GNU General Public License

 Навігація
 o Головна
 o Передмова
 o Як застосувати ці умови до Ваших нових програм
 o Посилання

 Положення та умови:
0. Означення
1. Сирцевий код
2. Основні права
3. Захист юридичних прав користувача від Протиобхідного Закону ( Anti- Circumvention Law )
4.Передавання дублікатів
5.Передавання версій з модифікованим сирцевим кодом
6.Передавання несирцевих форм
7.Додаткові положення
8.Розривання угоди
9.Прийняття не є необхідною умовою для отримання копій
10.Автоматичне ліцензування другорядних одержувачів
11.Патенти
12.Невід'ємність свободи інших сторін
13.Використання спільно з Загальною Громадською Ліцензією GNU Affero
14.Виправлені версії цієї Ліцензії
15.Зречення гарантії
16.Обмеження відповідальності
17. Тлумачення розділів 15 та 16

ПОЛОЖЕННЯ ТА УМОВИ: 1. Сирцевий код

 “Сирцевий код” праці означає бажану форму роботи для внесення модифікації.  “Об’єктний код” означає будь-яку несирцеву форму праці.
 “Стандартний інтерфейс” означає інтерфейс, що або є офіційним стандартом, затвердженим визнаною установою стандартів, або, у разі інтерфейсів, вказаних для окремої мови програмування, той, що є поширеним серед розробників, котрі працюють з цією мовою.
 “Системні бібліотеки” виконуваної праці включають будь-що, окрім самої праці, як цілого, що (а) включається до звичайної форми пакування Головного Компонента, але які не є частиною цього Головного Компонента, та (б) служить лише для уможливлення використання праці з цим Головним Компонентом, або для реалізації Стандартного Інтерфейсу, для якого реалізація публічно доступна у сирцевій формі. “Головний Компонент”, в цьому контексті, означає головний і невід’ємний компонент (ядро, віконна система і т. ін.) конкретної операційної системи (якщо вона потрібна), у якій запускається виконувана праця, або компілятор, вжитий для створення праці, або об’єктний код для запуску в інтерпретаторі.
 “Відповідний сирцевий код” праці у формі об’єктного коду означає весь сирцевий код, потрібний для генерування, встановлення та (для виконуваної праці) запуску об’єктного коду та для модифікування праці, включно зі скриптами для керування вказаними діями. Однак, він не включає Системні Бібліотеки праці, або інструменти загального призначення, або легкодоступні вільні програми, які вживаються без модифікацій для виконання вказаних дій, але які не є частиною праці. Наприклад, “Відповідний сирцевий код” включає файли означення інтерфейсу, пов’язані з сирцевими файлами праці, та сирцевим кодом для спільних бібліотек та динамічно компонованих підпрограм, що ця робота потребує, як було спроектовано, наприклад, через внутрішній обмін даними або керівну логіку між цими підпрограмами та іншими частинами праці.
Відповідний сирцевий код не обов’язково має включати те, що користувач може відтворити автоматично з інших частин цього сирцевого коду. Відповідний сирцевий код для праці у формі сирцевого коду є сама праця.


взято з linux.kiev.ua, оригінал перекладу можна знайти на сайті docs.linux.org.ua, переклад був створений зусиллями спільноти Linux.org.ua, авторські права (с) 2007 Free Software Foundation, Inc.

template by woweb.ru
рейтинг сайтів

Реклама: Вот здесь можно поменять privat24 на webmoney