PKP Przewozy Regionalne
22 9436 lub 42 9436
Połączenie
z: do:
Tymczasowe zmiany w kursowaniu pociągów dla stacji:

AKTUALNOŚCI

Jedyny swego rodzaju pociąg elektryczny Przewozów Regionalnych serii ED73 ponownie wozi pasażerów. Tak, jak kiedyś obsługuje połączenia dalekobieżne. Przed naprawą był chwalony za wygodę oraz szybką i przyjemną jazdę. Teraz jego zalety mogą docenić podróżujący pociągami interREGIO na trasie Łódź – Warszawa.
Poprawia się komfort podróżowania pociągami interREGIO. Teraz nie tylko tanio i szybko, ale również wygodniej można dojechać do Warszawy, Szczecina, Poznania, Wrocławia, Legnicy, Katowic, Krakowa i Rzeszowa. Na trasach pojawiają się też kolejne nowoczesne i niezawodne lokomotywy.
W poniedziałek 1 lutego po miesięcznej przerwie pociągi pasażerskie powrócą na trasę z Jasła do Zagórza. Dzięki nowemu rozkładowi będzie można bez przesiadki dojechać do ukraińskiego Chyrowa przez Krosno, Sanok, Nowy Zagórz i Ustrzyki Dolne.
Nowoczesne lokomotywy TRAXX zapewnią pasażerom z Dolnego Śląska i Podkarpacia wygodniejsze, a w przyszłości także szybsze podróże pociągami. Produkowane we Wrocławiu lokomotywy mają zastępować obecnie użytkowane pojazdy. Przewozy Regionalne stawiają na sukcesywną modernizację taboru.
Opolszczyzna dołącza do Małopolski. Przedstawiciele samorządu województwa i Przewozów Regionalnych podpisali kontrakt na organizowanie i dofinansowanie regionalnych przewozów kolejowych w 2010 roku. W obu przypadkach umowy przewidują 100%-owe pokrycie deficytu.
Podwoiła się liczba relacji w ramach promocji Bilet kolbuszowski. Teraz oferta obejmuje całą trasę z Rzeszowa do Stalowej Woli. Za przejazd między tymi dwoma miastami pasażer zapłaci 9 złotych, a do Tarnobrzega tylko 8 złotych – mniej, niż za przejazd autobusem.
1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11
zapisz wypisz
© Copyright by Przewozy Regionalne
Powered by WEBPUBLICA intelligence online
Adres wydrukowanej strony: http://www.przewozyregionalne.pl/Wydrukowano dnia 2010-02-09© Copyright by PKP Przewozy Regionanalne 2005-2010Oprogramowanie: WEBPUBLICA intelligence on line