mbank kurs inwestowania w nieruchomości
mbank

mBank - darmowe konto internetowe w m-Bank.pl

Czy wiesz, że... zapisując się na darmowy newsletter otrzymasz fragmenty następujących poradników: Porady finansowe Inwestowanie pieniędzy w praktyce Giełda papierów wartościowych zapisz się teraz

Jestem klientem Banku... I to niebylejakiego banku. Moim bankiem jest mBank.pl i powiem Ci szczerze, że jestem z niego bardzo zadowolony. Ostatnio szczególnie zainteresowała mnie możliwość oszczędzania i inwestowania z eKONTA. Temu właśnie poświęcony będzie ten serwis.

Oferta mBanku:
konto osobiste konto firmowe kredyt hipoteczny kredyt samochodowy
karta kredytowa ubezpieczenia samochodowe doładowania komórek operator komórkowy
Zobacz również: doradztwo finansowe

Znajdziesz tu nie tylko informacje o podstawowych produktach mBanku (konta, lokaty itp.), ale także sposoby inwestowania ulokowanych w mBnak'u pieniędzy.

Jeżeli wiedza o inwestowaniu bardziej Cię zainteresuje, przedstawię Ci poradniki oraz szkolenia na ten temat. Nawet jeżeli masz niewielki kapitał myślę, że warto zainwestować parę złotych w elektroniczne poradniki - mogą się zwrócić po stokroć... Jeżeli operujesz większymi kwotami (rzędu dziesiątek tysięcy złotych), polecam szkolenia o inwestowaniu w fundusze oraz nieruchomości.

W ramach serwisu prowadzę również blog o inwestowaniu. Nie znajdziesz tam specjalistycznej, napisanej trudnym językiem wiedzy. Będę tam opisywał swoje doświadczenia z różnymi formami oszczędzania. Kapitał na razie mam niewielki, ale mam nadzieję go wkrótce zwielokrotnić :-) Tobie również radzę jak najszybciej zainteresować się oszczędzaniem i inwestowaniem. Nie chcesz chyba na starość zostać biednym emerytem? Czyż nie lepiej być bogatym rentierem? Pierwszym Twoim krokiem może być zapisanie się do newslettera, dzięki któremu będziesz informowany o nowych wpisach na moim blogu.

Skąd pomysł na tę stronę? Otóż od dłuższego czasu interesuję się finansową niezależnością. Zaczęło się od książek Roberta Kiyosaki, następnie pomysły na zarabianie przez internet, a teraz nadszedł czas na pomnażanie zgromadzonych środków.

Dlaczego m-Bank?

Jestem klientem m-Bank'u od ponad czterech lat. Nigdy mnie nie zawiedli. Cały czas korzystam z bezpłatnego eKONTa, mam do niego bezpłatną kartę Visa Electron, a ostatnio korzystam również z jego dodatkowych możliwości - funduszy inwestycyjnych. Zakup funduszy przez mBank jest bezpłatny, dlatego nie boję się inwestować. Jeżeli jeszcze nie masz konta w mBnak'u, możesz je szybko i bezpłatnie założyć. Wystarczy kliknąć poniższy banner:

© 2008-2009 by Łukasz Jarzembowski - e-biznes polityka prywatności - DMOZ
Serwis www.znamBank.pl oraz jego podserwisy nie jest podmiotem powiązanym z bankiem www.mBank.com.pl.