|   צור קשר  |   עמוד הבית  |   English
כניסה לפורטל  
 
 
 
 
 
יחידות אקדמיות > הפקולטה לעיצוב > עיצוב תעשייתי
 
עיצוב תעשייתי

ראש המחלקה: מר עופר זיקעיצוב תעשייתי חילון

אחת ההגדרות המדויקות ביותר של עיצוב טוב, היא "אינטליגנציה הנראית לעין". תחום העיצוב התעשייתי במובנו הרחב והמודרני, הוא תחום חדש יחסית.

המעצב התעשייתי צריך לשלוט בתחומים רבים ושונים, כדי לבצע  את עבודתו נאמנה. תכנון מוצרים דורש ידע בטכנולוגיה, בהנדסת אנוש, באסתטיקה, בפסיכולוגיה ובסוציולוגיה. על המעצב התעשייתי להיות בעל ידע כללי רחב ובעל גמישות מחשבתית, להיות יצירתי בפתרונות הטכניים שהוא מפתח, כמו גם בצורה ובדימוי שהוא מקנה למוצר. 

הכשרת הסטודנט מתחילה מיד עם כניסתו למחלקה ובהדרגה, ההתמודדות המקצועית הופכת להיות מורכבת יותר.

המסלול לעיצוב תעשייתי מכשיר את הסטודנט להתמודד עם נושאים מגוונים ורבים, כך שבסיום תקופת הלימודים, כאשר הסטודנט עומד לבדו מול האתגרים המקצועיים, יש בידיו את מלוא הכלים להצליח. ארבע שנות הכשרתו של הסטודנט מקנות לו אפשרות להתמודד עם תכנון קפדני, מלא ומקצועי בכל נושא בתחום. עם זאת, המערכת גמישה מספיק כדי לאפשר לכל אחד לבטא את עצמו בצורה אישית ולמצוא את התחומים המעניינים אותו במיוחד, במסגרת קורסי העשרה משניים.

לצד פרויקטים שיוזמים מנחי המחלקה, ניתן לעבוד על תרגילים המדמים מצב אמיתי, בו יש קשר הדוק עם התעשייה המקומית. תעשייה זאת נותנת משוב מיידי, המבוסס על ניסיונם המקצועי של גורמים שונים, ועל הסטודנט להתמודד מול גורמים חיצוניים אמיתיים ככל שאפשר. כמו כן, העבודות במסלול לעיצוב תעשייתי נותנות הזדמנויות לעבודה עצמית ולפיתוח גישה אישית אינדיבידואלית, לצד ההזדמנות לעבוד בקבוצות.

מגוון הקורסים הנלמדים במסלול מחולק לנושאים, בהתאם לדרישות הספציפיות בכל סמסטר. לצד הקורסים הראשיים, נערכים קורסים בטכנולוגיה, באמנות וגם קורסי העשרה.

פרוייקט הגמר הוא הפרויקט המסכם של כל הקורסים לעיל. הסטודנט אמור לעבור בו תהליך החקיה (סימולציה), הדומה במובנים רבים לתהליך בחייו המקצועיים.

לתוכנית הלימודים
לחצו כאן >>>

הפקולטה להנדסה
הפקולטה למדעים
הפקולטה לעיצוב
חדשות ואירועים
שיחות קמפוס
מנהלת הפקולטה
עיצוב תעשייתי
תוכנית הלימודים
קורסי ההתמחויות
פרויקטי בוגרים תעשייתי 2009
עיצוב פנים
עיצוב תקשורת חזותית
M.Design בעיצוב משולב Integrated Design (ללא תיזה)
קורסי בחירה סמסטר ב' תש"ע
סגל
סדנאות ומעבדות
תערוכות בוגרים
מדברים ברשת
הרשמה OnLine
הפקולטה לניהול טכנולוגיה
המחלקה לטכנולוגיות למערכות למידה
המחלקה ללימודים כלליים
המכינה הקדם-אקדמית
 
© כל הזכויות שמורות ל .H.I.T מכון טכנולוגי חולון ICS בניית אתרים
Maintenance Vordu.co.il