Przejdź do głównej części strony

Ewelina Lisowska wypuściła debiutancki singel!

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Do sieci trafił singel "Nieodporny rozum" - debiutancki utwór Eweliny Lisowskiej. Piosenka ma być grana przez największe stacje radiowe w Polsce. Słuchacze są mocno podzieleni w odbiorze numeru.

Ewelina Lisowska na planie programu "X Factor" - fot. Paweł Wrzecion
Ewelina Lisowska na planie programu "X Factor" - fot. Paweł Wrzecion /MWMedia

Piosenka zapowiada minialbum Eweliny Lisowskiej, który ukaże się 7 sierpnia. Na EP-ce zatytułowanej po prostu "Ewelina Lisowska" znajdzie się sześć utworów.

Ewelina Lisowska występowała w drugiej edycji programu "X Factor". Zaszła najdalej spośród solowych wokalistek. Podopieczna Tatiany Okupnik odpadła z show tuż przed finałowym odcinkiem. Wcześniej Lisowska dała się poznać w "Mam talent".

Choć na co dzień Ewelina występuje w post-hardcore'owym zespole Nurth, wygląda na to, że jej solowa twórczość bliższa będzie przebojom Sylwii Grzeszczak czy Juli. Zresztą sama Ewelina podkreśla, że inspirują ją popowe gwiazdy - m.in. Christina Aguilera i Jessie J.

Pierwsze reakcje na piosenkę są bardzo zróżnicowane.

"Ona przynajmniej ma głos, nie to co Grzeszczak" - pisze na Facebooku jeden z naszych czytelników. "A tyle było gadania, że to strasznie rockowa dziewczyna. Tyle obietnic, że będzie z pazurem" - denerwuje się inny.

"Okropne, brzmi jak Kaja Paschalska.... piosenka dla dzieci" - atakuje słuchacz na YouTube. "Mistrzowski pop! Trochę Juli, trochę Honey, trochę czegoś innego, ale utwór świetny!" - to z kolei komentarz z przeciwległego bieguna.

Posłuchaj singla Eweliny Lisowskiej:

Sprawdź tekst piosenki w serwisie Teksciory.pl!

Źródło informacji: INTERIA.PL

więcej o:
Ewelina Lisowska,
The X Factor

Informacje o artyście

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska

data urodzenia: 1991 r.

kraj: Polska

gatunek: pop

więcej »