LT | EN
 
Didysis Vilniaus Gospel festivalio koncertas Pasirodymai

Vieta - Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius / Pradžia - 19:00 / Trukmė - 2 val.

 
 
 

Bilietų kaina
24,00 - 64,00 Lt

 
Didysis Vilniaus Gospel festivalio koncertas

JAV ir ŠVEDIJOS GOSPEL ŽVAIGŽDĖS X VILNIAUS GOSPEL MUZIKOS FESTIVALYJE

Š.m. lapkričio 10 dieną Vilniaus kongresų rūmuose vyks Jubiliejinio Vilniaus gospel muzikos festivalio Didysis koncertas, kurį organizuoja Lietuvos jaunųjų krikščionių sąjunga. Šio festivalio programa ypatinga – jubiliejaus proga bus atlikti užsienio autorių ir geriausiai skambėję visų Vilniaus Gospel festivalių kūriniai.

X JUBILIEJINIO VILNIAUS GOSPEL MUZIKOS FESTIVALIO DIDŽIAJAME KONCERTE išgirsite jungtinį gospel chorą (daugiau kaip 300 dainininkų), JAV, Švedijos ir Lietuvos gospel muzikos žvaigždes. Savo programą atliks muzikos profesionalas - gospel dainininkas, kompozitorius ir dirigentas iš Jungtinių Amerikos Valstijų – Jay T. Hairston. Festivalio Didžiajame koncerte gospel dvasią skleis ir charizmatiškieji svečiai iš Švedijos – Jonas Engström bei Monica Törnqvist. Koncerte taip pat dalyvaus ir Lietuvos gospel muzikos atstovai: dirigentai ir dainininkai Kristina Žaldokaitė, Edita Tamoševičienė (kartu su choru „Maranata“), Marija Monika Žalnerauskaitė, Akvilė Kalinaitė, Jonas Sakalauskas, Simona Savickaitė ir kiti. Didžiajame koncerte gospel muzikos gerbėjai turės galimybę išgirsti populiariausius autentiškus „Keep Your Lamps“, taip pat aranžuotus „Steal Away“ spiričiuelius, originalius „In All thay ways“, „You are Holy“, populiarius „Joyful, Joyful“, „Oh, Happy Day“ ir kitus intriguojančius gospel kūrinius.

Profesionalus gospel muzikos kompozitorius, atlikėjas ir dirigentas JAY T. HAIRSTON iš Jungtinių Amerikos Valstijų dar būdamas labai jaunas paskyrė savo gyvenimą Dievui, kuris, anot jo, suteikė gabumų groti pianinu iš klausos.

Baigęs Bowling Green State universitetą, Jay T. organizavo gospel muzikos seminarus Šiaurės Ajovos universitete bei Baldwin-Wallace koledže, kuriuose dalyvaudavo žymūs gospel atlikėjai. Jis koncertavo daugelyje Europos šalių: Anglijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Škotijoje ir Vokietijoje, kur diriguodavo ten vykstančiuose seminaruos, taip pat koncertuodavo kaip kviestinė žvaigždė. 2007 m. gruodį Jay T. Hairston įrašė trečiąjį savo albumą „I Won‘t Forget“ (liet. „Aš nepamiršiu“), kuriame kūrinius atlieka geriausi gospel dainininkai ir muzikantai Šiaurės rytų Ohajuje. Albumas yra eklektiškas maldos ir garbinimo dainų, melancholiškų baladžių, istorinių motyvų ir bliuzo ritmų mišinys. 1992 metais buvo išleistas pirmasis atlikėjo albumas „I‘m Going On“, 1998 m. antrasis - „Keep My Mind“, kuriame susilieja įvairūs muzikos stiliai.

Jay T. Hairston yra įrašęs kūrinius su Švedijos choru „Celebration Gospel Choir“, kur jis buvo pagrindinis atlikėjas, taip pat su chorais iš Klyvlendo (JAV). Jis dirbo ir su žymiais gospel muzikantais Milton Biggham, Timoty Wright, Walter Hawkins ir kt.

Tai bus jau trečiasis gospel muzikos žvaigždės apsilankymas Lietuvoje.

MONICA TÖRNQVIST – muzikos mokytoja, gospel muzikos dainininkė ir dirigentė iš Švedijos. Nuo pat Vilniaus gospel festivalio atsiradimo Lietuvoje ji yra nuolatinė šio festivalio dalyvė. Monica Törnqvist ne kartą įrodė, jog savo nuoširdumu ir spinduliuojančia energija moka pavergti žmonių širdis. Šiais metais festivalio Didžiajame koncerte Monica diriguos jungtiniam gospel chorui bei atliks keletą solinių numerių.

JONAS ENGSTRÖM – dirigentas, kompozitorius, lektorius bei vienas iš gospel muzikos pradininkų Švedijoje. Dirbdamas projektų vadovu Stokholmo gospel muzikos festivalyje bei dalyvavęs daugelyje seminarų Europos ir Amerikos bažnyčiose, jis įgijo milžiniškos patirties ir dar labiau pažino gospel muziką. Jonas yra dirbęs su tokiais žymiais gospel atlikėjais kaip Edwin Hawkins, Cynthia Nunn, Richard Smallwood, Walt Whitman and Daryl Coley.

Pagrindinis Jonas Engström išskirtinumas – tai nuolatinis gospel muzikos tyrinėjimas, unikalių elementų ieškojimas, originalus bei savitas šio muzikos stiliaus pateikimas.

1997-2005 Jonas dirigavo Stokholmo „Credo“ chorui. Jo vadovaujamas choras „One Nation Gospel Choir“ (įkurtas 2006 m.) pelnė daug Švedijos chorinės muzikos mylėtojų simpatijų.

Jonas dirba ir su skirtingų šalių projektais: afrikiečių ritmais persmelktame „African Beat“ bei ispaniškame „Gospel sin fronteras“, kuriuos organizuoja jo kompanija „Soulful Music“, įkurta 1998 m.

FESTIVALIO JUNGTINIAME GOSPEL CHORE giedos daugiau negu 300 dainininkų iš visos Lietuvos. Chorui akomponuos ritmo grupė – Robertas Semaškevič (klavišiniai), Tomas Dičiūnas (Hammond vargonai), Juozas Martinkėnas (gitara), Domas Žostautas (bosinė gitara), Andrius Kairys (būgnai).

Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 3 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos jaunųjų krikščionių sąjunga, Asociacija.

Daugiau informacijos: www.vilniusgospel.lt info@vilniusgospel.lt.

 
 
The Event Ambassador LOGO
Specialios bilietų įsigijimo sąlygos grupėms!
Daugiau informacijos Užsakyti bilietus
 
 
 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
Renginio dalyviai
 

Jay T. Hairston (JAV)
Jonas Engström
Monica Törnqvist (Švedija)
Kristina Žaldokaitė
Girmantė Vaitkutė
Edita Tamoševičienė
M. Monika Žalnerauskaitė
Akvilė Kalinaitė
Simona Savickaitė (Lietuva)

Linksmoji paieška
Išsipildžsiusi svajonė
TABAMI goes U2