Duyurular:

Alan Adı Sorgula

.com
.net
.org
.info
.biz
.tv
LiveZilla Live Help

Neden Hostturka?

Hostturka sunduğu hizmetleri güçlü network altyapısı ve sunucu donanımlarıyla en yüksek seviyede sürekliliğiyle sunmayı hedefler. Yüksek hızda açılan siteler ve en az kesintiyi amaçlayan yapısıyla, barındırdığımız tüm sitelere güvenilir bir hizmet sunmaya çalışır. ...

Sanal Sunucular

Haber siteleri, tatil siteleri, video siteleri, şirket uygulamları, portallar ve yüksek sql sorguları barındıran uygulamalarınız için %100 MEMNUNİYET garantisi. Ssd ve sas diskler üzerine kurulu sunucularımızda , fiziksel bir sunucudan aradığınız her şeyi ve fazlasını bulabilirsiniz.

Web Hosting

Başlangıç ,orta ve profesyonel seviyeli internet siteleriniz ve portallarınız için hazırladığımız windows  hosting planlarımız size en ekonomik çözümleri sunar.

Türkiye lokasyonlu Xeon E 5620 işlemcili SNC sunucularımız sitenizin veri güvenliğini ve performansını garanti eder.%99,5 uptime garantisi ile aşağıdaki hosting planlarımızı inceleyerek ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bayi Hosting

Bayi Hosting planlarımız birden fazla domain ve hosting'e sahip olan kişi, kurumlar ve WebMasterlar için tasarlanmıştır. Bayi hosting çözümlerimiz sayesinde kendinizin veya müşterilerinizin hostinglerini tek bir panelden kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Sunucu bulundurma ve yönetme maliyetlerini  üstlenmeden müşterilerinize ekonomik hosting çözümleri sunabilirsiniz.

Alan Adı Tescil

Online Alan Adı Kaydı ile tüm domain uzantılarımız anında aktif olmaktadır. Satın aldığınız her domain bir hosting paketi alarak anında aktif hale getirebilirsiniz.

.tr uzantılı ticari firmalar ve şahıslar için tanımlanan uzantılar gerekli evraklar tarafımıza iletildikten sonra aktif olmaktadır.

Siz de çok uygun fiyatlara sahip olacabileceğiniz alan adınızı hemen satın alabilirsiniz.

Radyo Hosting

Bireysel Radyo yayınlarınızı firmamız sunucuları üzerinden hostturka.com güvencesi ile kesintisiz ve kaliteli olarak internete aktarabilirsiniz. 

Yüksek hat kapasitesine sahip sunucularımızdan Shoutcast sistemi ile kullanıcılarınıza sorunsuz şekilde ulaşın. İhtiyaçlarınıza uygun paketlerimiz altta mevcuttur, Soru ve sorunlarınız için canlı destek birimlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz