Kudy na Špičák Interaktivní mapa

Novinky >

Otevřeny přihlášky do víkendových lyžařských a snowboardových kurzů

Otevřeny přihlášky do víkendových lyžařských a snowboardových kurzů

07. 10. 2013 Právě jsme otevřeli přihlášky do víkendových lyžařských a snowboardových kurzů a již nyní máte možnost přihlásit své děti do jedné z nejstarších lyžařských a snowboardový škol. Tento rok pořádáme již 40. ročník!
Nový vlek na Spodní Šanci

Nový vlek na Spodní Šanci

19. 09. 2013 Na Špičáku vyrostl nový vlek. Mírná spodní část jinak černé sjezdovky Šance bude tak moci být využívána pro příjemné rodinné lyžování. Tato část sjezdovky v délce 650 je velmi mírná a dostatečně široká.
Příprava na letní sezónu

Příprava na letní sezónu

12. 04. 2013 Zimní sezóna je za námi. Díky všem kdo přijeli v zimě na Špičák. Pokud se chystáte podívat se na Špičák i v létě, nenechte si ujít zahájení letní sezóny a bikepark opening 1. června. Připraven je megaparty s koncertem tří kapel. Přípravy na léto už se rozběhly. V běhu jsou přípravy akcí. Práce na tratích budou podle počasí zahájeny v nejbližších dnech. Špičák žije naplno i v létě.
Celkové výsledky Ski&Golf

Celkové výsledky Ski&Golf;

07. 04. 2013

V sobotu proběhla golfová část prvního závodu ve Ski&Golfu; na Špičáku a zde jsou celkové výsledky . Ve fotkách se vrátíme k lyžařské i golfové části. Těšíme se spolu se všemi účastníky na další ročník tohoto závodu.

Nejlepší dubnové lyžování za 20let

Nejlepší dubnové lyžování za 20let

04. 04. 2013 Výjimečně dobré podmínky a nečekaně velká návštěvnost odsunuly konec sezony - Špičák pojede i příští víkend. K dispozici bude sedačková lanovka a vlek na Lubáku. V pracovní dny tohoto týdne (úterý 2. – pátek 5. dubna), je ale areál mimo provoz.
Skigolfisty čeká o víkendu golfová část

Skigolfisty čeká o víkendu golfová část

02. 04. 2013

Lyžařská část prvního ročníku Ski&golfu; na Špičáku proběhla tuto neděli a jsou již známy výsledky. Závod pokračuje golfovou částí. Ta odstartuje v sobotu 6.4. v 10:00 na Darovanském dvoře. Půjdou se devítky Svatá Anna a Jezírka.

6.-7.4. prodlužujeme víkendový provoz

6.-7.4. prodlužujeme víkendový provoz

31. 03. 2013

Plánované ukončení sezóny 1.4. bude díky skvělým sněhovým podmínkám posunuto na víkend 7.4.. Po Velikonocích bude ukončen každodenní provoz a vleky a sjezdovky otevřeme pro lyžaře pouze na víkend 6. a 7. dubna. Stále se bude jezdit za mimosezónní ceny. Poslední víkend bude pouze pro denní lyžování v provozu lanovka na vrchol a vlek Lubák.

Poslední týden lyžování a téměř 10cm nového sněhu!

Poslední týden lyžování a téměř 10cm nového sněhu!

26. 03. 2013

Za předešlé dvě noci napadlo v součtu téměř 10cm prachového sněhu. Teploty se stále drží pod bodem mrazu. Bohaté zásoby technického sněhu se dokonale promíchaly s novým prašanem a na sjezdovkách leží všude poctivá vrstva lyžařsky velice příjemného sněhu.

Sleva ČD Ski platí až do Velikonoc

Sleva ČD Ski platí až do Velikonoc

22. 03. 2013 Protože na horách jsou skvělé lyžařské podmínky i na samém konci sezóny, rozhodli jsme se ve spolupráci s Českými drahami prodloužit platnost slevy ČD Ski. Tuto slevu mohou uplatnit lyžaři přijíždějící na Špičák vlakem až do 1.4.2013.
První ročník SKIGOLF

První ročník SKIGOLF

20. 03. 2013

Protože je Špičák domácím lyžařským areálem našich úspěšných reprazentantů v disciplíně SKIGOLF, rozhodli jsme se uspořádat první ročník závodu ve SKIGOLFU. Lyžařská část se uskuteční 31.3. na Špičáku a golfová pak 6.4. na Darovanském dvoře. Na závodu nebudou chybět mistři republiky Petr Kabát a Eva Koželuhová. Propozice k závodu najdete ZDE .

© Copyright Ski areál Špičák, Sport service spol. s.r.o., Špičák 182, 340 04 Železná Ruda, tel./fax: +420 376 397 167

Podpořeno z evropského fondu pro regionální rozvoj - ROP Jihozápad