Özyazanlar istifa etti!

Özyazanlar istifa etti!
Deplasmanda Bucaspor'a 3-0 yenilen Samsunspor'da, teknik direktör Turhan Özyazanlar, görevinden istifa etti. Turhan Özyazanlar, Bucaspor maçından sonra yaptığı açıklamada, çok fazla konuşmak istemediğini belirterek, ''Maçtan önce düşündüğüm şeyi şimdi açıklıyorum. Samsunspor'daki görevimden istifa ediyorum'' diye konuştu.
 


SÜPER LİG'DE ATILAN TÜM GOLLER VE ÖNEMLİ POZİSYONLAR CEPTE GOL UYGULAMASIYLA ANINDA CEBİNİZDE!
LİG TV UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
04057320.10.2009 10:49:13 turhan hocanın bazı eksikleri vardı tabiki ama bırakmasıda hoş olmadı.madem bıraktın yolun açık olsun.bence samsunspor'un başına yücel uyar gelmeli,takımı ve oyuncuların büyük çoğunluğunu tanıyan süper lig tecrübesi olan bir hoca.aslında samsunspor'un sorunu maddiyat.maddiyat düzgün olmadan temel düzgün kurulamıyor.yönetime suç atmakta çok doğru değil.uğur tütüneker ismi falanda bu takıma bir şey veremez o nedenle hata yapmadan bir an önce yücel uyarı getirmek lazım. Web'den gönderildi.
kolonya19.10.2009 12:25:14 gelişin bir hataydı sayın hoca ama asıl hata yönetimindi zaten geldiği takımı küme düşürmüş bi hocayı samsunsporun bulunduğu konumla bu takıma getirmek en büyük hatadır takım elden gidiyor uyanın yönetim ya bırakın takımın yakasını hocanın yaptığı gibi samsunspor bu durumları asla hak etmiyor ama artık bank asyada gidicek korkarım. Web'den gönderildi.