Декларація наших принципів

Наш клич: Бог, Україна, Свобода!

Наше вітання: Слава Україні! Героям слава!

Наша мета: Українська Соборна Самостійна Держава (УССД) – держава української нації на українській землі.

Наша ідеологія – український націоналізм: ідеологія захисту, збереження і державного самоутвердження української нації.

Наша організація – не партійна, а орденська: ми об’єдналися не для виборювання влади для себе, а для того, щоб вибороти для української нації власну УССД.

Наше переконання: тільки червоно-чорний прапор боротьби приведе нас під синьо-жовтий стяг Свободи.

Наша перша заповідь: здобудеш Українську Державу або згинеш у боротьбі за неї.

Наш метод: на диявола – хрест, на ворога – меч.

Наш принцип: Як не я – то хто? Як не тепер – то коли? Як потрібно – то можливо!

Наша боротьба: за владу народу, а не за владу над народом.

Наша стратегія: боротьба за Україну, а не за посади; змагання за право українців бути господарями своєї долі, країни, держави, а не за можливість панувати над власним народом.

Наша тактика:

 • дієва ідея, ідейна дія;
 • неустанно поширювати і утверджувати в суспільстві українську національну ідею – державності української нації, необхідної українцям і корисної для чесних неукраїнців в Україні;
 • скрізь, усюди й у всьому протиставлятися ворогам української нації, її державності, незалежності, соборності;
 • підтримувати національно-патріотичні дії всіх політичних і громадських об’єднань, влади та окремих осіб;
 • сприяти згуртуванню всіх національно-державницьких сил навколо конкретних справ для реалізації української національної ідеї.

Наше поле діяльності: в усіх областях України і поза нею – у місцях поселення українців; у громадах і колективах, а не лише у сесійних залах, кабінетах і коридорах влади.

Наша позиція – опозиція: ми завжди з народом; з владою – тільки доти, доки вона діє в інтересах нації.

Наша соціально-економічна платформа: від створення національної держави (УССД) – через державний захист економічних інтересів нації – до добробуту кожного.

Наше завдання: провести якісні, революційні зміни та перетворення в інтересах української нації, але при цьому не ослабити і не поставити під загрозу саме існування державності України.

Наше прагнення: зближувати політику влади з українською національною ідеєю та інтересами українського народу.

Наша орієнтація:

 • на власні сили, а не на фальшиве благородство і лукаве доброчинство чужинців;
 • на національно-патріотичну свідомість українського народу, а не на облудні обіцянки і запевнення власть імущих і власті неімущих, але жаждущих;
 • на добро в людях, а не на “добрих” людей, які, діставшись до влади, здебільшого стають недобрими.

Наше ставлення до не-українців:

 • побратимське – до тих, хто разом з нами бореться за УССД;
 • толерантне – до тих, хто позитивно ставиться до нашої боротьби за УССД;
 • вороже – до тих, хто протидіє процесам українського національного відродження і державотворення.

Наші вороги: імперіалізм і шовінізм, комунізм і фашизм, космополітизм і псевдонаціоналізм, тоталітаризм і анархізм, усяка нечисть, що прагне паразитувати на крові й поті українців.

Наші попередники, спадкоємцями яких ми виступаємо: безсмертні лицарі УВО-ОУН-УПА, які в безкомпромісній боротьбі за Україну несхитно протиставлялись трьом найжорстокішим окупантам і двом наймогутнішим імперіям, що прагнули знищити українців як націю і не допустити нашої державності.

Наші соратники: “І мертві, і живі, і ненароджені” борці за волю України, за процвітання нації, за право українців бути господарями своєї долі на своїй землі, за УССД.

Наші побратими: ті, хто не скиглить, а діє, не плаче, а бореться – “За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ”.

Наш відбір членства: не на основі того, хто ким був і в чому клянеться, а виходячи з того, що він для України зробив, робить і готовий зробити.

Тож не хвались перед нами, який ти патріот, а покажи себе в реальнім ідейнім чині. Не розповідай нам, якими патріотами були твої діди чи батьки, – краще покажи, що ти зробив і робиш, як ти виховав своїх дітей, як вплинув на національну свідомість своїх родичів, друзів, колег, сусідів, знайомих.

Якщо тебе печуть болі України і тобі виповнилося 18 років – ми приймемо тебе у дійсні члени “Тризуба”. Якщо тобі лише 16 років – ти станеш членом нашого Юнацтва. Не можеш стати з нами в стрій – ми допоможемо тобі знайти інше місце в боротьбі за УССД.

Ми чекаємо на тебе. Але пам’ятай: полохливим, безвольним, неврастенікам, егоїстам, шкурникам, фарисеям, базікам немає місця серед нас.

Facebook ВКонтакте Twitter