Bulut Bilişim

Verilerinizi Buluta Genişletin.

3

Basit Yolla

Uygulama Platformuna başlayın.

Detaylı Bilgi
Bulut Bilişim

Bulut Bilişime Genel Bakış

Zaten bildiğiniz ve güvendiğiniz ürünlerin çoğunun, artık bulutta çalışan sürümleri de mevcut. Ve işletmenizin hiçbir şeyden taviz vermemesi için beklediğiniz güvenilirlik, güvenlik ve küresel erişime sahip olacak kadar kapsamlı bulut hizmetleri ve kurumsal uygulamalar kümesini yalnızca Microsoft sunuyor.

Doğru teknolojiyi kullanarak, işletmenizin hemen hemen her yerden veriye ve işbirliği araçlarına anında erişmesini sağlayabilirsiniz. Microsoft bulut hizmetleri, zaten tanıdığınız kurumsal uygulamalar ve zaten sahip olduğunuz varlıklarla daha fazla verimlilik elde etmeyi mümkün kılıyor.

Onlarca yıl boyunca küçük ve büyük işletmelere hizmet vermenin deneyimi ile, Microsoft bulut hizmetleri, hem sizin hem de çalışanlarınız için ilk günden itibaren ölçeklenebilir ve tanıdık teknolojinin değerini anlıyor. Her şeyi doğru şekilde bir araya getirdiğimizden emin olmak için, bilinen en kapsamlı bulut tabanlı iş çözümlerini sunmanın yanı sıra 24 saat destek sunuyoruz.

Microsoft bulut hizmetlerini tanıyın:

Microsoft Windows
Windows Azure bulut için uygulama ve hizmetler geliştirmek üzere esnek, tanıdık bir ortam sunar. Piyasaya sürme sürenizi kısaltabilir ve artan talebe uyum sağlayabilirsiniz.

Windows Live ID Windows Live tarafından sunulan ve farklı uygulamalar arasında kullanılabilecek evrensel kimlik bilgileri oluşturmanıza imkân tanıyan kimlik doğrulaması sistemidir.

Windows Intune Windows bulut hizmetlerini ve Windows 7'yi kullanarak işletmelerin PC'leri yönetme ve güvenliklerini sağlama yöntemlerini basitleştirir. Böylece PC'leriniz ve kullanıcılarınız hemen hemen her yerde, en yüksek performansla çalışabilir.

Microsoft SQL Server
Microsoft SQL Azure yüklemek, kurmak, güncellemek ya da yönetmek zorunda olmadığınız, son derece ölçeklenebilir ve çok kullanıcılı bir veritabanıdır. Kelley Blue Book, 3M, Siemens ve pek çok büyük şirket, günümüzde SQL Azure kullanıyor.

Microsoft SharePoint
Microsoft SharePoint Online işletmenize, çalışanların işbirliği yapabileceği ve belgelerini paylaşabileceği son derece güvenli, merkezi bir alan sağlar. Bu da daha yönetilebilir iş akışı, daha iyi sürüm denetimi ve kritik iş verilerine "her yerden erişim" anlamına gelir.

Daha fazla bilgi almak için Microsoft Bulut Bilişim ana sayfasını ziyaret edin.

İlgili Ürünler

Windows Azure
Microsoft SQL Azure
Microsoft SharePoint 2010

Kaynaklar

Kaynakları keşfedin ve karşıdan yükleyin