "ארבע כנפות" המיועד למגזר החרדי, ואת "Shofar News" המחולק בריכוזים חילונים, החליט לאחרונה הרב אמנון יצחק לשדרג את עסקי התקשורת שלו, ובקרוב יופץ עיתונו במהדורה יומית במחיר שקל בלבד.
 
השכינה אצלו זה עסק
הרב אמנון יצחק משווק מצוות כמו דילים בסופר, מוכר את הדת למהירי החלטה ויכול ללמד את נתניהו פרק ברטוריקה. יש אלוהים, ובאמצעות ארגון שופר אפשר לקנות אותו במחיר זול מתמיד, עם אפשרות לתשלומים. גלית גרינפלד העבירה ערב בהרצאה בלתי נשכחת
לכתבה המלאה  

הפורמט יהיה שונה מרוב העיתונים היומיים הקיימים היום, ויופץ מדי ערב, כשהמטרה היא להביא חדשות בצורה תמציתית, כאשר הפרשנויות יעשו בעיתוני סוף השבוע. "ברחנו ממה שקיים, לא אותה מתכונת ולא אותה צורה",  אמר היום ל-nrg יהדות, יצחק נחשוני, עורך העיתון. "העיתונות יומית החרדית נוצרה בציבור החרדי כעיתונות של בדיעבד וזה מקומם. המתכונת שאנחנו נוציא תהיה כפי שגדולי ישראל בדורות עברו ובדורנו רצו שעיתון יומי יהיה, אבל רק מידע בלבד, ללא התעסקות מתמשכת".
סריקה
עיתון חדש של אמנון יצחק
אין סיקור שווה:
לא כל המגזר החרדי זוכה לסיקור שווה, וכן תארים של חלק מדמויות חשובות במגזר החרדי נשמטים, כך למשל בעיתון  'יתד נאמן' לא תמצאו את שמו של מנהיגה הרוחני של תנועת ש"ס, או את  התואר "מרן" בסמיכות לשמו. דוגמא נוספת היא תיאורו של הרב הראשי לישראל, המוגדר שם כ"הרה"ר".

"הכוונה להיות עיתון פתוח לכל החוגים בצורה שווה ולתת כיסוי לכולם, ללא שיקולים פוליטיים פנים חרדיים" מוסיף נחשוני. "בציבור החרדי כבר מזמן השתנו סדרי העדיפויות והשבועונים הם שהפכו המובילים. העיתון היומי הפך לתפל, והכוונה שלנו היא למסד את המציאות הזאת ולתת לציבור החרדי רק את מה שהוא צריך בעיתונות היומי, תוך כדי כוונה
לחזק את מקומם של השבועונים".

מסקר TGI האחרון, שהתפרסם בשבוע שעבר, עולה כי מכלל כל הקוראים החרדים והדתיים של עיתוני סוף השבוע החרדים במדינה, הצליח עיתונו של הרב יצחק, "ארבע כנפות" לעקוף לראשונה את שני היומונים המובילים במגזר "המודיע" ו"יתד נאמן". בבני ברק למשל, קיבל עיתונו מקום ראשון בין כלל העיתונים החרדים.

נחשוני הוסיף, כי היתרון של עיתון ערב יומי במגזר הוא גדול כי "כאשר הקורא החרדי מקבל עיתון בבוקר הוא רץ לבית הכנסת ולעבודה, ואז הוא מגיע הביתה בערב וחוזר שוב לעיין בעיתון ופתאום הוא מגלה שהוא קורא עיתון של אתמול. אנחנו נביא לו בשעות הערב את החדשות של היום".
 מה סוד ההצלחה של הרב אמנון יצחק?
 צדיק אורגינל

חדשות המגזר
בית מדרש
תרבות
בקרוב אצלך
  מדד הגולשים
הם מ-פ-ח-דים!
                  12.33%
עושים פאנלים
                  9.59%
אל תתקשרי אלינו-...
                  9.59%
עוד...

חדשות המגזר
רקדניות מחולה שבות לבמה, הפעם ללא כיסוי  
קידוש או כיבוש? החרדים נגד המתנחלים  
קרב רב: עצומת רבנים נגד התקיפות על ראשי מועצת יש"ע  
עוד...
סקר
פרות יבשים
אני בדיאטה
חולה על הקטע