12.12.2011

Davos znów pechowe

NARCIARSTWO. W zawodach o Puchar Świata w Davos Justyna Kowalczyk była piąta na 15 km st. dowolnym i ósma w sprincie "łyżwą".

więcej »

30.11.2011

Kowalczyk nie będzie panikować

BIEGI NARCIARSKIE. Justyna Kowalczyk udała się do Włoch, gdzie ma zamiar ćwiczyć przez kilkanaście dni. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, w ten weekend odpuści sprinty w Duesseldorfie. Wystartuje dopiero w następnych zawodach Pucharu Świata, w Davos.

więcej »

28.11.2011

Bjoergen dominuje, Kowalczyk dwukrotnie piąta

BIEGI NARCIARSKIE. Trzydniowe zawody w Kuusamo - Ruka Triple - bezapelacyjnie wygrała Norweżka Marit Bjoergen. Justyna Kowalczyk w sobotnim biegu na 5 km był szósta, w niedzielnym na 10 km zachowała swą pozycję.

więcej »

26.11.2011

Błąd Kowalczyk

BIEGI NARCIARSKIE. Początek zawodów w Kuusamo nie okazał się szczęśliwy dla Justyny Kowalczyk. Polka zajęła 13. pozycję w sprincie na 1,2 km stylem klasycznym. Wygrała Norweżka Marit Bjoergen.

więcej »

21.11.2011

Bjoergen górą, Kowalczyk dziesiąta

BIEGI NARCIARSKIE. Inauguracja rywalizacji w Pucharze Świata pod znakiem dominacji Norweżek

Od 10. miejsca zaczęła starty w Pucharze Świata obrończyni "Kryształowej Kuli" Justyna Kowalczyk. Pierwszy bieg, na 10 km stylem wolnym w norweskim Sjusjoen, wygrała bezapelacyjnie jej największa rywalka Marit Bjoergen.

więcej »

18.11.2011

Pogoń za czwartą kulą

BIEGI NARCIARSKIE. Jutro Justyna Kowalczyk rozpoczyna sezon w Pucharze Świata

Jutro w norweskiej miejscowości Sjusjoen zaczyna się rywalizacja w Pucharze Świata w biegach narciarskich. Czy po swoją czwartą "Kryształową Kulę" sięgnie Justyna Kowalczyk?

więcej »

14.11.2011

Hat trick Justyny

NARCIARSTWO. Justyna Kowalczyk nokautuje rywalki. Trzy starty - trzy zwycięstwa, oto jej bilans w pierwszych w tym sezonie zawodach FIS w fińskim Muonio, za kołem polarnym.