NTO
NTO
Norsk Teatre og Orkesterforening
Print Back Front Site Map Tools

Norsk Teater- og Orkesterforening (NTO)

På NTOs nettside www.nto.no finnes informasjonom formål, vedtekter, medlemmer, tariffavtaler og statistikk fre teatrene og orkestrene.


Kontakt:

Storgt. 10B
0155 OSLO
sentralbord: 23100990
faks: 23100991
nto@nto.no
http://www.nto.no

Administrasjon/ansatte:

Morten Gjelten
Direktør
Storgaten 10 B
0155 OSLO
23100997
90125720 (mob)
23100991 (faks)
morten@nto.no
Kirsten Marthinsen
Juridisk konsulent
NTO, Storgt. 10B
0155 OSLO
23100993
97747382 (mob)
23100991 (faks)
kirsten@nto.no
Ann-Wenche Opperud
Kontorsjef
NTO, Storgt. 10B
0155 OSLO
23100992
90094624 (mob)
23100991 (faks)
annwenche@nto.no
Julie Marianne Løddesøl
Redaktør for www.scenekunst.no
23100996
91604131 (mob)
julie@nto.no
Trond Okkelmo
Spesialrådgiver
NTO, Storgt. 10B
0155 OSLO
23100995
92020944 (mob)
23100991 (faks)
trond@nto.no
Silje Thingstad
Spesialrådgiver
Storgaten 10 B
23100994
90873686 (mob)
23100991 (faks)
silje@nto.no

Styre:

Bernt Bauge
Styreleder
Direktør Den Norske Opera & Ballett
21422100
92688833 (mob)
bernt.bauge@operaen.no
Anne Bogsnes, Kverneland
Nestleder
Svartediksvn. 7 A
5009 BERGEN
90521059 (mob)
anne@bogsnes.no
Sven Åge Birkeland
Styremedlem
Strandgaten 205
5004 BERGEN
55232235
sven@bit-teatergarasjen.no
Else Braseth
Styremedlem
Teatersjef Hedmark Teater
62598720
97500988 (mob)
braseth@hedmarkteater.no
Elen Lein
Styremedlem
Styreleder Teatret Vårt
71253523
91558954 (mob)
lein.aas@online.no
Roar Leinan
Styremedlem
PB 774 Sentrum
7408 TRONDHEIM
73539800
roar.leinan@tso.no
Kristian Seltun
Styremedlem
Teatersjef Trøndelag Teater
PB 3549 Hospitalsløkkan
73805100
kristian.seltun@trondelag-teater.no
Eva Tamber
Styremedlem
Direktør Den Nationle Scene
5803 BERGEN
55549782
91101782 (mob)
eva.tamber@dns.no
Hanne Tømta
Styremedlem
Teatersjef Nationaltheatret
PB 1225 Vika
22001400
hanne.tomta@nationaltheatret.no
Håkon Berge
Vara
Marviksvn. 140
4632 KRISTIANSAND S
38077006
91686947 (mob)
haakon.berge@kso.no
Are Nakling
Vara
Direktør Nordland Teater
Nordland Teater
8602 MO I RANA
75134848
91868138 (mob)
75134860 (faks)
are.nakling@nordlandteater.no
Åse Ryvarden
Vara
Direktør Riksteatret
24144265
91514811 (mob)
aase@riksteatret.no
Sven Torneberg
Vara
Direktør Oslo Nye Teater
22348628
90554040 (mob)
22348601 (faks)
sven.torneberg@oslonye.no