הוסף למועדפים בקרו בדף הפייסבוק שלנו הצטרף אלינו בפייסבוק
 

מאמן כושר אישי

*מאמן כושר אישי - יתרונות

* מאמן כושר אישי

*מאמן כושר אישי - למי זה מתאים ?

*איפה ניתן להשיג שירותי מאמן כושר אישי ?

*מתי שוכרים את שירותיה של מאמנת כושר אישית ?

*מאמנת כושר אישית

 

*מאמנת כושר אישית של upstyle

מאמן כושר אישי

מאמן כושר אישי  הינו מאמן המגיע הביתה, בודק את המצב הפיזי שלנו, ואת מצב הכושר הגופני שלנו. בהתאם הוא עורך לנו תוכנית אימונים, יחד עם תוכנית תזונה מתאימה. מאמן כושר אישי , ישהה בביתנו,  במשך שעה, לאימון אינטנסיבי, במהלכו, נעבור אימונים שונים, עם ובלי מכשירים.

----- לראש הדף -----

מאמן כושר אישי - היתרונות

אימונים אלו יהיו מותאמים לנו, למצבנו הבריאותי והפיזי. היתרון הגדול של אימון עם מאמן כושר אישי , הוא הפיקוח הצמוד של מאמן כושר אישי . להבדיל מאימון במכון כושר, שם, מאמן הכושר אחראי על מספר רב של מתאמנים. מאמן כושר אישי  אחראי רק עלינו, ומפקח שאנו עושים את התרגילים נכון.

יתרון נוסף הוא, שאימון עם מאמן כושר אישי , לא דורש מאיתנו לצאת מהבית, באופן קבוע. כך אנו חוסכים זמן רב, ובינינו, גם לא מוצאים תירוצים, מדוע לא להתאמן. מאמני כושר אישי שיבואו אלינו הביתה ישמש יותר מאשר מאמן כושר אישי. הם יכינו לנו תוכנית תזונה מתאימה וישמשו לנו אוזן קשבת במידה ואנו חשים שאנו לא עומדים בזה יותר. כמו בכל תחום בחיים, מאמני כושר אישי נותנים שירות אישי, טיפול קרוב יותר ודואגים לנו באופן בלעדי.

----- לראש הדף -----

איפה ניתן להשיג שירותי מאמן כושר אישי ?

במידה והינכם מעוניינים לשכור מאמן כושר אישי , כל מה שעליכם לעשות, הוא להיכנס לאתר upstyle, (www.upstyle.biz), ושם תוכלו למצוא את מאמני הכושר האישיים הטובים בארץ. באתר, תמצאו מידע רב על אימוני כושר, תזונה, פילטיס ועוד. חברת upstyle, היא החברה הוותיקה ביותר לאימוני כושר אישיים ובעלת השם הטוב ביותר בתחום. כעת כל מה שנותר לכם לעשות, הוא להיכנס לאתר, לשכור מאמן כושר אישי , ולהתחיל לעבוד על הגוף שלכם.

לא פעם אנו שומעים, על אנשים ששוכרים מאמן כושר אישי , ואין אנו מבינים מדוע הם עושים זאת. הרי תמיד ניתן ללכת אל מכון כושר או לעשות כושר באופן עצמאי, אז למה צריך להשקיע כסף בהשכרת מאמני כושר אישי ? ובכן, ישנם אנשים, שרק מאמן כושר אישי, מאפשר להם להתאמן באופן קבוע. לא מדובר רק מטעמים של זמן וכסף, אלא גם מטעמים פיזיים ובריאותיים.

במאמר זה נסביר מעט מדוע זה טוב לשכור מאמני כושר אישי , ולמי זה יכול להתאים.

מאמן כושר אישי, הוא מאמן שבא אלינו הביתה, מכין לנו תוכנית אימונים, ובמשך שעה ביום, הוא עורך איתנו אימון כושר, כפי שנקבעה בתוכנית אימונים שהוא הכין לנו. האימון יכלול, עבודה עם מכשירים שונים, שמביא עמו מאמן כושר אל ביתנו, מדידת שומן בעת האימון, מעקב אחר פעילות הדופק שלנו, וכמובן, שמירה רצופה על אימון יעיל, איכותי, וכמובן בריא.

----- לראש הדף -----

מאמן כושר אישי - למי זה מתאים ?

 הקבוצה הראשונה, היא קבוצת האנשים שאין להם זמן ללכת למכון כושר. מדובר באנשים שרוצים לערוך אימונים מקצועיים, אך לא יכולים לפנות זמן כדי ללכת למכון כושר. הם יעדיפו לשכור מאמני כושר אישי, שיעבוד איתם בבית או במשרד.

קבוצה שנייה, הם אנשים עם מוגבלויות פיזיות ובריאותיות, שמונעות מהם לערוך אימון כושר רגיל, אך הם זקוקים ורוצים לערוך אימוני כושר. אלו ישכרו מאמן כושר אישי, שיכין עבורם תוכנית אימונים שתהיה מתואמת למצבם ויכולתם.

קבוצה נוספת, הן נשים וגברים, אשר מבקשים לבערו אימונים יום-יומיים, לשם הורדת משקל.

נשים וגברים רבים, מודעים לקושי, להקפיד על אימוני כושר, ועל הצורך להתמיד בהם. לכן הם ישרו את שירותיו של מאמן כושר אישי, שיבוא אליהם הביתה, יערוך איתם אימון, יעקוב השינויים במשקלם, וכמובן, יקפיד שהם יתמידו באימונים.

האם בתחום אימון אישי, ישנו רק מאמן כושר אישי ? ובכן ברור שלא, ישנן לא מעט נשים, שעובדות בתור מאמנת כושר אישית.

----- לראש הדף -----

מאמנת כושר אישית

מאמנת כושר אישית , כמו מאמן כושר אישי, עוברים קורס מאמני כושר, במכון ווינגייט או במכונים אחרים, שם מלמדים אותם את עקרונות אימון כושר גופני. מדובר בלימודים שכוללים גם לימודי תזונה, פיזיולוגיה, פיזיותרפיה, ביולוגיה של הגוף ועוד. לימודים אלו, נועדו להקנות למאמן כושר אישי או מאמנת כושר אישית, את הידע והמומחיות הגבוהה ביותר בתחום. כמובן שכל העת מאמנת כושר אישית , תתעדכן בשינויים שחלים בתחום, עם זה תרגילים חדשים, מכשירים חדשים, תוכניות תזונה חדשות וכדומה.

בקשר עם מאמנת כושר אישית או מאמן כושר, חשוב מאוד האמון שרוחש כלפיהם הלקוח, היכולת לסמוך עליהם, להכיר במקצועיות שלהם, כל זה יוביל להקשבה ולעמידה ביעדים שהם מציבים בפניו. מאמנת כושר אישית, טובה ואיכותית, תדע לעבוד איתנו על אזורים שונים בגוף, ותדאג להכניס אותנו לכושר, לכל צורך שהוא.

----- לראש הדף -----

מתי מומלץ לשכור שירותיה של מאמנת כושר אישית ?

אם אין לכם זמן, או שאינכם מסוגלים להתחיל להתאמן לבד, תשכירו את שירותיה של מאמנת כושר אישית , אשר תעבוד איתכם על הכושר הגופני שלכם, בטרם תתעוררו ויהיה מאוחר. אימוני כושר גופני, עם מאמנת כושר אישית , ישפרו את מצב הכושר בו אתם מצויים, ואפילו את מצב הרוח שלכם.

----- לראש הדף -----

מאמנת כושר אישית של upstyle

על מנת לשכור את השירותים של מאמני ומאמנות הכושר האישיים, הטובים ביותר בארץ, כל מה שעליכם לעשות, הוא להיכנס לאתר www.upstyle.biz, ולמצוא שם, שלל מאמני כושר אישיים, של חברת upstyle, אשר יבואו אל ביתכם, ויעבירו לכם אימוני כושר ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר. אחרי שתעברו עם מדריכי ספורט את אימוני כושר, תשאלו את עצמכם, למה לא עשיתם את זה, עד היום.

----- לראש הדף -----

חדשות ומבצעים
1/1/2012 - הטבות ייחודיות למבוטחי קופ"ח מאוחדת
מאוחדת איתך מכל הלב (-: אנו שמחים לבשר על פתיחת שרות אימוני כושר אישי בהטבות ייחודיות למבוטחי קופ"ח מאוחדת.
30/10/2012 - שיעור היכרות מתנה!
**מבצע -שיעור הכרות כושר אישי מתנה, למצטרפים.*לפרטים לחץ*
30/10/2012 - חבילת יום-הולדת מתנה!
חבילת יומולדת מתנה -סט של 6 שיעורי כושר אישיים (לפרטים לחץ)
30/10/2012 - חבילות ימי הולדת מיוחדות
חבילות יחודיות ליחידים קבוצות ונשים לאחר לידה (לפרטים לחץ)
צור קשר
שם מלא:
טלפון
דוא"ל
הודעה:
 
אמון הציבור חברת up style מחוייבת לכללי אמון הציבור שירות והתחייבות למתן שירות הוגן ואיכותי
משרד ראשי: התעש 20 בית הפעמון כפר סבא, 1800-390-555 | info@upstyle.co.il

אפסטייל - מרכז להדרכה אישית, מאמני כושר אישי, אימון כושר אישי, אימוני כושר לילדים, אימוני כושר לנוער, הדרכה אישית ע"י מאמני כושר, BMI, דופק מטרה, שריפת שומנים, חיטוב ועיצוב הגוף, בניית עצם, תזונה ועוד...
מאמן כושר | למה מאמן אישי? | תחומי פעילות ומידע | כושר ובריאות בחברות וארגוניים | קישורים והמלצות | מחשבונים | וידאו | שעוני דופק | יצירת קשר. נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים
אימונים מיוחדים כושר ואימונים ביתיים הרזיה חיטוב ועיצוב מאמני כושר אישיים מאמנים ומדריכים
פילאטיס
כושר אישי
כושר לילדים
התעמלות
 
מאמן כושר בבית
כושר ביתי
כושר בבית
ירידה במשקל
חיטוב ועיצוב
כושר
מאמן כושר אישי
מאמנת כושר אישית
מאמני כושר אישי
מאמן כושר
מאמני כושר
מאמנת כושר
מדריך ספורט
 
Copyright © 2001-2012 Net-style. All rights reserved