Пошук роботи
Загрузка...

"Одеса"-"Політехніка-Галичина" 82:86

ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ

Одесити впевнено почали матч. Прекрасно проявляли себе Пакаманіс, Буцький, Подолян. Наші  гравці  справно атакували з триочкової  лінії, уже в першій чверті  забивши сім дальніх кидків. Тому результат до першої перерви був закономірний - 29:16.

Віталій Лебедінцев: - Я думаю, що сьогодні  "Політехніка" не повинна була мати шансів. В мене   є думка з приводу того, чому сталося  інакше, але я притримаю   її при собі . Проте я хочу в візначити наших гравців, які  билися, та прагнули перемогти. З тими проблемами, які  у нас були з січня, вважаю результат вдалим: ми дійшли до півфіналу чемпіонату УБЛ, грали у фінал  Кубку, наш дубль виграв золото. А ось "Політехніці" я пророчив перше місце. З  їх складом, я не розумію, чому вони так радіють третій сходинці.

Валентин Воронін: - Ми знали, як сьогодні  буде грати "ОДЕСА". Але наші  гравці  не виконували все, що  їм говорилося в перервах та тайм-аутах. Втім, ми змогли зібратися у важкий момент і  переломити хід зустрічі . Я радий, що в кінці  зустрічі  ми зіграли впевнено. Це велике досягнення для нас. Вигравати медалі  - завжди приємно.

Є.Аннєнков, Г.Навіцкас, О.Кудрявцев - по 3

"ОДЕСА" втримала свою перевагу й у другій чверті. Відрив кілька раз то скорочувався, то збільшувався. Коли гості  починали набирати обороти, успішно діяв під щитами Воллес. Як результат, рахунок 45:32, при якім команди пішли на велику перерву.

Коли одесити на старті третьої  чверті організували ривок 8:2, головним творцем якого знову став Даріус Пакаманіс, здалося, що "Політехніка" здалася. Рахунок був 53:34. Але після цього в грі господарів щось розладналося, прості кидки перестали залітати. А от у гостей навпаки - почало залітати практично все. Гуртовий, Хендерсон, Копривіца зуміли організувати ривок 0:18! Практично зрівняли рахунок - 53:32. Тільки після цього знову активізувався Воллес. За підтримки Буцького відрив збільшився до семи очок - 64:57.

Більшу частину четвертої  чверті боротьба була рівна. "ОДЕСА" зберігала свою невелику перевагу. Але за дві хвилини до кінця Гуртовий все-таки вивів "Політехніку" вперед. А потім гості  розвили свою перевагу до чотирьох пунктів. Одесити дуже намагалися вдало провести свої  атаки й відзахищатися проти суперників, але на тлі  величезної  втоми зробити цього не вдалося. Львів'яни виграли 82:86 і стали  власниками бронзових медалей Чемпіонату УБЛ, поздоровивши себе в такий спосіб з 15-річчям клубу "Політехніка".