TEDxTallinn on on selleks korraks lõppenud

Aitäh kõigile osalejatele, kõnelejatele, abikätele ja kaasamõtlejatele.
Mõne aja pärast ilmuvad siia leheküljele esinemiste videosalvestused.

MIS ON TEDx?

Järgides TED-i tunnuslauset – „Ideed, mis väärivad jagamist“ – on TED algatanud programmi nimega TEDx.

TEDx on kohalik, iseseisvalt korraldatud üritus, mis võimaldab kokkutulnud inimestel jagada TED-konverentsi sarnast kogemust. TEDx-üritus hõlmab ühtaegu TED-i kõnesid video vahendusel ja sõnavõtte elavas esituses, et tekitada süvitsiminevat diskussiooni ja suhtlust väiksemas grupis. Need kohalikud ja iseseisvalt organiseeritud üritused kannavad tunnusmärki TEDx, kus x = iseseisvalt korraldatud TED-üritus. TED-konverents annab TEDx programmi jaoks üldised suunised, kuid kõik TEDx-üritused on organiseeritud iseseisvalt.

ESINEJAD

Meie ümber tehakse kõrgel tasemel huvitavat teadust, millest meil aimugi ei ole. 

On hämmastavaid, loominguliselt mõtlevaid inimesi, kes suudavad nihutada meie harjunud vaatepunkti. Igaüks meist on kogenud, kui inspireeriv on kuulata mõne teise eluala professionaali rääkimas kirglikult oma asjast.

TEDxTallinn 2010 esinejad on helilooja Tõnu Kõrvits, sotsiaalne ettevõtja Mairi Jüriska, digitaalsete ökosüsteemide uurija Kai Pata, semiootik Valdur Mikita, arhitekt Veronika Valk, energeetikaspetsialist Taavi Veskimägi, dotsent Mart Noormaa ja muusik Ewert Sundja koos bändiga. 

Loe esinejatest lähemalt

TEDxTALLINN 2010

Järgmine TEDxTallinn toimub 25. mail 2010 KUMU auditooriumis.

Ka seekord ootame kõnelejaid ja kuulajaid erinevatest inimtegevuse valdkondadest, et püüda vastastikku mõttepiire nihutada ja ühisosa laiendada. On hea, kui tekkiv sünergia innustab igaüht isiklikult – veel parem on, kui saame kaasa aidata ühe hooliva kogukonna tekkele Eestis. Maikuus toimuva teise TEDxTallinna läbivaks teemaks on kasvamine – isiklik ja ühine, nii vaimus kui mateerias. Registreerumine üritusele on nüüdseks lõppenud, koostöös RGB ja Elioniga toome teieni aga kvaliteetse otseülekande ja kutsume inimesi organiseeruma suuremate ekraanide ümber. 

Loe konverentsist lähemalt