Strona na FB    Strona na YT

INTENSYWNE

WPROWADZENIE DO NLP

3 DNI WYPEŁNIONE PO BRZEGI NLP

Każda wielka podróż, zaczyna się od pierwszego kroku - Konfucjusz

11-13 maj 2012, Warszawa

Zacznij 2012 rok, od Intensywnej dawki inspiracji i prawdziwej wyprawy w głąb siebie!
 

Możesz wejść w świat oryginalnego NLP i przekonać się na własne oczy czym jest NLP. Próba poznania NLP z książek i nagrań audio i video, można porównać do słuchania opowieści o wspaniałej podróży, lub PRZEŻYCIU JEJ z nami, doświadczeniu każdym zmysłem i komórką ciała. Czujesz TĄ różnicę?

Intensywne Wprowadzenie do NLP to ekscytująca, wyprawa w świat Twojego własnego umysłu. Jest to być może, najważniejsza podróż, jaką możesz odbyć. Gdyby było coś co mogłabyś zmienić w swoim zachowaniu, w swoim sposobie myślenia lub emocjonalnych reakcjach, co byś wybrała do zmiany, co by to było?

W czasie Intensywnego Wprowadzenia do NLP, trzech dni, spędzonych z Pawłem,  możesz to zrobić poznając oryginalne NLP i stosując je z powodzeniem w Twoim życiu. NLP to nowoczesna psychologia, praktyczna wiedza o tym jak działa Twój umysł, to techniki pracy ze stanami emocjonalnymi, zasady efektywnej komunikacji, technologie stosowane na całym świece przez liderów, mówców publicznych, wybitnych coachów i dużo więcej.

Czy coraz częściej słyszysz nazwę NLP? Czy pojawiają się w twoim polu widzenia sprzeczne komentarze i opinie? Czy lubisz mieć własne zdanie na jakiś temat. Jeśli tak, to najwyższy czas, dla Ciebie abyś poznał technologię, która zrewolucjonizowała świat terapii, biznesu, rozwoju osobistego.  

wprowadzenie_do_nlp

Nie możemy obiecać, że każdy uczestnik przejdzie rewolucyjną przemianę w każdym obszarze życia w ciągu, zaledwie trzech dni. Jednakże z naszych doświadczeń, z dziesiątek treningów wynika, że jest to czas, w którym możesz nauczyć się tak wiele i zrobić, dla siebie tak dużo, że nazwiesz ten czas, dla siebie absolutnie REWOLUCYJNYM, patrząc jak bardzo się zmieniłeś. Ponieważ kiedy wiesz w jak sposób, naprawdę działa ludzki umysł i emocje, możesz rozpocząć transformację swojego życia, zachowań, zmienić sposób myślenia i działania.

 

Czego konkretnie nauczysz się na szkoleniu " Intensywne Wprowadzenie do NLP"

* doświadczysz w jaki sposób Twój umysł, tworzy Twój personalny świat, i jak możesz na niego wpływać, tworząc obrazy, dźwięki, uczucia - staniesz się reżyserem w teatrze Twojego umysłu

* poznasz technologię Modelowania, z której wyrosło NLP, która umożliwia kopiowanie wybitnych rezultatów w jakiejkolwiek dziedzinie życia - od tej pory kiedy zobaczysz kogoś kto osiąga sukces zamiast zazdrości lub poczucia niższości, zaczniesz działać aby powtórzyć ten rezlutat

* nawiążesz kontakt z nieświadomym umysłem i zaczniesz budować z nim relację, oraz stworzysz system komunikacji z nieświadomością, co zapewni Ci codzienny rozwój i coraz większe przebudzenie Twojego potencjału, który czeka w tobie na przebudzenie

* poznasz skuteczny sposób na zbudowanie Twojej życiowej wizji i celów, które Ciebie do niej zaprowadzą, krok po kroku - zbudujesz wielką wizję i codzienny plan działania

* odbędziesz wstęp do Praktyka NLP i będziesz mógł go kontynuować, kiedy tylko zechesz, w odpowiednim dla Ciebie terminie

* nauczysz się metody zarządzania sobą, czasem i energią, aby zadbać o wszystkie ważne dla Ciebie przestrzenie życiowe, to co czujesz, że jest dla Ciebie najważniejsze, jak zdrowie, relacje, kariera, finanse, edukacja

* zaczniesz stosować praktyczne metody motywacji i inspirowania się do działania każdego dnia, wyobraź sobie jak budzisz się codziennie z energią do działania i pasją życia!

 

Krótka Historia NLP

NLP powstało na podstawie obserwacji sposobu myślenia i działania wybitnych terapeutów XX wieku. Bandler i Grinder spędzając wiele godzin z Miltonem Ericksonem, Fritzem Perlsem i Virginią Satir, zadali sobie jedno bardzo ważne pytanie „CO INACZEJ ROBIĄ CI GENIUSZE OD WSZYSTKICH INNYCH TERAPEUTÓW, ŻE RZECZYWIŚCIE ICH KLIENCI WRACAJĄ DO ZDROWIA.?” Zaobserwowali wzorce skutecznego działania, wpływu na umysł, który usuwa blokady i stymuluje rozwój. Potem ta wiedza została zgeneralizowana na biznes, negocjacje, sprzedaż, edukację, życie rodzinne, samodoskonalenie i inne obszary życia. Umiejętność wpływania na swój umysł i umysły innych ludzi, jest absolutną podstawą, w każdej dziedzinie życia.

 

NLP jest oparte na bardzo prostych regułach

1. Istnieją ludzi, którzy osiągnęli sukces w biznesie, są zdrowi, tworzą dobre kochające związki, uczą się szybko i efektywnie. Ich zwycięstwa są dziełem wzorców, strategii, przekonań, zachowań, którymi się posługują, aby osiągać wyjątkowe rezultaty. NLP prowadzi Ciebie do myślenia, w jaki sposób mogę uczyć się od tych ludzi, jak mogę zachowując moją indywidualność, powtórzyć ich wyczyn. W jaki sposób mogę zakodować w sobie wzorce, które rzeczywiście działają?

2. To co osiągasz w życiu, Twoje rezultaty są konsekwencją tego w jaki sposób myślisz i działasz. Kiedy zmienisz sposób myślenia i działania, zmienią się również rezultaty, jakie otrzymujesz. Używając NLP możesz w szybki i efektywny sposób zmienić Twój sposób myślenia i działania na bardziej efektywny, doskonalszy, przynoszący rezultaty jakich oczekujesz. Każdy rezultat ma swoją przyczynę.

 

To tylko dwie z kilkunastu reguł NLP, które poznasz podczas 3 dniowego treningu. Czy widzisz jak rozsądne i praktyczne są te zasady? Jak bardzo mogą zmienić życie człowieka, gdy poparte są  praktycznymi ćwiczeniami i technologiami do codziennego użytku?
 

 

 

Jeśli jesteś zdecydowany dołączyć do Pawła i grupy, aby w świetnej atmosferze spędzić 3 dni, ucząc się bezcennej wiedzy, chcesz poznać NLP na najwyższym poziomie i zacząć realizować swoje plany i cele, zamiast tylko o nich mówić, zarezerwuj swoje miejsce.

 button

 

Kto prowadzi:

Paweł Jan Mróz

pawel_baner

 

 • Międzynarodowy Trener NLP.
 • Licencjonowany i wyszkolony bezpośrednio przez twórcę NLP J. Grindera
 • Dyplomowany Psycholog, Coach i Doradca.
 • Założyciel Polskiej Akademii NLP.
Moją misją życiową jako trenera i nauczyciela jest: odnajdywanie i osiąganie doskonałości w człowieku, wprowadzanie zmiany w ludzkie życia i wspieranie w realizacji ich marzeń.Paweł Jan Mróz

 

Jako uczestnik szkolenia otrzymujesz:

 • bilat wstępu na szkolenie Intensywne Wprowadzenie do NLP
  materiały
  szkoleniowe
 • dyplom ukończenia szkolenia
 • cenne znajomości z pozostałymi pasjonatami rozwoju osobistego
 • smaczny i zdrowy catering
 • świetną atmosferę przez 3 dni treningu
   

Inwestycja:

Normalna cena:

1078 PLN
+VAT23%
(1400 zł)

Zarezerwuj dzisiaj za:

720 PLN* 
+VAT23%
(885,6 zł)

Teraz oszczędzasz:

358 zł

*Cena obowiązująca do końca marca 2012 r.

button

 

Lokalizacja:

Warszawa


Kiedy:

11-13 maj (piątek - niedziela) 2012 r.


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

lub po prostu zadzwoń i powiedz, że musisz tam być: 509805168 

Przyjdź na szkolenie INTENSYWNE WPROWADZENIE DO NLP i poznaj rewolucyjne informacje, naucz się konkretnych technik i przećwicz je pod okiem specjalisty, ktorego licencjonuje sam twórca NLP - John Grinder.

Paweł Jan Mróz

Szkolenie poprowadzi Paweł Jan Mróz, właściciel i główny trener Polskiej Akademii NLP. Człowiek, który oprócz wykształcenia psychologicznego i najwyższej certyfikacji NLP przez twórców metody, dużą część swojego życia spędził na podróżach po świecie. Uczył się medytacji w Indiach, studiował z szamanami i uzdrowicielami w Peru, praktykował medytację z mnichami w Nepalu . Ćwiczy różne sztuki walki, praktykuje Jogę, medytuje według różnych systemów z całego świata. Integrując NLP z medytacją, coachingiem i innymi metodami zbudował własny indywidualną i wyjątkową metodą, oferując całą swoją wiedzę i umiejętności, dla Ciebie.

button

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej - napisz na:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.