Pre pomoc pri nakupovaní, rady a špeciálne
ponuky volajte na telefónne číslo:
02/59 220 751
Produkty videné v
Rôzne články
 

Prepravné podmienky

www.topshop.cz Pre dodávky tovaru do Českej republiky navštívte www.topshop.cz

Všetky naše produkty môžete využiť ako darček k meninám, narodeninám, ako svadobný dar či dar k sviatku alebo výročiu a potešíte tak svojich blízkych.

Novoročné predsavzatia

Ako efektívne zabezpečiť, aby sa Predsavzatienovoročné predsavzatia stali realitou

Rok 2008 začal a vy ste si určite na konci minulého roka sľúbili nejaké novoročné predsavzatia, ktoré sa teraz budete snažiť v novom roku plniť.

Novoročné predsavzatia sú perfektnou motiváciou, ktorá nám pomáha zlepšovať veci, s ktorými nie sme vo svojom živote spokojní:

  • niektorí z vás skúsia prestať s nejakým škodlivým zlozvykom,
  • iní skúsia robiť viac pre svoje zdravie a telo,
  • a niektorí budú bojovať o úspech v biznise.

Problém týchto predsavzatí je vo fakte, že sa vzdávame príliš rýchlo.

Prečítajte si zopár rád a tipov, ktoré vám pomôžu držať sa novoročných predsavzatí a splniť z nich čo najviac do roku 2009.

Buďte realistickí

Najvhodnejší čas by bol, keby ste si predsavzatia ešte len robili, ale teraz sú už hotové. Stále však môžete predsavzatia rozdeliť na realizovateľné a ťažko realizovateľné. Ak sa k tomu postavíte ozaj seriózne, budete musieť zvážiť, ktoré sa dajú uskutočniť tento rok a ktoré nie. Tie, ktoré vyzerajú byť toho roku neuskutočniteľné je lepšie vynechať, lebo inak vám môžu odoberať motiváciu, ktorú potrebujete na tie ostatné.

Vysoké, ale dosiahnuteľné ciele

Predsa len to neznamená, že si môžete ponechať len uskutočniteľné predsavzatia, lebo jednako stále potrebujete dosahovať úspech a zlepšovať svoj život v roku 2008, jednako však realizácia predsavzatí musí byť hlavným motívom tohto roku. Neskúšajte dosiahnuť nemožné a vyhýbajte sa takto sklamaniu.

Urobte si plán

Ak to s predsavzatiami myslíte vážne, nemali by ostať v hlave. Viete, múdri si píšu . Urobte si plán, kde definujete ako a ktoré predsavzatia zrealizujete. V praxi sa to vždy zvrtne tak, že ľudia sú náchylní pracovať ľahšie, ak majú plán, o ktorý sa môžeme oprieť a ak máme určené dátumy a termíny, ktoré môžeme alebo musíme dodržiavať.

Sledujte svoje napredovanie

Súčasťou plánovania a realizovania novoročných predsavzatí je tiež sledovanie vašich úspechov a neúspechov. Robte si poznámky, ako dokážete týždenne alebo mesačne realizovať svoje novoročné predsavzatia. Robte si poznámky úspechov a neúspechov. Úspechy vás budú motivovať a neúspechy vás upozornia, že by ste mali svojim predsavzatiam venovať viac pozornosti.

Hovorte o svojich novoročných predsavzatiach

Novoročné predsavzatia nie sú niečo, o čom by sme mali mlčať, alebo si to nechať sami pre seba. Potrebujete sa so svojimi predsavzatiami podeliť so svojimi najbližšími a možno budú schopní vám pomôcť. Ak ste sa napríklad rozhodli prestať fajčiť, určite budete potrebovať podporu svojich priateľov. To vám tiež pomôže pripomenúť záväzok vždy, keď sa vám podarí porušiť ho.

Urobte si zoznam pozitívnych a negatívnych stránok

Ak skúšate prestať s nepríjemným zlozvykom, je dobré, ak si urobíte zoznam škodlivých stránok svojho zlozvyku. Aby bol zoznam ešte efektívnejší, pridajte aj pozitívne stránky skončenia so zlozvykom. Týmto spôsobom vám zoznam zakaždým pripomenie, prečo ste sa rozhodli pre toto novoročné predsavzatie a prečo má zmysel vydržať.

Novoročné predsavzatie v praxi

Nechcem vám ponúkať priveľa teórie, tak mi dovoľte, aby som vám povedal o mojich novoročných predsavzatiach.

Keďže som ťažký fajčiar, rozhodol som sa prestať v roku 2008 fajčiť...

Už som to skúšal a nikdy som neuspel, preto som sa rozhodol, že v roku 2007 na to pôjdem viac systematicky.

  • Rozhodol som sa, že si budem viesť záznamy o mojich úspechoch a neúspechoch. Týmto spôsobom zapisujem koľko cigariet vyfajčím za deň, aby som jasne vedel, či moje predsavzatie napreduje alebo nie.
  • Moje rozhodnutie je realistické a tak som sa rozhodol ponechať si celý rok na to, aby som skutočne prestal fajčiť a stanovil som si mesiace počas tohto roka, v ktorých moje užívanie cigariet pomaly prestane.
  • Predtým, než som urobil rozhodnutie, skúmal som, aké sú moje názory na skoncovanie s fajčením. Urobil som si prieskum o tom, ako fungujú nikotínové náplaste a nikotínové žuvačky a na jar sa chcem zastaviť na klinike, ktorá pomáha fajčiarom zbaviť sa zlozvyku.
  • Podelil som sa o svoje predsavzatie s priateľmi, ktorí mi teraz pripomínajú moje rozhodnutie pri každej príležitosti, takže naňho nezabudnem.
  • Tiež som si pripravil zoznam negatívnych stránok fajčenia a pozitívnych stránok skoncovania s ním a môžete si domyslieť, že je to veľmi dobrá motivácia k skončeniu.

Želám vám veľa úspechov pri realizácii vašich predsavzatí!

Rôzne články Iné  
FlavorWave Turbo Oven
Rýchla objednávka Rýchla objednávka
[Viac informácií]

FlavorWave Turbo Oven

FlavorWave Turbo Oven je zázračný kuchynský pomocník, ktorý pripraví vaše obľúbené jedlo trikrát rýchlejšie a bez potreby použitia tuku.

Cena pre Vás: 149,00 EUR

Ab Tronic X2 - Zľava -20%
Rýchla objednávka Rýchla objednávka
[Viac informácií]

Ab Tronic X2 - Zľava -20%

Ab Tronic X2 vytvaruje aj vaše stehná, spevní hrudník, plecia, ramená aj bicepsy.

Bežná cena: 84,90 EUR

Cena pre Vás: 67,90 EUR

Ušetríte: 17,00 EUR

 Najobľúbenejšie výrobky Iné

Paint Zoom

Rozlúčte sa s valčekmi, štetkami a katastrofálnymi vaničkami na maľovanie, nerovnomerným náterom, kvapkaním, presahovaním okrajov a neporiadkom.

[ Viac informácií ]

Cena pre Vás: 59,90 EUR

Rýchla objednávka

H2O Mop X5

Predstavuje Vám najnovší a najlepší čistiaci parný mop spomedzi všetkých, ktoré sú momentálne na trhu – mimoriadne kvalitný a viacúčelový H2O Mop X5!

[ Viac informácií ]

Cena pre Vás: 99,90 EUR

Rýchla objednávka

Ab Tronic X2 - Zľava -20%

Ab Tronic X2 vytvaruje aj vaše stehná, spevní hrudník, plecia, ramená aj bicepsy.

[ Viac informácií ]

Bežná cena: 84,90 EUR

Cena pre Vás: 67,90 EUR

Ušetríte: 17,00 EUR

Rýchla objednávka
 

Relax & Tone

Relax & Tone prináša vypracovanie celého tela bez cvičenia. Zoštíhľovanie, tónovanie a masírovanie - všetko v jednom!

[ Viac informácií ]

Cena pre Vás: 49,90 EUR

Rýchla objednávka

Velform Perfect Legs - emulzia na rozšírené cievky na nohách

Velform perfect legs - Bezpečná a účinná liečba, ale aj prevencia vzniku rozšírených žiliek na nohách.

[ Viac informácií ]

Cena pre Vás: 39,90 EUR

Rýchla objednávka

Derma seta

Chcete mať hladkú pokožku bez chĺpkov na celom tele? Ale nechce sa Vám holiť si nohy každý deň alebo znášať bolesť pri odstraňovaní chĺpkov voskom? A možno sami veľmi dobre viete, že aj tie najjemnejšie depilátory môžu podráždiť Vašu pokožku...

[ Viac informácií ]

Cena pre Vás: 44,90 EUR

Rýchla objednávka
 

Guľa na pranie + aviváž zdarma!

Guľa na pranie Ecogenie Ball je nové ekonomické a ekologické riešenie pre Vaše pranie. Jednoducho a šetrne vyčistí oblečenie bez použitia drahých pracích prostriedkov, či iných chemikálií a vydrží až 1000 použití. Za našu super cenu Vám ponúkame 2ks Ecogenie Ball a skladač na bielizeň.

[ Viac informácií ]

Cena pre Vás: 49,90 EUR

Rýchla objednávka

Space Bag Cube set 7ks

Space Bag Cube set 7ks- revolučný prelomový dizajn vákuových obalov pre väčšie množstvo oblečenia.

[ Viac informácií ]

Cena pre Vás: 29,90 EUR

Rýchla objednávka
 "Rôzne články" 
Prečo
nakupovať v Top Shope

Vašu objednávku vybavíme do 10 dní od potvrdenia objednávky (v prípade, že tovar nie je vypredaný). Kuriér Vám v prípade, že Vás nezastihne, zavolá na telefónne číslo, ktoré ste uviedli v objednávke.

Úplne bezpečné nakupovanie – platba až pri prijatí.

Nakupujeme tovar priamo od výrobcu a to nám umožňuje predávať tovar za výhodnejšie ceny ako ostatní. Všetok tovar spĺňa normy EÚ.

Záruka plného vrátenia peňazí! Ak nie ste spokojní s výrobkami, ktoré ste si tu objednali, do 7 dní od ich prijatia nám ich môžete jednoducho vrátiť bez toho, aby Vás to niečo stálo. U niektorých výrobkov je táto doba predĺžená až na 30 dní. Bude vám vrátená plná čiastka – bez zbytočných otázok.

S nákupom Vám kedykoľvek poradia pracovníci zákazníckeho servisu na čísle 02/59 220 751 alebo predavačky v našich predajniach.

Môžete nakupovať bez čakania v obchode priamo cez Internet v pohodlí Vášho domova.

V našej ponuke nájdete produkty, ktoré sú vhodné darčeky k narodeninám, meninám a rôznym výročiam alebo poslúžia ako svadobný dar.

STUDIO MODERNA s.r.o., Karadžičova 8/a (CBC 1), 821 08 Bratislava, IČO: 35709596, IČ DPH: SK2020249715,
zapísaná v OR súdu: Okresný súd Bratislava I., vložka číslo: 13917/B. Ceny sú uvedené v €, sú vrátane 20% DPH
a sú automaticky prerátané virtuálnou softvérovou kalkulačkou kurzom 30,1260 SK/EUR.

matrace | Kosmodisk | teleshopping